Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél, hogy a férjed...

Belemennél, hogy a férjed szeretőt tartson?

Figyelt kérdés

Tizen-huszonév házasság után, ha már a kapcsolat ellaposodott, és nincs igazán kedved a szexhez, de azért még ragaszkodsz hozzá. Jönne egy olyan nő, akit ismersz is és tudod, hogy jó hatással van a férjedre (feldobja, ami otthon is pozitívan hat ki a hangulatára). Belemennél, hogy szeretője legyen? Akarnál tudni róla, vagy inkább nem vennél róla tudomást?

Tudom, hogy nagyon ritka az olyan nő, aki ezt tolerálja, de azért vannak ilyenek...

(Nő vagyok, és a kérdést azért tettem fel, mert én lehetnék a szerető, a feleség tudtával és támogatásával...)


2012. máj. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
Jah ez már kissé beteg. Szerintem jobb ha kimaradsz a dologból és máshonnan akasztasz le magadnak egy kant. Ha csak úgy spontán összejön egy ilyen dolog az még úgy elmegy, de amikor már az asszony keres hancúrmacát a férjének az kissé beteges.
2012. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
# 18: De milyen csapdára gondolsz? Évek óta ismerem őket, és ez elég lassan, fokozatosan alakult így...
2012. máj. 14. 18:46
 23/42 A kérdező kommentje:
# 21: Nem, félreérted. :) Ez szép lassan alakult, hogy a pasi udvarolgatott, és én nem tudtam, hogy kezeljem, és erre mondta azt a felesége (akivel időközben jóban lettünk, nem túl közeli, de barátnők), hogy őt nem zavarja a dolog, ha már így alakult.
2012. máj. 14. 18:48
 24/42 anonim ***** válasza:
26%
szeretőt nem engednék neki soha. maximum azt, hogy néha, héba-hóba félrekettyintsen...de hogy tartósan legyen mellettem valakije, azt nem.
2012. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

A férfi előbb utóbb jobban "megszeretné a szeretőt", és még engedik is neki. Ez azt jelenti, hogy akár a feleségét is képes lenne elhagyni. Mert minek maradjon vele, ha egy másik nőtől többet megkap...

A feleség részéről ez szerintem már nem szeretet, hanem megszokás. Nem akarja, hogy elhagyja a férje, ezért engedi, hogy kielégülhessen mással, csak ne maradjon egyedül.

Ez az egész szerintem elég szánalmas.

2012. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele ilyenbe,ha lenne férjem.Még a végén lelécelne:)És a te helyedben meg nem bonyolítanám túl a helyzetemet,független pasit keresnék szexuális kapcsolatra.Van sok ilyen pasi.Lelkiismeret furdalásom lenne,hiába tud róla a nő.
2012. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
18%

Nem, a szeretőbe nem. Ott azért van rá esély, hogy elkezd kötődni stb. Azzal ennyi idő után nem lenne problémám, ha mondjuk megkívánna valakit, és le akarna feküdni vele.

Nem akarom kisajátítani, nyilvánvalóan van olyan, amit akkor majd nem tudok neki megadni, sem látványilag, sem technikailag.

30-40év múlva már biztos nem lesz olyan testem, mint most, és biztos nem fogom bírni a napi 3 menetet. Ha a páromnak erre lenne igénye, akkor vagy próbálnék változtatni, vagy hagynám, hogy félrelépjen. Butaság elvárni, hogy szenvedjen, csak mert én éppen nem akarok szexelni.

2012. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
# 26: én keresni sose tudtam igazán, mindig csak úgy "alakultak" a kapcsolataim. Tehát tudatosan semmiképpen nem keresnék... Független... hát az a helyzet, hogy volt egy független, nálam pár évvel fiatalabb pasi, akivel "lehetett volna valami", de őt megriasztotta, hogy gyerekem van... A másik, aki független, és szintén nyitott lenne velem kapcsolatra, ő elvált, de elég zűrös nőügyei vannak, szóval ő sem jön számításba. Ez a pasi tetszik is, meg érdeklem is, elég régóta udvarol már... őszintén szólva nekem kell az a tudat is, hogy valaki "küzd értem", nem ugranék csak úgy bárki ágyába. És ő már elég régóta küzd, úgyhogy mindenképpen jó esélyekkel indul, ha ezt a feleség-dolgot le tudom magamban rendezni. :)
2012. máj. 14. 19:35
 29/42 anonim ***** válasza:
23%
Ócska kis repedt sarkú....
2012. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Mindenesetre azok alapján, amit a kérdésben szereplő feleséghez hasonló gondolkodásúak írtak, inkább egyszeri alkalom lenne elfogadható, de tartós kapcsolat nem?


És az nem lenne zavaró, hogy egyszeri szex után marad valamilyen kapcsolat? Mert esetünkben mindenképpen maradna... Sőt, amint írtam, van egy olyan érzésem, hogy a pasi tényleg egy kicsit kezd belém habarodni, és talán még jó is lenne, ha egyszer levezetnénk, és utána maradna a három lépés távolság? Lehet, hogy ez lesz a jó megoldás! :D

2012. máj. 14. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!