Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél, hogy a férjed...

Belemennél, hogy a férjed szeretőt tartson?

Figyelt kérdés

Tizen-huszonév házasság után, ha már a kapcsolat ellaposodott, és nincs igazán kedved a szexhez, de azért még ragaszkodsz hozzá. Jönne egy olyan nő, akit ismersz is és tudod, hogy jó hatással van a férjedre (feldobja, ami otthon is pozitívan hat ki a hangulatára). Belemennél, hogy szeretője legyen? Akarnál tudni róla, vagy inkább nem vennél róla tudomást?

Tudom, hogy nagyon ritka az olyan nő, aki ezt tolerálja, de azért vannak ilyenek...

(Nő vagyok, és a kérdést azért tettem fel, mert én lehetnék a szerető, a feleség tudtával és támogatásával...)


2012. máj. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
71%
Afeleség ebbe belekényszerült, ha nem is mutatja. Valamiért (szereti, ragaszkodik hozzá, anyagiak)semmiképp nem akarja elveszíteni. Ha belemész, viszont az lesz. Aférj végül melletted köt ki,és akkor kezdődik a gyűlölködés, válás, stb. Semmiképp ne menj bele, ez nem a feleség jóváhagyása, hanem kísérlete (nagyon rossz módszerrel) a házassága megmentésére. Maradj haver, vagy távozz.
2012. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
60%

A saját történetünket tudom mondani, többé-kevésbé kapcsolódik.

Előzmény annyi, hogy a férjem első házassága nagyon korai volt és sokáig tartott, gyakorlatilag kimaradt a fiatalsága. A válás után nagykanállal falta a nőket, próbálta bepótolni, ami 15 évvel korábban kimaradt. Szakítottunk (ő még vadászna), összejöttünk, ez volt egy ideig a sorminta.


Aztán egyszer mondta, hogy nagyon nyomasztja, de hiányzik neki a vadászat öröme és nagyon érzi hogy mehetnékje van.

Hirtelen végigpörgettem, hogy ha akarja, úgyis megteszi. Mondtam, hogy rendben, akkor "elhajlási engedély", feltételek: csakis gumival, közös ismerősök kizárva, exfelesége (akivel a személyisége miatt elég rossz a viszonyom) tabu, az azonnali szakítás. Illetve nekem is járnak ezek a kimenők, hasonló feltételekkel.

Egy darabig bután pislogott, aztán kicsit gyanakodva mondta, hogy oké...

Két-három nappal később mondta, hogy csesszem meg, el is múlt a motiváció, hogy már szabadna.

Az elhajlási engedély azóta is él, viszont egyikünk se használta ki, pedig már két éve beszéltük ezt meg. Kérdeztem is, hogy mi újság a csajozással - mondta, hogy így, hogy szabad, elvesztette az érdeklődését, nincs rá szüksége.

Nekem eleve nincs, de ha úgy esne, akkor se szólhatna.


A tematika nem volt szándékos, viszont mint utólag kiderült, a lehető legjobban reagáltam. Viszont komolyan gondolom, ha menni akar, menjen.


Ami nekem egyetlen vesszőparipám és ha azt megteszi, akkor nincs visszaút, ki lesz dobva: ha hazudik, átver. Viszont erre nincs is kényszerítve és jelentős dolgokban még nem is hazudott (olyanban igen, hogy elfelejtett megvenni valamit és azt mondta, hogy elfogyott a boltban, de ez nem kardinális kérdés, kicsit megmosolyogtam és le is zártuk a témát)

2012. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
62%

Bocsánat, az eleje nem lett egyértelmű, a hogy most visszaolvastam.

Tehát elvált, 1-2 évig csajozott és utána ismerkedünk meg, nem egyszerre történt a kettő.

2012. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

# 32: Jó a sztori, tetszik. :)

De ahogy végiggondoltam, itt azért kicsit más a helyzet... Mert ok, megvan az elhajlási engedély, de nincs meg otthon a szex... amennyire én "be vagyok avatva" eddig ezzel nem volt gond, de az utóbbi időben már nem igazán működik, és ez a férjnek komoly gondot okoz... Szóval ténylegesen szexhiánya van. :( Amit én tudok, hogy milyen, mert nekem is az van...

2012. máj. 14. 20:09
 35/42 anonim ***** válasza:
52%

Ha a helyedben lennék,akkor simán belemennék.


Ha a feleség helyében akkor csak akkor ha én is tarthatnék szeretőt :)

2012. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
# 35: A feleség inkább csak flörtölget, de pont azért jó neki, hogy a férje "velem foglalkozik" társaságban, mert addig ő is "legyezgetteti a hiúságát" másokkal. Nekem legalábbis ezt mondta. Szexualitásra nem tudom, mennyire van igénye mással... Erről nem beszélt. De ő is vágyik az újdonságra, ez egyértelmű, és a férje sem bánja...
2012. máj. 14. 20:37
 38/42 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ez tiszta ügy,mindenki áldását adja rá,neked jó,nem hazudsz,csapsz be senkit,ha akarod,hát hajrá :)
2012. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Én egy nyitott kapcsolatba lehet, hogy belemennék, de abba, hogy az egyik fél szeretőt tart, a másik meg otthon ül, és a házasságuk már tönkrement, abba nem. Ha a kapcsolat ellaposodott és nincs szex, akkor inkább azon gondolkodnék, menthető-e ez még vagy érdemes-e fenntartani. Az, hogy névleg fennmaradjon a házasság, nekem nem lenne fontos, ha ténylegesen már rég véget ért.
2012. máj. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele, se ha a feleség lennék, se ha a szerető.

Ennél többre tartom magam.

2012. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!