Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél, hogy a férjed...

Belemennél, hogy a férjed szeretőt tartson?

Figyelt kérdés

Tizen-huszonév házasság után, ha már a kapcsolat ellaposodott, és nincs igazán kedved a szexhez, de azért még ragaszkodsz hozzá. Jönne egy olyan nő, akit ismersz is és tudod, hogy jó hatással van a férjedre (feldobja, ami otthon is pozitívan hat ki a hangulatára). Belemennél, hogy szeretője legyen? Akarnál tudni róla, vagy inkább nem vennél róla tudomást?

Tudom, hogy nagyon ritka az olyan nő, aki ezt tolerálja, de azért vannak ilyenek...

(Nő vagyok, és a kérdést azért tettem fel, mert én lehetnék a szerető, a feleség tudtával és támogatásával...)


2012. máj. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Én sem mennék bele, valahogy sértene,hogy annyira vagyok jó.
2012. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Sokkal többen élnek ilyesmi nyílt házasságban,mint gondolnátok :-)


Én inkább téged óvnálak itt: és mi van, ha neked lesznek érzelmeid? Hisz a hapsinak nagyon is ez a legkényelmesebb felállás, bolond lenne mozdulni, amikor 2 nője is lehet. És téged ki fog szeretni? Jó dolog a szex, de te is leszel magányos, és bőgni fogsz a tehetelenségtől és megalázottságtól, amikor rájössz, hogy az egyetlen pasi, akivel kavarsz, az éppen a nejéhez bújva alszik otthon...

2012. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!