Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem mennék bele ilyenbe. 1-2 ilyen jellegű megjelenésre nem feltétlenül lenne szükséges valakit feleségül venni... Gondolom más érdekek is állnak a háttérben. Elképzelhető az is pl. sok hitele, tartozása van és azt akarja rád sózni, mint feleségére.

Ne dőlj be ilyen ajánlatoknak!!!

2013. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2013. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:

Nem 1-2 alkalom hanem 2 év:))


Természetesen részletes házassági szerződést írnánk, nem gondoltam, hogy ezt külön említeni kell:))

2013. febr. 12. 11:08
 4/104 anonim ***** válasza:
94%

Első!

Ha van is neki, nem tudja rásózni, mivel a házasság előtt szerzett vagyon v tartozás nem feleződik válás után! Csak amit addig közösen szereztek, de persze, ha van házassági szerződés, az megint más.


Milyen nemzetiségű a fiatal ember egyébként? Még gondolkodom a válaszon, egyenlőre jobban hajlok arra, h nem mennék bele...

2013. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
56%

De külföldön mégis ki tudná, ha elmenne vele egy nő csak úgy, mint a felesége, hogy ő tényleg a felesége-e??

És nem tudom pontosan hány év után, de közös lesz a vagyon és ezzel együtt az adósság is...

2013. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
81%
Hat mondjuk addig rendben van hogy eljatszatok a dolgot, de mi a francnak ehhez valoban hozzamenni meg vele elni? Az uzleti utakon lehet szineszkedni, de a kozvetlen kornyezetet szerintem ugysem tudja megvezetni, meg ertelme sincs. Amugy milyen uzlet az aminek a sikere azon all hogy van-e feleseg? Kicsit santit ez nekem.
2013. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
73%
uh hat azert en reszletesen kikerdezem mindenrol.Mi van ha kozben beleszeretsz valakibe?? Biztos nem kellene vele szexelned???? eleg gyanus nekem....meg 2 ev az hosszu ido am gondolj bele.Es mik azok a feltetelek meg????
2013. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
53%
visszakérdezek: ha hozzámennél, bele tudnál nézni a tükörbe? megéri? (nem csak anyagilag)
2013. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
71%
Már miért ne!?. Nincs testi kontaktus, utazol egy számodra szimpatikus emberrel. Gondolom eltart majd és külön keresel 2000 eurot. Én igent mondanék.
2013. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim válasza:
65%
Ebbol nem lehet üzletet csinalni . De a vége az lenne , h lefeküdnétek .
2013. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!