Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
70%

Persze még kapcsolatod se lehet... Én voltam egy ugyanilyen állásinterjún asszisztenst keresett aztán ott minden kiderült.. Az öreggel utazgatni kellett volna ide-oda szép kis pénzt adott volna érte, már lakást akart nekem venni holott akkor látott először, új ruhákat stb.. Mindent ígért ami egy nő számára álom lehet, mégis miért.. Hát na. Ő hozzáad egy gazdag pasashoz hozzám nem a párom való stb. Aztán egyszer csak kinyögte, hogy neki "lányai" vannak Dubaiban stb meg vele is le kéne feküdni... Hát köszi, engem nem fog eladni k.urvának. Az ilyenekkel nagyon vigyázni kell!!!

23L

2013. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
65%

Közben meghoztam én is a döntésem :D


Még az első oldalon gondolkodtam, mára döntésre jutottam.

Továbbra is nem a válaszom. Egyrészt nekem van/volt egy képem a házasságról, esküvőről. Tipikus tini lányos romantikus elképzelés, h majd az igazi oltár elé vezet stb stb. Nekem nem ér annyit a pénz, h ezt feladjam (feltéve ha a kérdező helyében lennék és 23 éves lennék).

Ha vmi oknál fogva túl lennék már egy váláson, akkor valószínű, h ez a része nem érdekelne.


De még mindig ott van a másik, az adott szituációban kizárt, h kibírnám 2 évig szex nélkül + valszeg aggódnék is, h hol van ennek a hátulütője, mi-hogy alakul. Inkább nyugodtan hajtanám álomra a fejem és élném a kis egyszerű, de boldog életem :)

2013. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
72%
Azoknak akik a szexről beszélnek, miért olyan nehéz felfogni, hogy nem tiltva lesz, hogy a kérdező és a férfi akiről szó van lefeküdjenek egymással? Ha majd nem bírják tovább és megkívánják egymást, akkor szexelnek, ilyen egyszerű.
2013. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
45%
Na, igen, kedves utolsó, és akkor már nem csak papíron lesz k*rva, hanem a valóságban is! Remek kilátások! Tiszta Pretty Woman Richard Gere-rel! Csak az élet nem romantikus film!
2013. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
31%

" Itt ki is bukik a magyar nők értékrendje. :)"


Te csak ezt tudod hajtogatni? Hányszor fogod még ugyanezt a nevetséges mondatot leírni? Annyira szánalmas vagy, be vagy gubózva ebbe a kis országba, és fogalmad sincs, mi folyik a világban. Nézz már körül!

Ez nem a magyar nőkre jellemző, totál nemzetiségfüggő a dolog.

De tudod mit? Ha ennyire tartod a (magyar) nőket, akkor fiúzzál.

2013. febr. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
* természetesen nemzetiségfüggetlent akartam írni.
2013. febr. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
80%
Megmondanátok mégis, hogy mitől lesz k urva? Attól, hogy lefekszik, majd a férjével? Rengeteg ember összeházasodik szerelemből és rengetegen el is válnak aztán, megcsalják, kisemmizik egymást. Ő meg összeházasodna valakivel, nem szerelemből, úgyhogy k urva, ha le is fekszik, majd a házastársával, akkor papíron is k urva. Kíváncsi vagyok, ha a pénzt nem írta volna bele, mégis mibe kötnétek bele. Az irigység betegség, úgyhogy jobbulást.
2013. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
62%
Miért gondolja mindenki azt, hogy aki szerint ez az egész történet úgy gázos, ahogy van, mindjárt irigy? Szerető családom van, és kikérnék magamnak egy ilyen ajánlatot. Embervásárlás, érzelemmentesen. Akár van benne szex, akár nincs. Ha lenne benne, még rosszabb! Taszít az ötlet, és akármeddig emelhetné az összeget nemet modnanék. Nem azért, mert irigy vagyok, hanem mert a hideg ráz ettől az egésztől! Eladni egy ilyen szent dolgot, mint a házasság, szerintem az utolsó dolog, amit megtennék az életben! Gusztustalannak tartom azokat a nőket (és férfiakat is!), akik a pénzért mindenre képesek! A boldog életnek nem ez a 14 milla a kulcsa! Sajnálom és szánom, hogy a szeretet, szerelem iránti igénye kihalt. 23 évesen semmit nem jelent neki az esküvő, házasság, férj és feleség, életre szóló szövetség fogalma. Értékrend? Nulla. Első a pénz, második a pénz, jah, és harmadik? A pénz! N28
2013. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
84%

" Eladni egy ilyen szent dolgot, mint a házasság. "


A házasság sajnos már rég nem szent, ha az lenne, biztos többen néznénk erre a kérdésre rossz szemmel.

2013. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
26%

"Eladni egy ilyen szent dolgot, mint a házasság, szerintem az utolsó dolog, amit megtennék az életben!"


Neked lehet, hogy szent dolog! Nekem viszont például az ég világon semmit sem jelent! Semmit!

Ezzel szemben én elfogadom, hogy valakinek szent dolog az viszont rohadtul tud idegesíteni mikor valaki mindenáron megakarja magyarázni, hogy az! Valakinek az, valakinek nem! Ennyi!


"23 évesen semmit nem jelent neki az esküvő, házasság, férj és feleség, életre szóló szövetség fogalma."


Ennyi erővel senkinek nem jelent semmit az egész aki elválik! Már pedig a mai hazásságok közel fele válással végződik! Akkor most azok az elvált nők mind szentségtörő k.rvák?

2013. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!