Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél csak azért hogy a...

Belemennél csak azért hogy a másiknak is jo legyen?

Figyelt kérdés

Adott egy nő és egy férfi,együttvannak.A nő nem ért el oda ahova szeretett volna.

Fél óra elteltével a nő ujrajátszást kér,a férfinek semmi kedve hozzá.

Ilyen helyzetben megtennéd csak azért hogy a másiknak is jo legyen?


2011. jún. 20. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ige, kérdés nélkül. Előfordult már nálunk is az ilyen.
2011. jún. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem miért kell újrajátszást kérnie. Addig nem szokás befejezni az elsőmenetet,amíg mindkettő elégedett. Ha nem megyek el addíg amíg a férjem,akkor folytatja szájjal, kézzel.

Ez két ember élvezetéről szól

2011. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Carmen2 válasza:
Hiszen ennek erről kéne szólnia, nem? Pláne, ha az illetők együtt vannak. Ha már egyszer nem azért csináljuk, hogy "fenn tartsuk a fajunkat", hanem azért, mert jó érzés és az örömszerzés a lényege és állítom, hogy a kiegyensúlyozott párkapcsolatnak egy nagyon fontos része a kielégült szexuális élet, akkor szerintem itt nincs miről beszélni. Nálunk is előfordult már ilyen, de nekem kérnem se kellet, a párom azonnal csinálta. Szerintem ez a normális... Azt meg nem értem, hogyha a férfinak "nincsen kedve", mert az aktushoz meg volt? Ha már nem a saját öröméről van szó, akkor már nincsen kedve? Azt hiszem, az ilyet hívják "önzőségnek". :)
2011. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez azért itt meredek. Ez inkább a szexualitás témába kellene. Amúgy persze, ha önzetlen egy férfi, akkor ad arra, hogy a nőnek jó legyen.
2011. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A nő kérésére hagyták abba a dolgot mert a sok probálkozás kezdett fájdalmas lenni.

Nem arrol van szó hogy a férfi önző,a nő nem tudott koncetrálni.

2011. jún. 20. 08:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondolom átrakják a kérdést,nem baj,csak gondoltam itt kapok normális választ.
2011. jún. 20. 08:12
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért az aktus után a férfi befordul a falnak?

Akkor is meg kéne kérdezni, hogy akarja-e folytatni és hogyan akarja, hogy lenne jó neki.

2011. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor a nőnek is van keze szája,be lehet fejezni másképp


persze van kivétel,volt már példa arra is hogy én mondtam hogy elég,párom is mondta már,de ez nagyon ritka

N

2011. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmas, akkor szólni kell. Ha szeretik egymást, akkor nem kérdés, hogy nem okozunk egymásnak fájdalmat. Aztán esetleg más utakat lehet keresni a befejezésre. De előfordulhat olyan, hogy a nőnek fáj, de csak egy picikét, és tudja, hogy nagyon kevés van már, hogy a férfi elmenjen, ilyenkor eldöntheti, hogy vállalja e azt a csekély fájdalmat. Nálam már volt ilyen, picikét kellemetlen volt, de hagytam, hogy befejezze, mert kábé 1 percig tartott. Aztán ő meghálálta, de persze kérdezte, hogy biztos e. Mindig biztosra megy, mindig megkérdi előtte hogy én hol tartok én meg hazudni nem tudtam, hát mondtam neki a dolgot, de nagyon meghálálta:D
2011. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de normális pasi igen, újrakezdené, ha a nő is akarná. A férjem biztosan!
2011. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!