Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél egy ilyen érdekháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy ilyen érdekházasságba?

Figyelt kérdés

Egy üzletember egyik cégénél dolgozok már egy ideje irodai munkában. Aztán nemrég tett egy érdekes ajánlatot.

Azt mondja szüksége van egy feleségre kizárólag "üzleti és gazdasági okokból". Nem részletezte a pontos okokat.

A lényeg, hogy hozzákellene mennem feleségül egy körülbelül 2 éves időtartamra. Ez alatt üzleti útra mennénk több országba. Pár hónapot eltöltve itt-ott.

A feladatom az lenne, hogy játsszam a feleség szerepét meg különböző adminisztratív munkákat is végeznem kellene.

Kizárólag a látszat és a megtévesztés a lényeg. Sex meg ilyesmi nem lenne, de természetesen együtt kellene élnem vele. A sexen kívül mindenben úgy kellene viselkednem mintha tényleg a felesége lennék.

Havi 2 ezer euro fizetést kapnék meg állná minden költségemet.

Van néhány feltétele is mint például, hogy míg a "felesége" vagyok nem lehet párkapcsolatom. A többi nem olyan vészes.


23 éves független lány vagyok.

A férfi meg egy 30 pár éves szimpatikus, helyes fickó.


Ti a helyemben belemennétek?


2013. febr. 12. 11:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
61%

"-önbecsülést

-erkölcsi tartást

-szabadságot

-magánéletet

-valódi társat

-családot

-rosszabb esetben életet... "


Nevetséges!


Pl ha amúgy is szimpatikus neki a pasi könnyen lehet, hogy teljesen jól érezné magát ez alatt a két év alatt! Nem börtön lenne ez!

Az erkölcsi tartás pontot meg végképp nem értem! Azt miért is veszítené el?


Nem mellesleg két év alatt keresne durván 14 millió forintot amiből ha van egy kis esze az életét megtudja alapozni!

2013. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
33%

24-es hozzászólásával teljesen egyetértek!

Kedves kérdező! Te pedig minek teszel fel kérdést, ha egyértelmű döntéssel rendelkezel?

A te rafkós üzletemberednek, aki zsidókkal üzletel, az lesz a legkevesebb, hogy a hőn áhított házassági szerződésedben megtévesszen.

2013. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
33%

28-asnál az igazság! Ha csak az üzletfelek megtévesztése a cél, azért senki nem házasodik, mert egy üzletfél sem kéri a házassági papírokat.

De szerintem menj bele, kérdező! Szerencsés esetben jól jössz ki belőle, ha meg nincs szerencséd, a saját károdon tanulsz. :)

2013. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
73%

szerintem több a pro, mint a kontra érv


nekem tetszene, hogy világot láthatnék, és senkinek nem kell tudnia, hogy ez egy 'érdekházasság'


ha belegondolok, hogy én fiatalon mennyi 'hülyeséget' csináltam, akkor ez igazán nem az :))))

2013. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
64%

Nektek fogalmatok sincs arról, hogy hány ugyanilyen érdekházasság van! Fogalmatok sincs! Rengeteg!


Az esetek 99%-ban pedig nincs benne semmi buktató! Tiszta üzlet az egész!

2013. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem hinném, hogy ilyen esetben "csak" az üzletfelek megtévesztése a cél, főleg egy férfinél. Nem tudom elképzelni, hogy csak azért kell neki egy feleség, hogy mutogassa, üzletben ez senkit nem érdekel ilyen szinten.


Arra tudok gondolni, hogy itt valami adócsalás"


Biztos sose jártál olyan körökben ahol a bankkártyád színe sem mindegy, elég sok kellék presztízskérdés, például az asszony is (hogy van és nem vagy homokos, impotens vagy akármi)

2013. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
73%

és mi van ha az egészből semmi sem igaz? Ha csak hiteget a külföldi utakkal a szexmentes élettel, a havi 2000 euró fizetéssel?? Mi van ha az egész csak egy mézes mazdag az orrod előtt??

Még mindig nem fér a fejembe hogy kit vagy kiket kell megtéveszteni ezzel az ál házassággal? Üzlettársakat? Hiszen senkit nem fog érdekelni hogy nős vagy sem. A homokosságát akarja titkolni vele?? A mai világban amikor mindenki nagy ügyet csinál abból hogy homárnak lenni ma természetes dolog??? Vagy miért kell ez az egész hazugság?? Nekem úgy bűzlik az egész ahogy van...

2013. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
80%
Kamu a kérdés, de azért eljátszottam a gondolattal, és arra jutottam, hogy belemennék.
2013. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
33%

A magyar nők értékrendje?


Mégis egy fiatalnak mi más legyen fontos?

2013. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!


Tisztázd azt, hogy akar-e házassági vagyonjogi szerződést kötni vagy sem.


Egy jó egzisztenciával rendelkező sikeres üzletembernek elemi érdeke lenne az, hogy a házasság alatt szerzett vagyon ne egyenlő arányba legyen megosztva válás után, hanem a szerzett jövedelemmel arányosan, illetve egyik fél se csinálhasson házassági vagyonközösségbe tartozó közös adósságot.


Ha nem akar házassági vagyonjogi szerződést kötni, akkor 100% hogy csalóval találkoztál!


Nagyon vigyázz, mert az életben eddig felhalmozott összes adósságának a felét (piti csalónál is simán lehet 100 milliós tétel) a nyakadba zúdíthatja, másik feléből él illetve veszi fel az újabb hiteleket, mellyel ugyanez történik.


36F

2013. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!