Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért én vagyok a ribi a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a ribi a mai napig, amiért a párom elhagyta a volt barátnőjét miattam, mert belém szeretett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves lány vagyok, a párom 27 éves. A történet több, mint 4 évvel ezelőttre nyúlik vissza. A párom már több, mint két éve kapcsolatban volt egy lánnyal. Már esküvőt tervezték. A fiú megismerkedett velem, és szerelem volt első látásra. Ezt csak az értheti, aki élt már meg igaz szerelmet. NEM CSALTA MEG velem az akkori barátnőjét. Elhagyta, és összejött velem. Én vele vesztettem el a szüzességem, a mai napig imádjuk egymást. Viszont! Sokan képtelenek ezt a storyt lezárni. A lány barátai az ismeretségi körünkön belöl engem egy ribinek tartanak a mai napig. A párom szülei sem kedvelnek e-miatt :(

a párom már nem is beszél a szüleivel sajnos. Én hiába kérem ,hogy próbáljon velük beszélni. Azt mondta képtelen elviselni, ha engem bánt valaki.



Nem értem, miért ítélik el az emberek azt ,ha egy férfi /nő kilép egy kapcsolatból, mert rájön, hogy a másik jobban illik hozzá. Itt gyakorin is ha ilyen kérdés van azonnal írják a válaszadók, hogy 'milyen szemét dolog tőled, hogy a biztos,komoly kapcsolatodat feladot egy olyanért ami lehet nem működik' stb. Nem értem. Miért bűn a szerelem?


2014. okt. 24. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 anonim ***** válasza:
7%

Már a kérdésed alapján is az vagy! Nem kellett volna folytatnod...

Parázna, házasságtörő!

2014. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 anonim ***** válasza:
89%

Sokkal szerencsésebb, hogy így történt, mint ha már házasok lettek volna, gyerek, vagy esetleg baba útban.

Biztosan nagy fájdalom volt az exnek, de van ilyen.

Te nem vagy ettől ribi!

2014. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 anonim ***** válasza:
83%

Velünk is ugyanez történt, 3 éves kapcsolatból lépett ki.

A szülei egy percig nem nézték rossz szemmel, kedvelnek. A lánnyal is köszönőviszony van, nem utál. Ő már férjhez is ment azóta.

Viszont a saját barátaim elfordultak tőlem, és ők kezdték a "ribizést".

2014. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/154 anonim ***** válasza:
93%

Mert az emberek többsége nem bírja elviselni a változást és azt, hogy létezik olyan, hogy valaki meggondolja magát valamivel kapcsolatban.


Nálunk a párom a feleségét hagyta el 6 évvel ez előtt. No, nem miattam, de szinte rögtön utána ismerkedtünk meg. Mai napig útál engem mindenki, mert nem tudta miattam az asszony vissza csábítani a páromat. (Párom nem ment volna semmi pénzért, mert a nő megcsalta)

Vannak akik képesek felfogni agyilag, hogy van ami működik és van ami nem működik és kúltúráltan lehet váltani. Sajnos, ha maguktól nem jönnek rá, akkor kevés az esélye, hogy megértik, ha elmagyarázzák nekik.

2014. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 anonim ***** válasza:
62%
Mert az emberek szemetek. Imádnak mások életén csácsogni, addig se kell arra gondolniuk, hogy az ő életükben mi nem működik. Meg az álszentség, na az is nagyon megy, én meg kb azt utálom a legjobban a világon.
2014. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 anonim ***** válasza:
89%

Te nem vagy ribi, ha addig nem feküdtél le vele, amíg nem szakított a barátnőjével.

Sajnos nem lehet megfelelni mindenkinek, nem sokat tudsz tenni.

2014. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 anonim ***** válasza:
34%
azt azért nem hinném, hogy egyik pillanatban meglátjátok egymást a következőben meg már szakít az előző barátnőjével (menyasszonyával?) és összejön veled, a kettő között valamennyi időnek el kellett telnie ami alatt meg kellett történnie egy-két dolognak, flörtölés, csók, stb., szóval közel sem olyan biztos az ártatlanságod, mindkét felet meg kéne hallgatni
2014. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy az.

De hol érdekel téged az, hogy mások mit gondolnak? Sosem értettem, hogy emberek miért azzal foglalkoznak, hogy mások mit gondolnak. Ő gondolataik - ő bajuk. Nem a tied.

2014. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 A kérdező kommentje:
Nem volt flört. Csak sokat beszélgettünk.
2014. okt. 24. 19:14
 10/154 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, mi is hasonló módon jöttünk össze a férjemmel (szakítottak ugyan az exbarátnővel, de még ment a huza-vona, mikor velem találkozott), de senkinek sem volt egy rossz szava sem rám sem a családjában, sem a baráti körében.

Elvégre nem csalt meg senki senkit, a férjem pedig egy pillanatig sem titkolta az ex előtt, hogy én a képbe kerültem, úgyhogy békülésre esély sincs.

Én sem mentem volna bele semmibe, ha nem egyértelmű (részünkről) a szituáció. Bár mivel érzékeny vagyok, egy jó ideig bántott azért az ügy, jobb lett volna úgy találkozni, hogy az ő ügyük már rég lezárult, és mindenki tovább lépett, de hát ez van, ahogy te is írtad, az elején éreztük mi is, hogy ez komoly kapcsolat lesz, így nem akartuk elszalasztani a lehetőséget.

2014. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!