Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után szokás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokás a fiúnak eljegyezni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Kérdésem persze nem egészen jó esztétikailag. Tudom, hogy akkor ha elválaszthatatlanok vagyunk egymástól, szeretjük egymást stb. Csak érdekelne, hogy mégis hogyan működnek ezek a dolgok. 3,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel szeretjük egymást nagyon és többször célozgatott rá, hogy mennyire örülne egy eljegyzési gyűrűnek. 21 éves vagyok. Nem lenne ez még korai illetve nem vagyok fiatal a dologhoz?
2010. dec. 5. 20:31
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Hát én nemtudom, mert csak 16 vagyok de a bátyám 22 és most házasodott össze a barátnőjével, és ők is kb 3 éve jártak, az eljegyzés meg fél éve volt, szóval szerintem nem korai. De ez persze egy 16 éves véleménye...:D
2010. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
szerintem ez a dolog túl komoly ahhoz hogy 21 évesen ennyire elkötelezd magad... lényeg h együtt vagytok és szeretitek egymást... én speciel még 30 évesen se fogok ilyeneken gondolkodni...23/f
2010. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ti érzitek igazából. Mondjuk ha a családos élet zavarna a továbbtanulásban vagy bármi miatt nem érzed magad felkészültnek,akkor nem ajánlatos. Ez egy életre szóló elkötelezettség (legalábbis annak indul) nem játék és nem szabad csak azért csinálni,mert jujj de szépen csillog a gyűrűm és tudok vele menőzni.

Nővéremék pár hónap ismeretség után 19 évesen összeházasodtak,azóta van 2 gyerekük,most ünnepelték a 15-ik évfordulójukat,nagyon jól megvannak erre is van példa azért :)

2010. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenféle választ várok, jót is rosszat is egyaránt:)
2010. dec. 5. 20:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem a párom pár hónap ismeretség után jegyzett el, ő ilyen romantikus alkat. Persze tegyük hozzá, hogy egy hét ismeretség után már össze is cuccoltunk, azóta is együtt élünk. az eljegyzésnek már több mint egy éve, nem hiszem, hogy hamar továbblépünk, hiszen nem a papír a lényeg,de bevallom, szép volt, mikor a gödöllői kastélyban letérdelt elém...:)
2010. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Az eljegyzésnek csak akkor van értelme,ha rövidesen össze is házasodtok. Addig csak egy dísz,ami semmire nem kötelez. Legfeljebb a barátnőd dicsekedhet azzal,hogy menyasszony vagyok. Feltéve,hogy karikagyűrűket veszel. Egy köves gyűrű nem jelent menyasszonyságot. Csak egy szép ajándék,semmi más.
2010. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

párom 2 évvel fiatalabb volt tőlem, én voltam 21 éves, fél éve jártunk, kisgyerek korunk óta ismertük egymást, most leszünk 10 éves házasok, és van egy csodálatos kislányunk. :) mindenki mondta hogy korai, meg nem fog sokáig tartani, de mi még mindig ugyanúgy szeretjük egymást.

mondhatnám, hogy megtaláltam az igazit.

2010. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem lenne korai legalább eljegyezned a barátnődet. Mivel 3,5 éve már együtt vagytok és írtad is, hogy ő már célozgatott a gyűrűre akkor gondolom nagyon örülne neki. Látná, hogy nagyon szereted és sokkal mélyebb lenne a kapcsolatotok. Meg valószínű te is nagyon szereted. Nem azt mondom, hogy 2 hét múlva vedd el feleségül, de az eljegyzés magasabb szintre emelné a kapcsolatotokat.

Én például már 4 éve menyasszony vagyok(3 hónap járás után kérte meg a kezem :D), hozzáteszem még azt is, hogy akkor én 15 éves voltam ő 17, így nálunk az esküvő még sokára lesz, de én nagyon örültem neki, hogy kaptam gyűrűt és jobban szeretem a barátom azóta és mindig mondja, hogy nem bánta meg, hogy megkérte a kezem :D

2010. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mit jelent az eljegyzés, nekem pl azt jelenti, hogy onnantól kezdve elkezdhetem szervezni az esküvőt is. Úgyhogy, ha még viszont házasodni nem akartok, valóban nincs sok értelme. De ja igaz, manapság már nagy divat lett csak úgy a semmire gyűrűt húzni, szerintem az hülyeség.
2010. dec. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de engem a férjem pont holnap egy éve, hogy három hónap járás után megkért.

Rá 17nappal teherbe estem, de ez csak 14+5hét után derült ki. Júliusban esküdtünk, most négy éves a lányunk, és útban van egy öcsihugi (8hetes vagyok, még nem tudjuk)

2010. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!