Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után szokás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokás a fiúnak eljegyezni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Kérdésem persze nem egészen jó esztétikailag. Tudom, hogy akkor ha elválaszthatatlanok vagyunk egymástól, szeretjük egymást stb. Csak érdekelne, hogy mégis hogyan működnek ezek a dolgok. 3,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel szeretjük egymást nagyon és többször célozgatott rá, hogy mennyire örülne egy eljegyzési gyűrűnek. 21 éves vagyok. Nem lenne ez még korai illetve nem vagyok fiatal a dologhoz?
2010. dec. 5. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én 19 voltam, a férjem 21, ráadásul utolsó év volt a suliban, és akkor kerültünk egy osztályba.
2010. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30 éves korig ne házasodj, mert a mai világban nagy valószínűséggel válás lesz a vége.
2010. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én 21 éves vagyok, 3 éve tart a párommal a kapcsolatunk, és tegnap este jegyzett el. Mi még nem fogunk rögtön összeházasodni, mert én a hosszú jegyesség híve vagyok, és igenis szeretném kiélvezni a menyasszony státuszt is. Na persze ne úgy képzeld el, hogy most akkor még egy csomó ideig így maradunk, igenis szeretnénk esküvőt, de csak akkor, amikor már tényleg le van fektetve a biztos közös életünk, melóval és közös otthonnal. Most úgy beszéltük, hogy 3-4 éven belül szeretnénk összeházasodni, de ember tervez, Isten végez, ezt azért nem lehet pontról pontra megtervezni. De annyi mindent éltünk meg és élünk meg folyamatosan, és olyan biztosan érezzük már mind a ketten, hogy összetartozunk és közös jövőt szeretnénk, nem akartunk 3 év után is úgymond "ugyanazon a szinten" maradni, és én is nagyon vágytam már titokban a gyűrűre :) mert tudtam, hogy ha ő eljegyez, akkor az már tényleg egy ígéret részéről, hogy a felesége leszek :)


Mindenesetre azon vagyunk, hogy minél hamarabb lefektethessük közös életünk alapjait, és nagyon boldog vagyok, hogy a menyasszonya lehetek! :)

2010. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Az kimaradt, hogy a párom 26 éves, szóval kettőnk közül inkább engem "fenyegethetne" az a kérdés, nem vagyok-e még fiatal ehhez. :) De nem fenyeget:)


21/l

2010. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor jegyezd el, ha Te érzed úgy, hogy vágysz arra, hogy eljegyezd. Mondjuk én sose célozgatnék ilyesmire a páromnak, rábíznám, hogy mikor lépi meg. De egyébként 21 évesen szerintem nem elég érett az ember. Biztos vannak kivételek, de még kb. 10 évig annyi minden történik az emberrel és annyit fejlődhet mindenféle irányba, hogy rizikós elkötelezni magad.

Szerintem jó megoldás lenne, ha kapna valami szép ékszert, de nem feltétlen eljegyzési gyűrűt. Ezzel kimutathatod, hogy ő a fontos neked, szereted és magad mellett akarod látni, de nem véglegesítesz vele semmit.

2010. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem és részemről a dolog,hogy mi 4éve vagyunk együtt a párommal, ő 21(F) én 22(L)és lelkitárs meg minden,meg dúl a szerelem és a szex is sok és tökéletes még mindig,én már 2év után-óta álmodozom róla h jaj de jó lenne! Én nagyon örülnék neki,hatalmas örömet tudna szerezni,egy plusz kis biztosíték h szeret,egy gesztus hogy akar és nem csak egy csajt akar maga mellé akivel elvan meg...jó a szex és egütt vagyunk.Úgy vagyok vele hogy ez még nem esküvő,ha szakítunk egy jeggyűrűt még mindig visszatudok adni,és árban sem közelíti meg az esküvőt..és nem kell egyből házasodni és válni is nehezebb!Tehát ez egy olyan pluszt ad az ember lelkének h 4év után mégsem azt mondja rólam h hát ő a csajom..és én sem h a pasim,hanem hogy a menyasszonyom/Vőlegényem!

22L

2011. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!