Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
 71/105 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a melegek "meleg házasságot" akarnak, akkor adjanak neki más nevet!"


tényleg csak ennyi a problémád? hidd el a melegeket eddig sem érdekelte, hogy nevezik azt a "dolgot", ami nem diszkriminálná őket. nyugodtan lehet a neve (mint ahogy az is) polgári bejegyzett élettársi kapcsolat. a lényeg olyan apró jogi kérdéseben van, hogy ha a pár egyik tagja váratlanul elhuny, akkor annak családja ne túrhassa ki a másikat a közös lakásból. például. de még van több más jogtechnikai kérdés. ismétlem és hangsúlyzom:


jogi kérdésekről van szó, nem az általad hősiesen védelmezett házasságról, ami szerinted "vallási eredetű intézmény! " nem erről van szó, hanem a polgári házasságról, aminek lényege az egyén párkapcsolatban való élésének megkönnyítése. fel tudod ezt fogni a pici begyöpösödött vallási fanatikus agyacskáddal? nyugodtan bárminek lehet nevezni ezt a _közjogi_ intézményt, ez a legkevesebb..

2012. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:

bakker ekkora öngólt:


Kérdező először: "nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom"


Kérdező másodszor: "Katolikus keresztényként a Bibliát forgatom és az újszövetség az alapja a vallásomnak! "


idesüss: Jézus mondá: 42. Hallottátok, hogy megmondatott: Szeresd felebarátodat és gyűlöld ellenségedet. 44. Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, a kik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, a kik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, a kik háborgatnak és kergetnek titeket. (Máté evangéliuma)


Kedves kérdező, ha most ezek után nem ég le a pofádról minden bőr, és nem sunnyogsz el a francba wannabe ideológiai fosmányos szarságaiddal, egy utolsó kis képmutató komplexusos náci vagy!

2012. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 A kérdező kommentje:

Nem gyűlölöm sem a cigányokat sem a zsidókat sem a melegeket! Csak nem szeretem őket azért amik, lehetek ettől rasszista, és lehetek bűnös is, nem mondtam, hogy szeplőtelen vagyok, és bűntelen, ennek semmi köze ahhoz, hogy vallásos is vagyok, senki sem tökéletes!


Nem ég le a pofámról a bőr, amúgy meg nem pofám van hanem arcom, és nem vagyok náci, pláne nem komplexusos!


A jogi házassággal is van bajom, mert a gyermekvállalást nem engedélyezném, és még pár dolgot, de tőlem lehet köztük szerződés az öröklést illetően, az nem érdekel, erre most is van lehetőség, úgy hívják, hogy végrendelet, de köthetnek eltartási szerződést is, vagy más hasonlót!


A házasság jelképét nem kaphatják meg, sem társadalmi sem vallási szempontból. Jogilag most is megoldhatják a köteléket, szerződjenek, de ne házasodjanak!

2012. nov. 6. 15:03
 74/105 anonim ***** válasza:

"Csak nem szeretem őket..."


Szeres felebarátodat, mint magadat.. ha már Jézust akarod követni.



"... végrendelet, de köthetnek eltartási szerződést is, vagy más hasonlót!"


végrendelet? váratlan elhalálozáskor z nem segít. meg különben miért kéne mindenféle szerződést írni, ha másnak nem kell? ez neked az egyenlő jog? a mindenféle szerződés?


"A házasság jelképét nem kaphatják meg, sem társadalmi sem vallási szempontból. "


és miért nem? mert te azt mondtad? oké...

2012. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 A kérdező kommentje:

Már mondtam, egy házasság férfi és nő közt köttetik! Az hogy ennek lett jogi háttere is az csak a jogi viták elkerülése miatt alakult ki!


A házasság társadalmi és vallási szimbólum, vallási szempontból pedig szentség!


Egy egészséges társadalom nem hagyja, hogy egy kisebbség, amely eltér a természetes és egészséges létformától, megbontsa ezt a jelképet, ezt a viselkedésformát, vagy hívjuk emberi közösségi alappillérnek!


Egy olyan meleg ember, aki a saját önös érdekein is túllát, nem akar házasságot kötni úgy mint egy hetero.


Tudatosítja magában, hogy szó sincs arról, hogy kétféle ember él a világon, meleg és hetero.


Az ember nem születik fele arányba melegnek, fele arányban pedig heteronak!


Születik egészséges hetero ember, és néha néha genetikai hiba okán sajnos egy-két meleg tudatú egyed is. Sajnos becsúszik ilyen hibás selejtes génállomány is a természetben, de ezek szerencsére nem szaporodnak, és jobb esetben kikopik a vérvonal. A természet kijavítja a hibáit.


Nincs szó egyenjogúságról! Egy beteg embernek ahhoz van joga, hogy egészségügyi ellátást kapjon, és a társadalom segítse, elviselhetővé tegye számára a betegségét.

A homoszexualitás az elme betegsége, és ezt sajnos nem lehet gyógyítani egyelőre!


Hiába rinyálnak a melegek! Ha lenne módszer arra, hogy kiszűrjék a meleg hajlamot egy születendő gyermeknél, akkor ugyanúgy vizsgálnák, mint más betegségeket, vagy betegségre való hajlamot.


Ha egy petesejtből vagy egy spermiumból, vagy a megtermékenyített petesejtből ki tudnák olvasni, hogy az utód meleg lesz vagy sem, akkor megtennék. Ha be tudnának avatkozni és javítani a hibát megtennék!

Ha a természet maga tudná ideje korán javítani a hibát megtenné!


Ez a normális hozzáállás! Senkinek nem jó, ha egy meleg ember születik! Ha már megszületett, és felnőtt, akkor segíteni kell, és elfogadni, ilyen és kész, ahogy egy másfajta betegségben szenvedő embertársunkat is segítjük.


Viszont a betegségre hivatkozva nem kérhet olyan jogokat, ami szemben áll alapvető természeti törvényekkel! Egy meleg nem fog szaporodni, mert nem tud azonos nemű fajtársával, és ellenkező neműhöz pedig nem vonzódik!

Ahogy már mondtam a természet nem hülye!


A melegek persze csak meleg aggyal tudnak gondolkodni, és követelik az ésszerűtlen "jogaikat" és szembefordulnak a természet törvényeivel, és bomlasztani akarják az egészséges emberek világképét.


Olyan kisebbségről van szó, amely nem arról szó, hogy valaki fehér, néger, kínai, vagy indián, és emiatt nem különbözik tőlünk, hanem arról szól, hogy egy sajnálatos genetikai hiba miatt így születnek néhányan, és ők alkotnak egy kisebbséget.


Az egészséges emberek mindig is undorral, idegenkedve és távolságtartóan fognak viszonyulni hozzájuk. Persze kulturált és civilizált ember módjára elfogadjuk őket, és mindaddig, míg nem emelik ki ferde hajlamukat, és nem érzékeltetik ezt a többiekkel, nem mutatjuk feléjük az idegenkedésünket és undorunkat.


Természetes dolog, hogy egy hetero undorodik a homoszexualitás minden megnyilvánulásától! Ezt nem kell megváltoztatni, ez így van rendjén, és jól!


Aki nem ezt mondja, az vagy meleg, vagy semmibe veszi, hogy kicsoda valójában, egy emberi lény, egy élőlény amelynek neme van, és amely szaporodásra és utódnemzésre van kitalálva, ez az életének fő irányvonala, ha tetszik ha nem!

2012. nov. 6. 15:52
 76/105 anonim ***** válasza:
... csak a saját véleményedet szajkózod el újra és újra: pl: "az egészséges társadalom nem hagyja.. " kezdetű mondatoddal is. nem veszed észre, hogy azok a társadalmak, ahol nem kérdés a szex. orientáción alapuló diszkrimináció, jóval egészségesebbek, mint a te "egészséges társadalmad". még mindig nem látod a különbséget vallás és jogállam közt.
2012. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
100%
báj dö véj: "alapvető természeti törvények" című retorikát Hitler is előszeretettel alkalmazta, annak ellenére, h semmi értelme sincs. te kis náci :P
2012. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 A kérdező kommentje:

Lehet itt vitatkozni, de aki meleg, az azért meleg, mert genetikailag hibás a génállománya.

Egészséges ember nem meleg, és nem közösül azonos nemű fajtársával! Csak a melegek vitatkoznak ezzel, mert nekik működik a fejükben fordítva a nemi vágy. A többség ugyanúgy mint én, egy hibás fejlődés eredményének látja a melegek szexuális hajlamát.

Lehet itt nácizni, de ezt nem Hitler találta ki, hanem a természet, akármit is jelent ez a fogalom bárkinek is, genetikát, Istent, isteneket, vagy ufókat, tökmindegy. A nemek szerepe okkal van kitalálva, egy egészséges egyed heteronak születik és nem melegnek!

Ennyi!

2012. nov. 6. 17:13
 79/105 anonim ***** válasza:
hiba? neked hiba ha valami eltér a többségtől? akkor a vörös haj is hiba. meg a balkezeség. meg ha valaki túl magas, alacsony? akkor maga a természet is hibás, hisz a homoszexuális élőlények is a természet részei (pingvinek, muslicák zsiráfok, mindenhol előfordul beleértve az embert is). ekkora egy kevély pöffeteg embert mint te... minden hiba, ami nem egyforma... és hiába írsz úgy, mintha te lennél a viláuniverzum igazságának a szószólója (ennyi, lol), még mindig csak saját jelentéktelen véleményedet prosperálod.. ennyi.
2012. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy itt egyedül vagyok, mert nem egy nyílt vitafórum, de a lakosság többsége velem ért egyet, és még mindig nincs meleg házasság sem meleg gyermek vállalás, sem mindenféle szabadosság, amit szélsőséges liberálisok és melegek annyira követelnek, és nem is lesz, itt Magyarországon biztosan nem mostanában, és remélhetőleg sohasem!

Ennyi!

2012. nov. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!