Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:

Még kérdezed is?


Nem gondolod hogy kicsit ellentmondásos vagy?


Utálod a neonácikat, a Jobbikosokat, de közben ugyanazt szajkózod mint ők. Nem vagy túl hiteles.



A melegekkel kapcsolatban a tipikus álszent szöveget mondod, utálod ha 2 pasi együtt nyalja-falja magát, bezzeg ha 2 csaj tenné akkor már állna egyből.

Mikor keverik a közszférába a dolgaikat? Az év 1 napján mikor felvonulnak? Basszus, nem fogsz belehalni abba az egy délutánba, nem kell nézni, nem kell gyerekkel odamenni és belenevelni, hogy fúj micsoda búzik.


Azt kívánom, bár meleg lennél, hogy megtudd milyen melegként élni - amit SENKI nem választ magának - és akkor nem lenne ekkora arcod.


Én meg téged büntetnélek, mert ilyen végtelenül ostoba ember vagy. Nem baj elég nagy büntetés ez az élettől, ha ilyen iq light valaki.

2013. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim válasza:
0%
A kerdező egy pofatlan barom(már bocsánat)miért nem érted meg hogy egészséges a homoszexualitás:nézd meg a wikipedián kis barom.Ja és én Heteróként NEM UNDORODOM TŐLŰK.Amugy te azt hiszed ez a gyereknek ha lát ket meleget csókolozni baja lesz hát nem .
2014. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 MrMental válasza:

Nem kell mindegyiket utálni.

1.Zsidók


Eddig nem volt velük semmi bajom,de most,hogy kicsit utánuk néztem,nagyon elgondolkodtam rajta,mert vannak köztük a Cionisták,akik Tönkre teszik az országot!!

Persze nem minden Zsidó ilyen,csak ők.



2.Cigányok

Magyarországon csak minden 1000. cigány dolgozik becsületesen.A többi élősködik a adófizetőkből.Láttam már 2 gyerekes egyedül álló anyát,aki 80.000FT kapott 12 órás műszakért és olyan cigányt aki 135FT kapott segélyből.A falunkban 3000 a lélekszám.ebből kb 500 cigány.2,vagy maximum 3 olyan családot ismerek akik dolgoznak,a többi 497 csak lóg rajtunk!És ha valaki ki meri mondani,hogy én nem akarok ezekre az ingyen élőkre dolgozni,azt le Nácizzák.Itt tartunk,hogy a hazafiasság bűn.A Húgomat féllek elengedni a boltba egyedül,mert mindig ott vannak a Cigányok és kötekednek.



3.Felőlem csinálhatják azt amit akarnak,de nem fogom elfogadni őket,mert szerintem ez abnormális.A baj ott kezdődik,hogy megpróbálják rád erőltetni,hogy elfogadd.



Szóval ha véded a hazád,vagy nem értesz egyet a homárokkal ,Akkor náci vagy! Legalább is mondja a sok tudatlan ember,aki nem akarja látni a valóságot.

2014. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:

Kérdező annyira buta vagy,hogy még a nemi identitás fogalmát is kevered a szexuális orientációval.


Kb,azért vagy te is ilyen buta,mert nem volt normális szexuális felvilágosítás.

A melegek nem érzik magukat nőnek és nem akarnak a női wcbe menni-na,ma is tanultál valamit.


Az emberek 99%-a vallásos?:D

Jó ha az emberek 10%-a vallásos,és abból jó ha 1% komolyan is foglalkozik ezzel.


De a te logikád szerint,ha valaki a kisebbséghez tartozik,akkor annak nincs joga semmihez.

Akkor szüntessük meg az egyházat is,mert alig járnak az emberek templomba pl!


az ilyen diktatúra szerető embereket,mint te kezelni kellene,mert betegesen másokra akarod erőltetni a saját kis buta világodat.


Tök mindegy minek nevezzük,nácinak vagy másnak,akkor is beteges.


A többségnek sosincs joga a kisebbségeket terrorizálni.

Aki,ha a többséghez is tartozik és van egy kis érzelmi intelligenciája,az feltudja ezt fogni.


Azt,hogy minek,kinek milyen tulajdonságokkal születtél az a véletlen,szerencse dolga.


Attól,mert te fehér,heteroszexuális,jobb kezes ember vagy,még nem vagy különb,csak átlagos senki.

2014. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim válasza:
A kérdezőnek üzenem, hogy ugyanez vagyok én is
febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!