Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:

Én még csak nemrég végeztem a sulival, így már egy olyan világban nőttem fel, ahol már nincsenek annyira elnyomva a melegek, de ha 40 évvel fiatalabb lennék valószínűleg már halott lennék. vagy én is állatként viselkednék, mikor a szexualitásról lenne szó.

Még azt se tudom elképzelni, hogy mi lett volna, ha 10 évvel idősebb lennék, annyit fejlődött minden a témában.

2012. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:

Terry Black-el nem az a baj, hogy meleg, hanem az hogy egy idióta barom!

Az pedig, hogy gyereket nevelhet/nevelhetett, nem tudom most mi van ezzel az üggyel... az egyenesen felháborító!


Megzsarolta az egész magyar politikai elitet. Ennyi történt :)))

2012. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 A kérdező kommentje:

Magyarországon tudomásom szerint két azonos nemű ember nem házasodhat össze és nem vállalhat gyereket sem.

Ha tévednék akkor bocs, és akkor eléggé elszomorító, hogy már ez az ország is ilyen dolgokra adta a fejét, mert ez nagyon nem normális az biztos!


Nem fogom azt mondani a gyerekemnek, "hogy igen vannak olyan bácsik/nénik akik másik bácsit/nénit szeretnek és együtt élnek és szerelmeskednek, de emiatt nem szabad bántani őket, ők ugyanúgy tehetnek mindent mint mi, és ugyanolyanok mint mi, és nekik is majd lesz kislányuk/kisfiúk mint ahogy nekem meg anyunak te lettél, de biztos jó emberek, köszönj ám szépen nekik stb..."


hát egy frászt!


azt fogom mondani neki, és ez az igazság is, hogy:


"hogy igen vannak olyan bácsik/nénik akik másik bácsit/nénit szeretnek, de emiatt nem szabad bántani őket, csak mások mint mi, ők majdnem ugyanúgy tehetnek mindent mint mi, de nem ugyanolyanok mint mi, és nekik nem lesz nem lehet kislányuk/kisfiúk mint ahogy nekem meg anyunak te lettél, ők sajnos ilyenek, és így kell elfogadni őket, így születtek és már nem lesznek mások sajnos, de azért biztosan kedves emberek, szépen köszönj nekik stb.."

2012. nov. 5. 16:27
 44/105 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, hogy fölöslegesen ügyet csinálsz az egészből.

Ha a gyereked meglát egy meleg párt, nem lesz semmi baja sem. Ha pedig úgy alakulna, hogy szintén meleg (én így születtem. mindig tudtam, hogy meleg vagyok), akkor legalább egy példa lehetne előtte. nekem is sokkal egyszerűbb lett volna megbirkózni az egésszel, ha van előttem egy példa. A közszereplőkben ez a jó. Nem érzem magam UFO-nak, hiszen más normális emberek is vannak rajtam kívül, akik melegek.

Gyereket meg már évtizedek óta nevelnek meleg párok. generációk nőttek fel így, akiket megvizsgáltak, és kiderült, hogy nincsen semmi bajuk.

Nekem is lesz gyerekem, ebbe biztos vagyok.

Az egész hiszti fölösleges.

2012. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:

"Magyarországon tudomásom szerint két azonos nemű ember nem házasodhat össze és nem vállalhat gyereket sem.

Ha tévednék akkor bocs, és akkor eléggé elszomorító, hogy már ez az ország is ilyen dolgokra adta a fejét, mert ez nagyon nem normális az biztos!"


Hivatalosan nem...


Persze ki az a balek, aki évekig járja a köröket, hogy legális úton örökbe fogadhasson. Itthon ez nagyon bürokratikus. Mesterséges megtermékenyítésről meg nem kell tudnia senkinek sem. Egy leszbikus párnak meg ez sokkal egyszerűbb. Csak egy donor meg egy fecskendő kell. Pár száz forint a gyógyszertárban.

2012. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani, csak meg kell lobogtatni a meleg politikusok listáját.
2012. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:

Egyébként mit csinálnál azokkal a meleg párokkal, akik gyereket nevelnek?

Erőszakkal elvennéd tőlük? Még a sajátjukat is (mesterséges megtermékenyítés)?

2012. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 A kérdező kommentje:

"Egyébként mit csinálnál azokkal a meleg párokkal, akik gyereket nevelnek?

Erőszakkal elvennéd tőlük? Még a sajátjukat is (mesterséges megtermékenyítés)?"


Nyilván nem lehet, mert a gyermeknek ezzel kárt okoznánk, de ez éppen olyan nem megoldható "bűntett" mint az, hogy valaki a gyermekét erőszakra neveli, vagy éppen direkt vegának, vagy mondjuk nem járatja iskolába.

Elítélendő, de törvényes úton képtelenség kordában tartani.


Nyilván ilyen esetben nincs házasság a két nő között, hanem valakié a gyermek biológiailag, aztán azt kamuzhat amit akar, elhagyta a pasija stb bármi hadd menjen, elengedte nem kér pénzt tőles stb. tökmindegy mit hazudik... elhiszik és pont le is szarják.

Ha meg a meleg párjával megy ide-oda, orvoshoz stb, ott meg akár mondhatja azt is, hogy elkísérte egy barátnője, agy egy női rokona stb. Közeli barátok és családon, szomszédon kívül senki nem tudna a két nő intim kapcsolatáról.

Viszont az megint csak be kéne látni, hogy egy gyerek fejlődésében a normális családkép apa és anya hiánya igenis okoz egy helytelen pszichés fejlődést.

Minden lány az apját veszi alapul mikor párt keres, valahol az apjához vagy az apja egyes tulajdonságait magán viselő férfit keres, az apja a férfi modell a lánygyermek életében, majd a párja lesz a következő.

Egy fiú életében pedig ugyanez az anya személyére vetítve. Ez a normális és egészséges emberi fejlődés menete. Ezt megint csak nem cáfolhatják a melegek, mert ha ezt is baromságnak tartják, akkor ennyi erővel holnaptól kézen állva is járhatnánk mert az is lehet normális egy kisebbség szerint és akkor miért ne?

2012. nov. 5. 16:50
 49/105 anonim ***** válasza:

"Viszont az megint csak be kéne látni, hogy egy gyerek fejlődésében a normális családkép apa és anya hiánya igenis okoz egy helytelen pszichés fejlődést."


Már az előbb írtam. Nincsen semmi bajuk. Komoly szakemberek pszichológusok hada vizsgálta meg őket. Lehet, hogy azért, mert egy homoszexuális ember olyan, mint egy harmadik nem, ezért anyai és apai tulajdonságokkal is rendelkezhet.


Két hetero férfi vagy nő nem biztos, hogy így tudna gyereket nevelni.

2012. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 A kérdező kommentje:

49:


ezen nem fogunk vitatkozni és ebből nem fogok engedni, mert ha ez ennyire tökmindegy lenne, akkor nem lennének tiltások törvények és lehetne mindent amit a melegek akarnak, mégsem lehet és biztos vagyok benne, hogy nem csak a homofobia az oka ennek!

Te biztosan mondod, hogy olvastál erről, vagy tudsz erről, hogy egy gyerek fejlődésében tökmindegy, hogy két apa két anya vagy egy hagyományos pár neveli fel, én meg olvastam és én meg úgy tudom, hogy igenis problémás és nem normális fejlődést okoz két azonos nemű szülő nevelése.

Lehet, hogy nem lesz baja a gyereknek, én sem állítom, hogy pszichopata vagy más szélsőség lesz belőle, de a természet nem hülye, hím és nőstény szülője van minden emlősnek, és általában így is történik a nevelés. Ez nem véletlen.

2012. nov. 5. 19:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!