Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:

09:18 A családideálod kirekesztő. Attól, hogy egy egynemű pár és az általuk nevelt gyermekek szerinted nem alkotnak egy családot, az még így van, ezt számos példa illusztrálja. És a házasság nem az utódnemzésről szól elsősorban (ami azt illeti, a gyermekek jelentős része házasságon kívül fogan és/vagy nevelkedik), hanem a monogám, hosszútávú kapcsolatról, amelyre nem csak a különneműek képesek.


Állami törvénykezésben nincs helye a kirekesztésnek, a jogi egyenlőség a társadalom alapelve.

2012. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem náci, csak fasiszta vagy.

Most jobb? xD

2012. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 A kérdező kommentje:

91:


"Állami törvénykezésben nincs helye a kirekesztésnek, a jogi egyenlőség a társadalom alapelve."


Mégis jelen van, nem házasodhatnak a melegek, és nem nevelhetnek gyermeket Magyarországon. Ezek szerint mégis helye van, vagy te nem fogadod el a magyar alkotmányt és szerinted az állami törvénykezés amivel a lakosság többsége egyetért helytelen és rossz. Emellett ezek szerint te nem tartod társadalomnak a magyar emberek közösségét, mert nincs meg benne az ami szerinted alapelv kéne hogy legyen.

Ez viszont senkit nem érdekel, mert a többségnek nagyon jó így ahogy van, téged meg a véleményedet pedig többség lesz@rja.


92:


Nem, nem jobb, fasiszta sem vagyok hiszen nem jellemző rám a totális polgári demokrácia tagadása, és az etatizmussal sem értek teljes mértékben egyet. Vagyis nem vagyok fasiszta.

Ha nem tudod mi mit jelent akkor ne írd le, mert csak okoskodásnak fog tűnni, és az is!

2012. nov. 7. 20:48
 94/105 anonim ***** válasza:

"szerinted az állami törvénykezés amivel a lakosság többsége egyetért helytelen és rossz"


Így van. A melegházasság indoklás nélküli, deklaratív tilalma ellentmond az Alkotmány szellemiségével, így ezt a hibát egy későbbi kormány kénytelen lesz korrigálni.

Egyébként is, ha mindenki minden törvénnyel egyetértene, akkor felszámolhatnánk az egész törvényhozó apparátust, nem igaz?


"Emellett ezek szerint te nem tartod társadalomnak a magyar emberek közösségét, mert nincs meg benne az ami szerinted alapelv kéne hogy legyen."

Dehogynem tartom társadalomnak a magyar emberek közösségét. És az emberek többsége igenis hajlik az empátiára és a toleranciára. Csak rámutatok, hogy az elmúlt évtizedekben elért fejlődés ellenére is a mai állapotok még azért távol vannak a magunk elé tűzött ideáltól, a magyar társadalomnak azért van még hova fejlődni.

2012. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:

Te osztod az észt 10 oldal óta :D

Hogy tetszik, hogy beskatulyáznak és ezáltal ítélnek el? :D

Ha te is ezt csinálod, mert ezt csinálod akármit beszélsz mellé, nehogy már neked álljon feljebb :D

A végén majd a lekvár teszi el a nagymamát is.

2012. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:

Lassan értelmét veszti a vita, mert csak meleg hozzászólókkal vitatkozom, és így értelmetlen, mert úgyis csak a követelőzést tudják leírni, én meg úgysem adom meg nekik amit követelnek, ahogy a magyarok többsége sem, és ahogy a mindenkori állami vezetés sem fogja megadni, feltéve, hogy nem valami liberális SZDSZ-ből átkorcsosult sz@r párt kerül kormányzó pozícióba, ami nagy valószínűséggel, és reményeim szerint kizárt dolog!

Mivel egyelőre a törvények az én álláspontom mellett vannak és azt támogatják, így nincs is miről vitatkoznom veletek melegekkel, mert jelenleg az van amit én is jónak találok és érzek, és ti csak követelitek azt ami nincs, és csak reménykedhettek benne, hogy majd egyszer lesz, hát remélem soha nem lesz!


Részemről lezárom a témát, további hozzászólásokra nem reagálok, de persze az ócsárol meg írja le a véleményét még aki akarja, ehhez van jogotok! :)


Sziasztok!

2012. nov. 7. 23:28
 97/105 anonim ***** válasza:

ja, nem egy kérdést tettél fel? és nem azt vártad, hogy kifejtik neked az ellenkező álláspontot?

vagy azt vártad, hogy bólogató birkák jönnek neked ide megerősíteni fasiszta szemléletedet?

nem tetszik, hogy vannak máshogy gondolkodók? meglepődtél, hogy kevesen osszák a gyűlöletpropagandádat?


remélem már tudod a választ a feltett kérdésekre..

2012. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:

Jézusom, van valaki akit nem utálsz?

Amúgy meg a melegekről: ilyen formán akkor azt se mutasd ki, hogy heteró vagy. Én pl undorodom attól ha valakik a szemem előtt falják egymást közterületen. Miért kell nekem azt nézni? Ellenben meleggel még sosem találkoztam (értsd úgy, hogy soha senkivel nem találkoztam aki a viselkedésével felhívta magára a figyelmet és abból tudtam volna, hogy meleg)

2012. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim válasza:

Pár évvel ezelőtt elolvasva egy ilyen kérdést jelentősen megemelkedett volna a vérnyomásom. Most csak sajnálom szegény kérdezőt, mert ennyire szűklátókörű.

Realitás nem igazán van az írásaiban, inkább csak sztereotípiák.

2012. nov. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
75%
Abnormális vagy enyhén szólva, és te vagy a nevetséges, de van még idő felnőni mert tuti nem vagy több 14-nél. Ha mégis, akkor veszett fejsze!!! (Nem meleg, nem cigány, nem zsidó, nem kreol, nem néger, sem semmi egyéb nem vagyok mellékesen, amit esetlegesen még utálhatsz te segg)
2012. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!