Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
 61/105 A kérdező kommentje:
Jó és ez a te Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozatára épített világod hol áll ellentétben pl. a jelenlegi katolikus egyház tanításaival?
2012. nov. 6. 11:58
 62/105 anonim ***** válasza:

Hát hogy messzebb ne menjünk, ott van a házasság intézményének kiterjesztése a melegekre, ami miatt a pápa pár éve polgári engedetlenségre szólított fel spanyol közszolgákat. A házasság közjogi intézmény, aminek mindenkire kell vonatkoznia, de úgy látszik, a katolikus egyház ezt nem így gondolja, vagyis sérül az egyenlőség.

Vagy ott van, amit már írtam egyszer, hogy a biblia szerint az asszony engedelmességgel tartozik a férjének. Mi ez, ha nem nemi alapú diszkrimináció?

2012. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 A kérdező kommentje:
Hová tűnt a kommentem?
2012. nov. 6. 13:35
 64/105 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem jelentettem, válaszolni akartam rá. Tiszteletben tartom a véleményedet, de felszólalok ellene.

Viszont mivel a kommentedből egyértelműnek tűnik, hogy nagyon is helyesnek tartod az alapvető emberi jogok ilyen szintű korlátozását, ugyanakkor figyelmen kívül hagyod a valóság bizonyos részleteit, amelyek nem felelnek meg az elképzeléseidnek, azt hiszem, a továbbiakban nincs miről vitatkoznunk.

2012. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 A kérdező kommentje:

Akkor leírom röviden mégegyszer.


Házasság = nő + férfi = család -> gyerekek


Házasság != nő + nő V férfi + férfi != csalás -/-> gyerekek


A katolikus vallásban is így van, a természetben is, és a világi házassági törvények is ebből fejlődtek ki, nem jogászok találták ki, sem szociológusok, sem pszichológusok, sem más tudósok!

A házasság vallási eredetű intézmény!


Senki nem kérdőjelezheti meg, hogy egy házassághoz nő és férfi kell!


A meleg és hithű katolikusok (biztosan vannak), nem házasodnak! Elfogadják, hogy nem lehet, ahogy egy mozgássérült, vagy egy vak elfogadja, hogy nincs lába, vagy nem lát! Nem követel, nem tüntet, nem hőbörög emiatt!

A vak nem megy lövészversenyre, mert nem neki találták ki és a mozgássérült meg nem fut maratont, mert nem neki találták ki! Nem keres erre jogi megoldást, és nem nyafog, hogy diszkriminálva van!

A paraolimpia != olimpia, létezik, hogy lehessen ilyen is a korlátozott sportolók számára! Nemes és szép dolog!


Ha a melegek "meleg házasságot" akarnak, akkor adjanak neki más nevet! Ne legyen benn a házasság szó! Találjanak ki újat ne lopják el a heterok jogait, mert ez csak heteroknak van, nem melegeknek!


Egy katolikus keresztény házasságban nem kell hogy a nő szolga legyen! Tévedésben élsz! Egy nő segíti támogatja a férjét és mellette van jóban rosszban de nem parancsolgathat neki a férje mint egy rabszolgának! A zsidóknál lehet ilyet, és a cigányoknál, de az más tészta...

2012. nov. 6. 13:45
 66/105 A kérdező kommentje:

javítás: hupsz, csalást írtam család helyett

bár lenne értelme :) mert, igen, csalás lenne ha egyenlő lenne!

2012. nov. 6. 13:47
 67/105 anonim ***** válasza:

Jó és ez a te Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozatára épített világod hol áll ellentétben pl. a jelenlegi katolikus egyház tanításaival?


A biblia szerint a melegeket meg kell gyilkolni.

Magyarországon 1961-ig bűntették a homoszexualitást.

A szodómia törvény egyértelműen az egyház műve. mária teréziát is az egyház irányította. Halomra gyilkolták a melegeket.

Uganda is keresztény ország. ott most egy "meleg holokauszt" történik. Az egyház propagandája rövid idő alatt úgy átmosta az emberek agyát, hogy a melegek egy elkerített nyomornegyedben próbálnak bujkálni. Most fogják bevezetni azt, hogy minden meleget meg kell gyilkolni. Halál bűntetés vár rájuk.

Ez történik akkor, amikor az egyház hatalomra kerül.

2012. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 A kérdező kommentje:

"a kommentedből egyértelműnek tűnik, hogy nagyon is helyesnek tartod az alapvető emberi jogok ilyen szintű korlátozását"


A melegek házasságkötése nem alapvető emberi jog! Miről beszélünk? Ha az lenne már nemzetközileg elfogadott lenne!


Viszont soha nem lesz az, mert szerencsére vannak és lesznek is értelmes országok, ahol gondolkodnak is, és nem csak engedélyeznek minden hülyeséget!


Ugyanúgy nem lesz engedélyezve az eutanázia sem és az abortusz sem, mert nem alapvető emberi jogok!

2012. nov. 6. 13:58
 69/105 A kérdező kommentje:

Teljesen meghülyült az oldal, valami moderátor biztosan kontárkodik és belepiszkál a dolgokba! Na látod most sérülnek a jogaink! :D

Valaki kénye kedve szerint variál itt, pedig nincs rá oka, és elvileg nem is tettünk/írtunk olyat ami ezt indokolná!

2012. nov. 6. 13:59
 70/105 A kérdező kommentje:

Katolikus keresztényként a Bibliát forgatom és az újszövetség az alapja a vallásomnak!


"A biblia szerint a melegeket meg kell gyilkolni. "


Idézz nekem ide egy rész Jézustól ahol ezt mondja és leírták a Bibliában!

Hülyeségeket beszélsz!

2012. nov. 6. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!