Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:

"Mikor láttál te olyan riportot, hogy "Gipsz Jakab színművész megkereste stábunkat, mert nem bírta már tovább és riportot adott amiben kijelentett, hogy hátulról szereti csinálni az asszonnyal"


itt már el is árulta magát, hogy asszonya van.

A homoszexualitás nem arról szól, hogy ki milyen pózban szexel. egy politikus igenis álljon ki, hogy ne legyen zsarolható. A közszereplőket meg üldözi a média. Vagy kiállnak, vagy bujkálnak, mint ahogy sok közszereplő teszi. Én olyan heteroszexuális közszereplőt még nem láttam, amelyik ne dicsekedne azzal, hogy ő mennyire házas, meg mennyire szeret az ellenkező nemű párját. Orbán Viktor egyenesen futtatja a családját. Folyamatosan mutogatja őket.

Ricky Martinnak is felrótták, hogy mért dicsekedik, miközben 20 paparazzi ólálkodott a háza előtt.

2012. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:

15:17


Hú. Nagyon nem érted ezt. Nem fognak venni óvszert, nem fognak vigyázni, mindenkivel szexelni fognak, ha az emberiség a pincébe kényszeríti őket.

2012. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:

"Nyilván ha lenne rá gyógymód akkor a melegeket gyógyítanák, de sajnos nem ismerjük a hibás gént/géneket és helyrehozni sem tudjuk a dolgot! "


Nahát a génmanipuláció aztán rohadt természetes én normális.

2012. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:

"Szexuális felvilágosítást pedig mindenki kap, ott sem kérdik a suliban meg, hogy ki meleg és ki nem, mert ha van meleg az most menjen ki, ilyen nincs!"


Na ja. A hímvesszőt behelyezzük a vaginába. ezzel aztán sokra mennek a melegek...


Egyébként hány éves vagy? Amiket írogatsz elég éretlen lehetsz.

2012. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
61%
Tönkretenni a melegeket, elvenni az alapvető emberi jogaikat nem érték. Mindannyian erre a világra születtünk. NINCS JOGOD MEGFOSZTANI MÁSOKAT A JOGAIKTÓL. Keleten meg elnyomás van. Utazz csak oda, de remélem akkor téged is el fognak nyomni valami miatt, ami speciel nekik nem tetszik és akkor megtudod, milyen érzés.
2012. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:

Te nem náci, hanem diktatúra párti vagy.

Gondolom neked az előző rendszer maga volt a mennyország.

2012. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 A kérdező kommentje:

21-es: Dehogy álljon ki egy politikus azzal, hogy "hello, 3 éve dolgozom, ismertek, politikus vagyok itt meg itt, ebben meg ebben a pártban, de most elmondom, meleg vagyok." Nem kell elmondania! Senkinek nem kell a családját és a magánéletét mutogatnia a médiában, ez önálló döntés. Az hogy Orbán mutogatja a családját, az az ö dolga, nyilván kampányfogás is, mindig is az volt külföldön is, de pl. egy átlag politikusnak, pl. Kis Pista Kisgazda (direkt írtam nem létező pártot) képviselőnek nem kell magáról mondani a médiában semmit ha nem akar!

Aki meleg, az tartsa meg ezt az információt magának, a párjának meg azoknak az embereknek akiket közel tud magához és megbízik bennük, barátok, család stb. Engem xy-t nem érdekel, sem az utcán sem a tv-ben! Ha férfiról van szó aki meleg, az meg viselkedjen férfiként ha nőről az meg nőként, és ne az ellenkező nemet utánozza! Tudom, meleg és meleg közt is van különbség, de mivel heteró aggyal én ezt nem érthetem, felmerül bennem a kérdés, hogy attól még, hogy a saját nememhez vonzódom miért kellene az ellenkező nem vonásait magamra vennem? Vagy egy meleg ember az ellenkező nem vonásait genetikailag is magában hordozza? Mármint nőnek érzi magát? Hiányolja a melleit meg bántja hogy farka van? Nem hinném, hogy ez igaz lenne, akik meg ilyenek azoknál már pszichés gond is van nem csak simán melegek!



22-es:

Miért szexelne egy meleg óvszer nélkül, én még mindig nem értem. Nekem a hetero agyammal soha nem jönne olyan ötlet, hogy egy totál ismeretlen csajjal gumi nélkül szexeljek. Ha pedig hetero létemre egy lánnyal anális szexet gyakorlok, akkor meg még inkább mindenképpen óvszert használnánk, mert nem vagyok hülye, hogy fertőzésnek tegyem ki magam.

Egy meleg agya nem működik másként alapvetően mint egy heteroé, vagy mégis? Ne mond már!

Ugyanannyi hülye barom hetero van arányosan mint meleg! Sőt ez alapján több a hülye hetero, mert többen vagyunk, így több a hetero AIDS-es mert több hülye ahhoz, hogy tudja ha nem húz gumit beteg lehet. Szóval ez nem logikus.

Ha egy meleg nem vonulhat fel, és nem taperolhatja meg nyalhatja falhatja a párját egy parkban vagy nyilvános helyen mert tiltjuk neki attól még nem fog gumi nélkül szexelni, sem otthon sem máshol, és miért szexelne wc-ben meg mindenféle más helyen? Ezt sem értem. Hazamegy a párjával és otthon szexelnek! Nincs rájuk írva hogy mit csinálnak otthon, és nem kell rózsaszín háromszöget varrniuk magukra mint anno... semmi ilyenről nincs szó!

2012. nov. 5. 15:47
 28/105 A kérdező kommentje:

Nem vagyok diktatúra párti, de túlliberalizált demokrata sem vagyok és nem is leszek!


Az emberek önmagukban képtelenek irányítani a társadalmat, aki ezt nem így látja, az nem ismeri az emberi elmét, a csoportos emberi viselkedést. Aki azt meri mondani, hogy egy totálisan népuralmi, liberális, vezetők és minimális összpontosított hatalom nélküli világban fenn lehet tartani egy társadalmat az totálisan hülye, és teljesen el van tévedve!


Még a nagyon összetartó és barátságos békés népeknél is volt vezető! (pl, indiánok, és egyes benszülött törzsekben most is) Egy kézben volt a döntés és a vezetés, csak nem voltak korrupt vezetők, ennyi! Az emberekkel van a baj nem a vezetőkkel!

2012. nov. 5. 15:51
 29/105 A kérdező kommentje:
26-os baromságokat beszélsz és olyan dolgokhoz kötsz amikhez semmi közöm, és nem is írtam róla! Totálisan nem erről beszélek, és az előző rendszer totálisan nem azt csinálta amiről én beszélek, és nem is szimpatizálok azzal a korszakkal.
2012. nov. 5. 15:54
 30/105 anonim ***** válasza:

"Egy meleg agya nem működik másként alapvetően mint egy hetero, vagy mégis? Ne mond már!"


De igen máshogy működik. Úgy nőttek fel, úgy élnek, ahogy azt te el se tudod képzelni. Te heteroszexuálisként nőttél fel egy heteroszexuális társadalomban.

Mintha egy teljesen másik bolygón élnénk.

Én meleg vagyok, ezért pontosan tudom, hogy rengeteg meleg emberben mi játszódik le, ezért pontosan tudom, hogy elnyomva csak a saját fejük után fognak menni. Nem fognak óvszert húzni, nem fognak vigyázni. A legapróbb örömöket amik maradtak igyekeznek majd kihasználni. Már írtam. nyilvános WC-kben, parkokban stb.

Képzelj el egy embert, teljesen lecsupaszítva, minden szexuális civilizációt nélkülözne, akár csak egy állat.

Egy olyan meleg generáció, amely az általad világban nő fel, ilyen lesz. El fogják fogadni, hogy deviánsok, perverzek, alternatívak, és eszerint fognak élni. Nem fognak foglalkozni olyasmikkel, mint a biztonságos szex, hiszen olyasmit csak szexuálisan civilizált emberek használnak, nem pedig állatok.

2012. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!