Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 A kérdező kommentje:

Mindenkinek joga van a véleménynyilvánításhoz.

Nem vagyok fasisztoid, ez kb olyan mintha lenáciznának, az sem vagyok. Nem szeretem, ha beskatulyáznak, már mondtam, hogy egyik szervezettel sem szimpatizálok, és azokkal a kezdeményezésekkel, vagy ötletekkel, hogy a zsidókat, cigányokat, és melegeket bántani kellene, vagy eltüntetni, azzal sem értek egyet, és nem támogatom.

Én csak azt mondom, hogy a melegek károsak a társadalomra, károsak az egészséges szexualitású emberekre. A zsidók egy része cionista és hatalomvágyuk mértéktelen, és folyamatosan másoknál magasabbra helyezik magukat, és másokon akarnak uralkodni. A cigányok kb 80%-a pedig segélyekből él, gyereket gyárt, a segély megszerzése érdekében, lop csal hazudik és gyilkol, garázdálkodik, mindent csinál, csak nem dolgozik, és nem próbál meg beilleszkedni a társadalomba!


Nekem nem a cigányokkal vagy a zsidókkal van bajom, vagy a melegekkel, hanem ezen csoportok egy bizonyos rétegével!

A cionista és ártó zsidóságot utálom, a lusta és bűnöző antiszociális cigányokat, és a magamutogató és botrányt keltő melegeket, akik a ferde hajlamukat kiviszik az utcára, nyilvánosan intim helyzetben mutatkoznak az egészséges szexualitású társaik között, és mindezt szándékosan teszik, hogy megbotránkoztassák a többieket. Ehhez pedig támogatást ad a beteg liberális közeg, ami sajnos a nyugati hatás hoz folyamatosan be hozzánk is!

2012. nov. 4. 18:55
 12/105 anonim ***** válasza:
50%

"Amúgy meg igen, beskatulyázzák az embert, pedig egyéni véleményem és gondolataim vannak"

Kicsit a nézeteid és az elvárásaid kissé kiütik egymást.

Ezek után ne te követelőzz szerintem...

2012. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:

18:55


Azt nem írtad, hogy ha te dirigálhatnál mit tennél ezzel a három csoporttal?

2012. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 A kérdező kommentje:

Én dirigálni nem akarok!

Én csak azt akarom, hogy ha a gyerekem kimegy az utcára, akkor ne kelljen attól félnem, hogy bűnöző cigányok megverik, meglopják és megerőszakolják, vagy megölik.(, de a nem cigányok is tesznek ilyet tudom, vannak nem cigány bűnözők is ezt aláírom, de a lakosság cigány-magyar arányát tekintve, és ezzel az aránnyal súlyozva a cigány lakosság nagyobb része büntetett előéletű és követett el erőszakos bűntettet mint a magyar lakosságé.)


Ne kelljen attól féltenem, hogy melegek erkölcstelen és ártó viselkedésének szem és vagy fültanúja lesz.


Azt akarom, hogy ne cionista gyűlöletet hirdető zsidók kezében legyen a monetáris piaci hatalom, és ne szinte csak tőlük függjenek a nagyobb világszintű és méretű kérdések eldöntései, és ne ők irányítsák a médiát a sajtót.

Felháborító, mikor azt merik mondani bizonyos zsidó vezetők itt az országon belül, hogy ők is államalapítók, ők is honfoglalók, mert mennyit adtak ennek az országnak meg a kultúrájának. Azért ez már arrogancia, és kissé beképzelt hozzáállás! Nélkülük is magyar volt a magyar, és nem tartoznak hozzá a nemzethez, különösen ezért nem, mert míg én azt mondom, hogy magyar vagyok, és esetleg ha van bennem nemzetiségi vér, akkor másodsorban vagyok csak szász, szerb, görög, horvát, vagy akármi, de elsősorban magyar! Ezzel szemben egyes zsidók azt vallják, hogy ők elsősorban zsidók, izraeliták, és csak ezután magyarok, mert itt élnek, de az ő hazájuk Izrael! Hát az ilyen ember nem magyar! Húzzon vissza a sivatagba aztán lövöldözzön. Egymásközt összetartanak, de a magyart az igaz magyart csak gójnak tartják, és ott verik át ahol lehet, és kihasználják!

Nem fajgyűlölet az a kijelentés, hogy a cigány és a zsidó olyan nép amelynek soha nem volt és soha nem is lesz igazán hazája! Megy ide oda, kereskedik meg spekulál, és dolgoztat, mások munkáját eladja, de maga nem termel értéket, csak a már megtermelt értéket értékesíti.

Ezek a dolgok nagyon is erősen jelen vannak a cionista irányzatú zsidókban!


Miért tud a cigányok 10%-a normálisan együtt élni a magyarokkal! A maradék 90%-nak mi baja? Örülhetnének, hogy van egy ország amely eltűri őket, és próbál velük együtt élni és közösen a jövőbe tekinteni! Az a 10% miért normális, miért nem lop és miért nem bűnöző, és miért kell eltűrnie a társainak a magatartását, és azt, hogy miattuk őket is diszkriminálják?


A zsidóknál is ez a helyzet. Vannak normális zsidók, akik nem emelik magukat mások fölé! Nem verik a mellüket, hogy ők a kiválasztottak, és nekik mindent lehet, és a többi gójt meg le kell sz@rni. Ezek a zsidók miért büszkék rá, hogy magyarok és csak vallásuk miatt zsidók? Nem keverik a sz@rt, és nem élősködnek és verik át a nem zsidókat!

Miért fizetünk még mindig kártérítést a holokauszt áldozatainak leszármazottai részére? Meg hová tűnnek a pénzek, amiket oda adott a magyar állam nekik? Mennek a pereskedések, mert eltűntek, mert ezek a zsidók már egymástól is lopnak! Kaptak már eleget! Mit akarnak még? Meddig támogassuk őket? Engem ki fog támogatni azért, mert a nagyapámat megölték a zsidók a második világháború után? Vagy mert egy rokonom miattuk volt kénytelen menekülni az országból? Én miért nem kapok kártérítést? Hogy merészelnek pénzt és bocsánatkérések tömkelegét kérni és követleni a magyaroktól? Azért mindennek van ám határa! Meddig sajnáltatják még magukat? 10,20,50,100 évig? Örökre?


Miért vannak melegek, akik tudnak viselkedni! Nem mutogatják magukat szexuális töltettel az utcán, nem vonulnak fel csak azért mert melegek, ahogy én sem vonulok ki csak mert nem vagyok meleg! Jó ők a kisebbség, ez az indok? Na és? Én is kisebbségben vagyok azzal, hogy pl szeretem a nyers uborkát mustárral enni, persze nem szeretem, de csak hogy mondjak valami példát hirtelen...

Szóval ez még nem jogosít fel magamutogatásra!

Csókolóznak meg tapogatják egymást az utcán, és külön kiemelik, hogy ők melegek, mindenki vegye tudomásul.

Ja és amit leginkább utálok és nevetséges, az a "vállaljuk fel, hogy melegek vagyunk" szöveg, amit a politikusok közt lévő melegek és az ismert emberek közt lévő melegek tesznek/mondanak. Mit kell felvállalni? Mi közünk nekünk ehhez? Mi közöm egy másik ember szexualitásához? Miért kell ezt köztudatba vinni? Ki nem sz@rja le? Csak azért, hogy odafigyeljünk rájuk?



Én büntetném a melegeket, ha másságukat reklámoznák. betiltanám a melegfelvonulást! A trafó melegeket bezáratnám, ha női ruhában mutatkoznak köztéren, vagy olyan helyen ahol kiskorúak is vannak! Nem engedném nekik a házasságot, sem a gyermek vállalást! Totálisan meg kell szüntetni a pozitív diszkriminációt is!


Igenis van cigány bűnözés és tenni kell ellene!

Folyamatosan pozitív diszkriminációt kapnak a cigányok, mert fajgyűlöletre hivatkoznak! Baromság! Nem fajgyűlölet az oka annak, hogy utálják őket, hanem a viselkedésük! Ha nem tudnak beilleszkedni az országba akkor menjenek máshová! Segélyért sorba állni tudnak, meg gyereket gyártani, de erőfeszítéseket tenni már nem! Dolgozni elvből nem dolgoznak, a kultúrájuk nem is erre van berendezkedve és szégyen náluk a munka! Ilyen népség nem való egy dolgozó magyar nép közé! Nem érdemelnek támogatást, és nem hogy támogatást nem adnék nekik, még büntetném is őket ha három gyereknél többet vállalnak! De minimum mindenféle pótlék megvonás lenne a hatása annak, ha több gyereket csinálna valamelyik!

Felháborító volt, hogy eddig nem lehetett védekezni a saját otthonunkban, mert ha valaki bejött és megtámadott minket, és mondjuk halálra vertük, leszúrtuk vagy agyonlőttük, vagy csak egyszerűen védekezésből leütöttük, akkor még mi, az áldozatok jártunk rosszul, mert bűncselekmény és testi sértés bűntette miatt minket ítéltek el! Hála Istennek ez megszűnt, ha valaki bejön a házamba az engedélyem nélkül és úgy érzem fenyeget engem vagy a családomat, akkor nyugodtan állampolgári jogomnál fogva lelőhetem, és még csak egy szót nem is szólhat a hatóság érte! Ez így nagyon helyes! Már rég ezt kellett volna törvénybe hozni!



Folytathatnám de minek! Úgyis az jön, hogy fajgyűlölő meg rasszista meg antiszemita és homofób vagyok, mást nem is tudtok mondani, csak ezt, miközben a tények mellettem szólnak és nem túlzom el a dolgokat.

Ez az én véleményem, és szerintem megfelelő hozzáállással együtt lehetne élni még a melegekkel, a zsidókkal és a cigányokkal is! Nem én keltek gyűlöletet azzal, hogy ha támadás ér engem ezekből a körökből, akkor felháborodom és dühös vagyok, hanem az kelti a gyűlöletet, hogy ezek a csoportok igenis támadóan viselkednek a lakosságra nézve!

Én senkit nem akarok agyonlőni, sem deportálni sem gázkamrába küldeni, én azt akarom, hogy rend legyen és mindenki megkapja a büntetését aki bűnt követett el, és ne hivatkozhasson holokausztra meg rasszizmusra, meleg gyűlöletre, vagy egyéb kifogásra, mert legtöbbször ezek miatt nincs normális igazságszolgáltatás, mert már nem mernek az emberek szólni, és ha nem vagyok eléggé betegen liberális, akkor nem vagyok trendi meg európai... stb..


Mondok valamit! Nem akarok európai lenni! Ilyen Európában nem! Inkább húzok a kelethez, és a keleti kultúrák hagyományaihoz, ahol még volt becsület, bátorság, hazaszeretet, rend és igazság. Hol vannak már a régi magyar értékek, amik a honfoglalláskor és államalapításkor megvoltak!??

2012. nov. 5. 14:08
 15/105 anonim ***** válasza:
96%

Szóval simán csak azt akarod, hogy a cigányok meg zsidók legyenek olyanok, mint mindenki más (ne legyenek bűnözők stb.)

Viszont a melegeket az alapvető emberi jogaiktól akarod megfosztani. Nem tudom, hogy ez szimplán rosszindulat, vagy tudatlanság.

Mindenkit érdekel mások magánélete. Aki ezt tagadja, az hazudik. Amint elkezdenek gyanakodni arról, hogy valaki meleg, azonnal összeül a válságstáb, a pletykások gyülekezete, hogyan is deríthetnék ki az igazságot.

Az érintett ember két dolgot csinálhat. Vagy nyíltan vállalja (amit te büntetnél), vagy úgy él, mint a zsidók a holokauszt idején, bujkálnának. Mindenkinek hazudniuk kéne (egy beszélgetésnél mindig előkerül a szexualitás, legalább azon a szinten, hogy van-e valakije a másiknak, egyedül él-e, netán házas stb.), a párjukkal nem mehetnének sehova, nehogy gyanút fogjanak (amire te simán rámondhatod, hogy hirdetik, mivel valamiért elkezdtek gyanakodni), nem intézhetnek hivatalos ügyeket, ha nem akarnak tettetni és hazudni, nem állhatnak szóba senkivel, hátha valaki feljelenti őket.

A tolerancia gondolom nálad szóba se jöhet. Több tucat meleg fiatal követ el öngyilkosságot pont az olyan emberek miatt, mint te. Sokukat a saját szülei kergetnek öngyilkosságba. A homofóbia egy társadalmi probléma, amiről igenis beszélni kell, mert túl sok ember életét keseríti meg (gondolj bele mit érezhet egy anya, amikor rájön, hogy megölte a saját gyerekét a begyepesedett előítéleteivel).

Az AIDS megelőzésről nem is beszélve. Ahol szőnyeg alá söprik a homoszexualitást és az érintettek nem kapnak semmilyen szexuális felvilágosítást, niylvános "propagandát" arról, hogy éljenek komoly, monogám kapcsolatba (sok sorozatban a meleg karakterek még a legunalmasabb házaspárokon is túltesznek pl. Született feleségek), ott sokkal jobban terjed az AIDS (pl. Ukrajna), mert a melegek elfogadják, hogy a szőnyeg alá vannak söpörve és csinálhatnak amit akarnak, a nagy többség úgyis elítéli őket (így minek vesződjenek komoly kapcsolattal, ami egy társadalmi elvárás lenne), akár a legerkölcsösebb emberek is lehetnek, akik 50 éve egy társ mellet vannak, akkor is megbélyegzik és erkölcstelenséggel vádolják őket.

Az AIDS megtalálja az elnyomott és megalázott embereket.

2012. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
100%

14:53


Ahogy a szexuális propaganda a heteroszexuális embereket arra készteti, hogy ne csak az ösztöneik után menjenek, mint az állatok, hanem éljenek meggondolt párkapcsolatokban, állapodjanak meg, ugyan ezt kéne csinálni a homoszexuálisokkal. Igenis tanítsa meg a társadalom a melegeket, hogy ne szégyelljék magukat és ne éljenek "nekem úgy is mindegy, hiszen elítélnek, bármit csinálok" alapon. Szükség van a meleg propagandára ugyanúgy, mint a hetero propagandára, hiszen ettől vagyunk civilizáltak.

2012. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:

Oroszországban bizonyos részeiben nemrég betiltották a meleg "propagandát".

Nem lehet beszélni a jelenségről egyáltalán.

A fejemet tenném rá, hogy nemsokára megduplázódik az AIDS megbetegedések száma, utána a végeredményt is nyugodtan meg lehet duplázni és így tovább.

A szőnyeg alá söpörve, elhallgatása nem lehet

2012. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem jól fogalmaztam, vagy nem jött ki a lényeg az írásomból.

A melegeknél a "vállaljuk fel" dolgot kicsit máshogy értelmezted.

Nem azt mondom, hogy ha van egy társaság, és beszélgetnek, és megkérdezik konkrétan, hogy "te Dezsőkém, meleg vagy, ugye jól gondoljuk?", akkor Dezsőke kezdjen el hazudozni, hogy nem is jajj dehogy stb.. ez nem az a "vállaljuk fel" amiről én beszélek. Én arról beszélek, mikor kb mint egy új költségvetési tervet a tv-ben bejelenti egy politikus, hogy meleg. Vagy egy színész vagy zenész, a fókuszban erről nyilatkozik. Miért teszi? Ne tegye, ne teregesse ki a szexuális életét. Mikor láttál te olyan riportot, hogy "Gipsz Jakab színművész megkereste stábunkat, mert nem bírta már tovább és riportot adott amiben kijelentett, hogy hátulról szereti csinálni az asszonnyal..." vagy akármi, szóval érted? Ennek ugyanannyira semmi köze semmihez, mint hogy nővel vagy férfivel csinálja, nem akarom tudni, nem akarom ezt hallani tőle, és ne is nyilatkozza le se a Fókuszban se az Aktívban, se a hülye Hajdú Péternél (jó sok pénzért biztosan). Ha erről beszélni akar azt tegye egy meleg műsorban vagy szextakshowban pl este 10-11 után valami kereskedelmi csatornán, de ne főműsoridőben a többi hír között leadva. Pláne egy politikus ne tegyen ilyet, mert szánalmas, hogy ezzel foglalkoznak, neki nem ez a dolga, és semmi közünk hozzá kibe rakja a farkát az otthonában!


Egy melegnek nem lehet olyan joga a hétköznapokban mint egy nem melegnek! Már írtam korábban, hogy a természetes biológia normáktól eltérően viselkednek. Ennek megfelelően nem helyezhető előtérbe a biológiai törvények fölé az ő szociális igénye! Ez olyan mintha azt mondanák, hogy nekik jár az a jog, hogy mivel melegek, külön nyilvános wc-t követelnek mintegy harmadik opciót, vagy a női wc-be akarnak járni mert nem férfiak. Joguk van hozzá, mert melegek, és nem férfiak! Vagy mintha követelnének egy másfajta személyi számot. Azt is tiltanám, hogy egy férfit nővé vagy egy nőt férfivá operáljanak, mert ez ugyanolyan sértő a többi emberre nézve mintha valaki hazudna a személyazonosságát illetően ée pénzt vagy mást csalna ki a másiktól. Átveri a környezetét.

Nem normális dolog a homoszexualitás! Miről beszélünk egyáltalán?

Férfi nem közösülhet férfival sem nő nővel! Az emberi faj férfi és nő közösülése által szaporodik, minden más kombináció csak egy hiba, egy rossz gén következménye, ha úgy tetszik mutáció, de olyan mutáció, ami nem mutat előre, hanem csak egy sikertelen biológiai folyamat eredménye. Nyilván ha lenne rá gyógymód akkor a melegeket gyógyítanák, de sajnos nem ismerjük a hibás gént/géneket és helyrehozni sem tudjuk a dolgot!

Nem akarom és nem kívánom egy melegnek sem hogy öngyilkos legyen és ha az én gyerekemről derülne ki akkor sem bántanám érte, de nem engedném neki, hogy ezt olyan szabadosan tegye mint egy heteroszexuális, mert hát az hogy meleg, az nem egy egészséges vágy hanem természetellenes!

2012. nov. 5. 15:13
 19/105 A kérdező kommentje:

Miért terjedne az AIDS azért mert nem lehet mindent ugyanúgy megengedni a melegeknek mint a heteroknak?

Ettől miért terjedne? Ha valaki meleg, ugyanúgy bemehet óvszert venni a patikába vagy a boltba és senki nem kérdi meg, hogy hová fogja dugni az óvszerrel felszerelt farkát, seggbe vagy punciba!

Attól hogy nem lehet nekik mindent, és nincs meleg propaganda még nem jelenti azt, hogy nem szexelhetnek a saját házukban a meleg partnerükkel óvszerben!


Ez miféle kifogás megint? Senkinek nem tilos óvszert húzni, hogy elkerülje a nemi betegségeket.

Szexuális felvilágosítást pedig mindenki kap, ott sem kérdik a suliban meg, hogy ki meleg és ki nem, mert ha van meleg az most menjen ki, ilyen nincs!

2012. nov. 5. 15:17
 20/105 anonim ***** válasza:
51%

15:10


folyt. (véletlenül entert nyomtam)

a szőnyeg alá söpörve, elhallgattatva nem lehet civilizáltan élni.

Oroszország szó szerint egy beteg társadalmat hoz létre.

Sok homoszexuális ember a nyomás alatt megtör és heteroként fog élni. Megházasodik, gyereket csinál, de az ösztöneit nem tudja leküzdeni, így titokban futó kapcsolataik lesznek. Elkapják a betegséget, amit utána hazavisznek és megfertőzik vele a feleségüket, aki beteg gyerekeket fog a világra hozni. Persze nem fognak tudni róluk, hogy elkapták a vírust.


Ha nem hiszitek, nézzetek utána mi volt a kommunizmusban. Akkor se lehetett beszélni róla. Tele volt minden nyilvános WC meg park melegekkel, akiknek egy része azt hitte, hogy ez a módja a szexualitásuk kielégítésének (nem kaptak civilizált felvilágosítást, hiszen ismétlem nem lehetett beszélni róla), a többiek nyomásra megházasodtak és csak így tudták kiélni a vágyaikat.

Még szerencse, hogy akkoriba nem volt AIDS, legalábbis a késői kommunizmusban már volt, de a vasfüggöny valamilyen szinten felfogta.

Eleve a meleg szervezetek munkájának és erőlködésének köszönhető, hogy nem terjedt el nagy mértékben. Nem hagyták magukat és "propagálták" az AIDS megelőző programokat (Szigeten meg is gyűlt a bajuk Tarlóssal).


Ha az előző rendszer a szájbefogós politikájával most lenne, sokkal több AIDS beteg élne közöttünk. A nagy részük nem is tudna róla.

2012. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!