Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
98%
Nyugalom, nem vagy náci, csak rasszista, antiszemita, és homofób. A nácik is vallották mind a hármat, de azért ennél többről szólt a nácizmus, mint politikai ideológia.
2012. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim válasza:
29%

Már megint egy szörnyű goj.

Mit képzelsz magadról?

2012. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem írtam, ami nem igaz, vagy nem állna nagyon közel a valósághoz!
2012. nov. 4. 17:39
 4/105 anonim válasza:
30%

Kérem szépen ez antiszemitizmus.Nektek gojoknak meg kell tanulni tisztelni minket kiválasztottakat.



csak egy vicc

2012. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim válasza:
17%

Ha zsidó vagy elítéled Radnóti Miklóst? Amúgy nem zsidók hanem oroszok kínaiak és arabok mozgatják a világot, de nézd meg Dubait az is te benzin kúton elköltött pénzedből épült fel.


Meleg vagyok, de semmi közöd nincs ahhoz hogy mit teszek, én smárolok, de nem leszek benne a másik szájába hogy hány ingert keltsek.

2012. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim válasza:
98%

„A legtöbb ember egy másik ember. Gondolataik valaki más véleménye, életük utánzat, szenvedélyük idézet." Oscar Wilde mondta ezeket a csodálatos sorokat.


A mai világban az emberek úgy gondolják hogy nincsenek egyéni vélemények, megnyilvánulások csakis közösségi.


Ha te azt valód, hogy mi egykor a majmokból lettünk akkor Darwinista vagy. Lényegtelen, hogy a büdös életben nem halótál róla, az ő véleményén vagy ezért az ő közösségébe tartozol.


Ha azt mondod az isten teremtette az embert, akkor keresztény. Ha azt mondod az ufók csináltak minket, hogy aranyat bányászunk nekik, amik a bolygójuk sztratoszférájának megvédésére kell, akkor paleoasztronauta. Ha pedig simán azt mondod, téged nem érdekel, akkor lusta dög vagy!


Mára már minden véleményre van jelzőnk.

2012. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 A kérdező kommentje:

A melegek ne smároljanak közösségben! Milyen példát mutat egy meleg pár ezzel egy gyereknek, vagy egy fiatalnak, aki még csak most kezd ismerkedni a nemi identitásával?


Amúgy meg igen, beskatulyázzák az embert, pedig egyéni véleményem és gondolataim vannak, és nem akarok tartozni egyetlen kreált szervezetbe sem!

2012. nov. 4. 17:53
 8/105 anonim válasza:
80%

Figyelj én egy katolikus vallásos családba nevelkedtem s egész kicsi koromtól tudtam hogy meleg vagyok!


Ezt nem látással tanultam el, nem erőszakoltak meg, így jöttem-e világra.

2012. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
47%
Én beszűkült gondolkodású, előítéletes, fasisztoid taplónak nevezlek, így jó?
2012. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
49%
Legalább nem vagyok egyedül.
2012. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!