Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem szeretem a zsidókat,...

Ha nem szeretem a zsidókat, nem szeretem a cigányokat, és a melegeket is utálom, attól még miért neveznek nácinak, és jobbikosnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyik sem! Rühellem a nácikat, rühellem a kukluxklánt és a többi hülyeséget. Hitler egy idióta volt, és egy mészáros.

Mi közöm nekem ezekhez? A magyar Jobbik párt egy csürhe! Szánalmas bagázs, semmi közöm hozzájuk, és más jobboldali és neonácsi szervezethez, és nem is szimpatizálok velük!

Mindig elmondom, hogy szerintem a zsidók irányítják a világot, a monetáris világot mindenképpen, az IMF és hozzá kapcsolódó érdekeltségeket stb.

Mindig elmondom, hogy cigány bűnözés van, és nem rühellem a cigány fajt, de 80-90%-uk bűnöző Magyarországon és őket rühelem és bezáratnám, kitoloncoltatnám!


Utálom a melegek viselkedését, nem magukat a meleg embereket, mert leszarom, mit csinálnak magánszférájukban, de ah belekeverik a közszférába és a mindennapokba, ha az utcára vagy más közösség körébe viszik, és ott nyilvánítják ki a szexuális hovatartozásukat, azt rühellem és büntetném ezért őket!


Mindezek miatt, miért lennék jobboldali? Nem vagyok jobboldali! Ennyi erővel kommunistának is hívhatnának! Kommunista sem vagyok! Ilyen hülyék az emberek, nekik csak Nácik meg kommunisták vannak?

Nevetséges!



2012. nov. 4. 17:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 A kérdező kommentje:

24-es:


Nem gondolod komolyan, hogy száz hetero diákból egy meleg diák kedvéért majd meleg felvilágosító kampányt indít a Magyar Egészségügyi Minisztérium? Amúgy meg a felvilágosítás arról szól, hogy húzz óvszert a farkadra a nem kivánt terhesség, és a nemi betegség ellen. Egy meleg fiúnak is van farka, szóval rá is vonatkozik, ráadásul abban a korban mikor felvilágosítást kapnak a diákok, még nem hiszem, hogy kiforrott szexuális identitásuk lenne, legalábbis normál esetben nem teljesen. Bár manapság már az oviban is szexelnek, annyira elborult világot élünk.


Most komolyan pár meleg miatt nem fogunk gyökeres változásokat eszközölni! Ugyanúgy ahogy nem tesszük ezt más kisebbségek kedvéért sem! Nekem sem tartanak csak azért görög nyelvű szexuális felvilágosítást, mert görög kisebbségbe tartozónak vallom magam, vagy a dédszüleimben volt görög vér és én görögnek érzem magam a magyar állampolgárságom mellett. Nem jár ezért megkülönböztetés nekem...



Hiába akarják a melegek azokat a jogokat megkapni amit egy heteroszexuális megkap, ők nem kaphatják meg és soha nem is fogják megkapni, ha bele szakadnak akkor sem!

Sem házasságot nem köthetnek sem szülői feladatokat nem láthatnak el!

Erről ne is álmodjanak, erről szó sem lehet! Egy családban apa és anya van, és gyerekek és nem azonos nemű szülők! Innentől kezdve máris elvehetem a melegek jogait ehhez a családalapítási tevékenységhez, és el is veszem ha rajtam múlik! Ez nem diktatúra, ez egészséges gondolkodásmód, természetes, és mind társadalmilag mind biológiailag életképes és csak ez életképes!

2012. nov. 5. 16:02
 32/105 anonim ***** válasza:

"az előző rendszer totálisan nem azt csinálta amiről én beszélek"


dehogynem. Meleg témában ugyan azt csinálta, amit te itt vizionálsz. Teljesen ugyan az a politika. Meg is látszódott az eredménye a melegeknél.

2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:

A régi időkben a melegeket nem lehetett embereknek nevezni. Roncsok voltak, és te ezt a világot akarod visszahozni.


Lehet, hogy te magad nem akarod tönkretenni a melegeket, de az a világ, amit te vizionálsz, igenis tönkreteszi őket.

Nem akarod, hogy meleg fiatalok öngyilkosak legyenek, de egy ilyen világnak ez a következménye.

2012. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:

"Erről ne is álmodjanak, erről szó sem lehet! Egy családban apa és anya van, és gyerekek és nem azonos nemű szülők!"


Ez nem álom, hanem valóság. A külvilág szerint tiltva van, de ez nem a valóság.

Hála az olyan embereknek, mint te.

Már írtam, hogy a meleg politikusok zsarolhatóak...

Emlékezz Terry Blackre.

2012. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:

"Most komolyan pár meleg miatt nem fogunk gyökeres változásokat eszközölni!"


Kilóg a lóláb, mert azzal, hogy tiltani akarod sokkal nagyobb energiát fektetsz az egészbe.

Nem nagy dolog a szexuális felvilágosítás MINDENKINEK. Sok nyugati országba működik.

2012. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nem bánok és nem is tekintek a melegekre állatként, és ahogy már írtam, a hálószobájukban azt csinálnak amit akarnak! És húzzanak is óvszert, ezt nem hogy engedjük nekik, ezt el is várjuk tőlük!


Értem én, hogy mire írod, hogy máshogy működik az agyuk, de te mondtad, meleg vagy! Értelmeseket írsz és értelmesnek talállak! Nem tekintek rád állatként és nem érdekel, hogy mit csinálsz a partnereddel!

Mivel nem vagy hülye feltételezem, hogy te sem óvszer nélkül csinálod, és nem is csináltad soha anélkül, csak mert meleg vagy! Ennyire hülye te sem voltál, és nem is vagy hülyébb másoknál csak mert meleg vagy!

Már mondta, ez hülyeség, nem kerül semmibe óvszert húzni, és ha ezt nem fogja fel egy meleg agya, hogy az miért kell, akkor nem az a baja, hogy meleg, hanem más pszichés baja van, és akkor már nem meleg-problémáról beszélünk, hanem pszichés betegségről!



Nem diszkriminállak, de ha a családommal sétálok a gyerekeimmel, és te mellettem smárolsz az azonos nemű pároddal, és a gyermekem kénytelen ezt végignézni akkor igenis fel leszek háborodva rád jogosan!

Nem várhatod el, hogy a gyerekemet arra tanítsam meg, hogy "igen kislányom/kisfiam, vannak lányok/fiuk akik nem fiut hanem lányt keresnek és nem lányt hanem fiút maguknak, és vele élnek és vele szerelmeskednek, nincsenek olyan sokan mint azok akik ellenkező nemű párt választanak, de vannak bizony ilyen emberek"..."de apu apu akkor ki az apuka és ki az anyuka?" ... vagy mit fog gondolni a gyerek, meg totál összezavarodik.

Ha valaki meleg, az legyen tudatában annak, hogy nem megfelelően fejlődött ki az agyában valami és ezért ilyen. Ez nem betegség, ez egy állapot, rendellenesség, mint mondjuk egy felemás színű szem, vagy egy 6. ujj, vagy stb. Viszont legyen benne annyi felelősség, hogy a társadalomban fejlődő gyermekek előtt ezt a rendellenességét nem veri nagy dobra és nem reprezentálja, mert ezzel kárt okozhat, és befolyásolhatja a fejlődésben rossz irányba!

2012. nov. 5. 16:14
 37/105 anonim ***** válasza:

"Hiába akarják a melegek azokat a jogokat megkapni amit egy heteroszexuális megkap, ők nem kaphatják meg és soha nem is fogják megkapni, ha bele szakadnak akkor sem!"


Már megkapták hála a politikusok és a melegek összetartásának hála.

Annyira vicces ezt a naiv szöveget végigolvasni.

Nem tudtak, hogy a legüldözöttebb kisebbség mindig a legösszetartóbb? A melegek ráadásul mindenhol ott vannak. Nem olyanok, mint a cigányok. Nem lehet megkülönböztetni őket. Legalábbis egy heteronak ezt nem megy. A melegek természetesen felismerik egymást.

2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
-hála
2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
89%

"igen kislányom/kisfiam, vannak lányok/fiuk akik nem fiut hanem lányt keresnek és nem lányt hanem fiút maguknak, és vele élnek és vele szerelmeskednek, nincsenek olyan sokan mint azok akik ellenkező nemű párt választanak, de vannak bizony ilyen emberek"


Pontosan így kell elmagyarázni a gyereknek. Hidd el, nem lesz semmi baja.

2012. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 A kérdező kommentje:

Terry Black-el nem az a baj, hogy meleg, hanem az hogy egy idióta barom!

Az pedig, hogy gyereket nevelhet/nevelhetett, nem tudom most mi van ezzel az üggyel... az egyenesen felháborító!


Akkor még elnézhető, ha a gyereket maga neveli mint az apja, és nem él házasság szerű kapcsolatban egy másik férfival s ezt nem kell a gyereknek fejlődése alatt átélnie és végig megtapasztalnia. Az még mellette szól, hogy legalább a gyerek nem intézetben nő fel, ahol más bajok és rossz behatások érhetik! Viszont egy ilyen meleg szülő köteles a gyereket úgy nevelni, hogy az egy heteroszexuális világban élhesse le a gyermekkorát, és ne érzékelje hogy a nevelőszülője egy meleg férfi vagy nő!

2012. nov. 5. 16:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!