Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/188 A kérdező kommentje:

Igen,persze.Azért mert sznobul hangzik ugyan,de nekem az életem a diploma,ezért tanultam általánosba,hogy majd egyetemista lehessek aztán gimit végigtepertem hogy bejussak.Bejutottam.

Most itt rohadok egy rohadt nehéz mérnöki karon,ahol orrba szájba szopatnak.Ott csesznek ki velünk,ahol csak lehet.Nem megy olyan fényesen,de elég jól tanulok még így is.Most nekem egyáltalán nem hiányzik semmi az életemből,ami elém állna.Pl egy összetört lelki világú tanszékvezető,aki ellehetetleníti a tovább lépésemet a tanszéken,ami számomra a minden.

Nem kell segítség,semmi nem kell..

Ezért rettegtem még visszamosolyogni is a folyóson,és felemelni a tekintetemet órán.Ezért utáltam,hogy bár szépen és nem túl nyomulva udvarol.Féltem a haragtól,bosszútól.Nem ismertem kicsit sem.

Még esélyt sem akartam,adni hogy ne legyen olyan szitu,hogy "szakítok" és akkor borul minden.

DE elhatároztam,hogy lekoptatom határozottan,de mint láthatod ő kedvesen mindent elmondott,elmagyarázott és megnyugtatott,hogy ő aztán nem fog engem csesztetni és tényleg nem kell neki sem macera.Lett pár alkalom,amikor "bemutatkozhatott" és iszonyatosan okos ember,odaláncol az esze.Jó beszélő és jó hallgató fél is egyben.Többet olvasott minden ismerősömnél,azonos érdeklődési körök(sport,szakma,könyvek,kutyíííí).Így persze tetszik nekem emberileg,hogy nem zavarja a terveimet:).

2011. okt. 8. 00:02
 82/188 bánomisén ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, köszönöm, hogy válaszoltál.

Igen, az teljesen egyértelmű, hogy ha valakinek megadod az esélyt, hogy "bemutathassa" magát, azzal rengeteg félreértés tisztázódhat és megnyugodhattok mindketten. Így már értem az utolsó élménybeszámolóidat. Remélem, szép barátsággá alakul majd ez az ismeretség a proffal :-)

2011. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/188 anonim ***** válasza:

Na mizu?

Paint a kutyiról? Kapcsolat?

(szappanoperánk 457. részét láthatják...)


:)

2011. okt. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/188 anonim ***** válasza:

Igen, igen!


Legalább az első csókig, vagy felejthetetlen együttlétig még folytathatnád...

2011. okt. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/188 bánomisén ***** válasza:
A kutyusról én is szeretnék fotót vagy legalább rajzot látni :-))
2011. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/188 anonim ***** válasza:

Én egyébként még szívesen olvasgatnám a történeteid, ha vannak :D

(Az egyik lelkes olvasó és válaszoló, akit tényleg érdekel mi történik :D )

2011. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/188 A kérdező kommentje:

Wáú,mennyien érdeklődnek!:)

Hát,mint láthatjátok nem tudok igazán rajzolni,ezért a kutya végkép nem sikerült,de megpróbáltam,este ha jön a tesóm haza,elkérem a gépet tőle.


[link]


Azóta fejlemények:

Tovább bombáz levelekkel,csak most már sokkal nyíltabbakkal,kevesebbekkel és érdekesebbekkel.Persze,ezek mind programajánlatok és általános beszélgetések.

Napi programmá vált,mivel kiderült,hogy tőlem kb 20 perc sétára lakik,hogy együtt teázunk még egyetem előtt,ő tudta,hogy közel lakik én nem.

Meghívott hétvégén magához vacsorára,hát állam leesett pár dologtól,egyrészt hogy milyen kiválóan főz.Tudta,hogy szeretem a halat többek között,ezért csinált homárt meg rák salátát avokádós halat,különböző mártásokat és köreteket,minden halhoz volt másféle bor,meg üdítők meg minden.Ketten ettünk,aztán még haza is csomagolt rengeteg ennivalót,mivel ennyit tuti nem esz meg egyedül csak minél változatosabbat próbált főzni.

Szóval az otthoniak is egyre jobban kedvelik:)))

Azonkívül,hogy tud énekelni még hangszereKEN is játszik-zongorázik gitározik és dobolni is tud.Nem tudom besorolni ,mennyire profin,de az biztos hogy nagyon szépen.Én nem tudok sem énekelni sem zenélni,de még ritmust se tudok tartani,ezért nagyon vicces programnak találta a velem való közös zenélést,én kevésbé,de sok nevetés volt belőle:D

A harmadik számomra igen meglepő dolog,hogy mennyire pedáns.Iszonyatos rend van nála,ahhoz képest,hogy egyedül él.Óriási lakása van,több ezer könyve.És ő is tart nyilvántartást róluk,mint én:)

Hát nekem 1747 könyvem van neki meg 4656,szóval megtaláltam a helyemet,olyan mint egy libri:D

Van még kandallója,kutyája,óriási akváriuma és ocicat-je.(macska fajta,nagyon szép).

Én még nem találkoztam ennyire sokoldalú emberrel.Borzalmasan sajnálom,hogy nem előbb ismertem meg.Bár akkor még rosszabb lenne a korkülönbség.=(

Megtudtam róla,hogy nincsenek barátai.Tanszéken dolgozók közt pár.Mesélt a feleségéről és a balesetről,elmesélte azt hogy jól éltek előtte,rengeteg barát közös nyaralások,aztán jött a baleset,ő nagyon lecsúszott összetört,senki nem állt mellé és nem támogatta,a barátok köddé váltak ő lecsúszott igénytelen lett és unalmas.Évek kellettek,ahhoz hogy újra lábra álljon,lakást felújítson,konferenciákra utazzon,öltözködjön sportoljon,ekkor persze,jöttek a régi barátok,de őt már nem érdekelték.Így már pár éve magányosan tengeti mindennapjait,szereti az állatait zenél,tanít,sportol.

Elmesélte,hogy élete csúcspontja lettem,első naptól azon kívül,hogy belém szeretett meglátta bennem az értelmes,önzetlen embert. Nagyon örül,hogy esélyt adtam neki.Tucatszor eljátszotta a pillanatot,amikor elmond mindent,nem épp így tervezte,de örül nekem.

A fiatalos lendületemmel kedvet adok neki a munkájához.

Végre van számára egy kellemes ember,aki időt szakít rá,akiről gondoskodhat,aki a barátja lesz,akivel vannak közös érdekei.

Igazából,állandóan együtt vagyunk.Reggel teázó,azután,suli neki is nekem is,ő általában valamennyivel később végez nálam,aztán jön értem megyünk hozzá,ott én tanulok ő ha kell segít ha nem,akkor írja a könyvét tovább.(tankönyv).Főzni szokott,amíg tanulok aztán megetetem az állatait,elmegyünk kutyákat sétáltatni,eszünk,moziban voltunk még.

Ami még érdekelhet titeket,egyik nap mondta,hogy szeretne frissíteni a ruhatárán,venni hétköznapi ruhát,ami összeillik az enyémmel meg amúgy is régen vásárolt már,most van alkalma,hogy valaki véleményt mondjon.A vásárlásból az lett,hogy felvásároltuk a west endet és az arénát.Vagyis ő vett mindent,de nekem is.Állandóan nyaggatott,hogy próbáljam fel ezt,meg azt meg amazt.Végül mindent megvett,mert szerinte gyönyörű vagyok.Szóval ezzel kinyírta a szakadt farmerjeimet..Idáig volt 2 farmerom+amit szülinapomra vett és most van 17!!!Olyan boldog vagyok,elég szegényes család vagyunk,nincs sok ruhám,arról nem is beszélve,hogy nem volt télikabátom,de most már az is van.Mondtam neki,hogy semmi nem kell,mondta hogy hagyjam már ilyen szép lányt öltöztetni kell és hagyj

2011. okt. 10. 17:26
 88/188 A kérdező kommentje:

törődjön már velem,neki ez semmiség nekem meg lesz egy új ruhatáram.Ezt nem volt nehéz megcsinálni,kb 20-25 ruhám volt(nadrág,pulcsi,poló)és most nem férek el a szobámban.

Elvitt fodrászhoz is,szóval most már nem lóg a szemembe a hajam,bár sokat nem változtattak rajta csak rövidebb lett egy picit meg felfrissítették,ő is volt..hát marad ugyanolyan rövid:)

Szóval át vagyok öltöztetve,frissített a hajam,telis tele vagyok szakirodalommal,amit állandóan kikérdez,hogy mennyit haladtam.

Nem csókolóztunk még meg semmi.Ettől függetlenül minden időnket együtt töltjük,eljár velem az én barátaimmal falat mászni.Fuuuu,most egy egész regényt írtam,remélem kielégít egy jó időre.:D

Megvannak lassan a rossz tulajdonságai is: haragtartó,könnyen felkapja a vizet,stresszelős fajta.

Viszont jól kiegészítem:a nyugodtság minta szobra lehetnék.

2011. okt. 10. 17:34
 89/188 bánomisén ***** válasza:
100%

Nocsak, nocsak, itt valami nagyon alakul... ;-D


Aranyos tőled, hogy így eleget teszel a kérésünknek és leírod az élményeidet. Egy egész kis "rajongócsapat" gyűlt köréd és a sztorid köré, részemről nagyon szívesen olvasgatom, mi történik veled :-)


Azt a képet a kutyusról meg várjuk! Szerintem ezt többünk nevében is mondhatom :-)

2011. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/188 anonim ***** válasza:

Na, tetszenek a fejlemények, csak igy tovább. Látod, hogy megismerted az öreget meg beszéltél vele máris mennyivel más. :)


Téma berakva a kedvencek közé, folyamatosan olvasom majd :D


F/20 (aki szintén egyetemista és szintén rajongód :D )

2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!