Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
 131/188 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék blogolni,mert az olyan mintha itt élnék,mindent megjegyzek amúgy is!:D

Másokkal meg megosztani olyan fura lenne,örülök hogy egyszerre sok pozitív változás jött az életemben.De hogy ezekről blogolni..nem tudom.


Tudom,hogy itt vártok páran arra,hogy írjam mi van hogy van.De egyszerűen képtelen vagyok szépen és csöpögősen leírni minden eltöltött romantikus illetve vicces helyzetet.Lehet túl szigorú nevelést kaptam így kb szégyenlem leírni :D

Na hagyjuk zavarba fogok jönni!


Esküvőre ígérem meghívlak titeket!!Ti lesztek a gyakoris drukker csapat!:D

2011. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/188 bánomisén ***** válasza:

Szerintem egyikünk sem részleteket vár, pusztán csak híreket rólad/rólatok. Olyanokat, amiket nem pirulva írsz le :-)


Szóval azért ne hagyd abba a jelentkezést, ahogy mondtad, vagyunk egy páran, akiket érdekel, hogyan alakul a sorsod és ez a fura kapcsolat :-)

2011. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/188 anonim ***** válasza:

Na jó valakinek el kell mondanom,hogy szétvet a hiányzik érzés.Már-már nem normális mennyiségű időt töltök naponta futással a kutyákkal és olvasással.

Unom magam -.- Soha az életben nem untam még magam,nincs kedvem sportolni sem enni semmihez.Kiolvastam 4 könyvet,de nem "izgatott" fel.Amikor itt volt,kegyetlenül sokat tanított,mindenből ötös lettem,ez a csodával határos,több a 100%-os zhm,mint a karomnak összevetve kb.Bekerültem azokba az 5-7 %-okba,akik NEM buktak meg.Pedig általában a "maradék" 95-93-ba tartoztam és szidtam azt az ötöt.:D

Olyan jól behoztam minden tárgyamat,hogy nincs mit tanulnom,olvasom és megjegyzem.Nem kell értelmezéssel napokat eltöltenem,csak olvasom és máris tudom :(

Hagyott pénzt,kulcsot,kaját,hogy menjek el szórakozni meg minden,de kedvem sincs :( ez borzalmas ezt nem lehet túlélni,gyűlölőm a ragaszkodás érzését.

már csak kééééttttt naapppp :D addig fogyok még 3 kilót és mondhatjuk hogy elfogytam szinte :D

Tényleg,miért nem hízok soha?Ha mondjuk este lefekvés előtt megeszem 6 szelet tortát iszom mellé kólát és teát,akkor sem =/

173/49 vagyok most.Amikor elment voltam 53..Akkor sem túl sok.Bármennyit,bármiből ehetek és semmi.Lehet túl sokat mozgok?=/Nem lehet úgy,hogy nagyon sok mozgás mellett sokat eszem és hízok vagy dobjam a sportolási kényszeremet?

2011. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/188 bánomisén ***** válasza:

Gyors az anyagcseréd, azért nem hízol. Ezzel én is így vagyok, ehetek bármit, bármennyit, bármikor, nem jön fel egy deka sem. Lefelé viszont gyorsan mennek a kilók, alig bírom visszaszedni őket :-))


Ne kínlódj annyit, lány, tessék egy kicsit több kedvvel hozzáállni a világhoz - ami nem egyetlen emberből áll még a te esetedben sem. Tessék jókedvűen kutyázni, sportolni, olvasni, bármit, nem kell néhány nap miatt füledet-farkadat lógatni bánatodban.

Vagy esetleg jól beleszerelmesedtél a professzorba? :-P

2011. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/188 anonim ***** válasza:
De jó nektek hogy nem híztok:) Ma jött haza? Na??:D
2011. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/188 anonim ***** válasza:

Néha van olyan érzésem,hogy olyan gyorsan emésztek,hogy semmi nem szívódik fel:D


na igen,délután hazajött,hozott édességet,pulcsit,pólót gépet mindent:D

1 kisebb táskával ment 3 bőrönddel jött.

Nagyon örültem neki :))))

Elmentünk enni a Trófeába,hogy hízzak mert szerinte így nem lehet élni,hogy mindenhol csak csontok vannak.

Na miután sikerült annyit ennem,hogy ő is meglepődött,elmentünk BULIZNI :D

Igaz,hogy rengeteg alkoholt ittunk 3 óra alatt..Ez vitt rá arra hogy elmenjünk partyba,na az nagyon jól sikerült én emlékszem mindenre,de ő nem sokra..:D

Együtt aludtunk,igaz ruhástúúl-ami gusztustalan-de akkor is.

A mai napot ágynemű lehúzással és zuhanyzással kezdtük:)

2011. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/188 bánomisén ***** válasza:
100%
Micsoda züllött csapat vagytok ti ketten... :-P :-))
2011. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/188 anonim ***** válasza:
Bánomisén! : végül is mindketten egyetemisták :D:D:D
2011. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/188 bánomisén ***** válasza:
Ez igaz! :-D
2011. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/188 anonim ***** válasza:
Mizu?
2011. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!