Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/188 anonim ***** válasza:
20%

Játszadoztál vele, elhúztad előtte a mézesmadzagot, igénybe vetted, hogy segített a doga közben stb...

Most meg erősen csodálkozol, hogy cserében vár valamit?!!

2011. okt. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/188 anonim ***** válasza:
91%
Nincs barátod? Ha egy értelmes ember akkor nem veszi sértésnek. Ne foglalkozz vele szerintem és ha meghív valahova ne mondj igent, hanem határozottan nemet, vagy esetleg ha már érzed hogy kapizsgálja, akkor azt hogy köszönöd a meghívást, de nem szeretnél elmenni. Huh, hát hasonlóval se találkoztam még:S Nem tudom mi lesz így, de bízz benne hogy max egy jeggyel rosszabbat fog adni. A munkatársai pedig ha tudják hogy milyen nem fognak ellened fordulni. Amúgy is, az egyetemen a legtöbb tanár azt se tudja ki vagy, max rémlik neki hogy melyik szak...
2011. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/188 anonim ***** válasza:
90%

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:25


Hol van itt a játszadozás? A kérdező a kávézást is elutasította.

Meg kell neki mondani kerek perec, hogy nem. Nem leszel bunkó, szépen elmagyarázod neki.

2011. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/188 A kérdező kommentje:

NEM JÁTSZADOZTAM VELE.

Ha kezdeményezett egy általános témájú,de hétköznapokra vonatkozó témát,nem pattantam fel és rohantam el..hanem elbeszélgettünk.De nem adtam reményeket,nem vagyok sem helyes sem cuki sem lányos.Sport éltet és"pimasz" vagyok.

Nem kértem segítséget!!!!Ő jött oda Zhnál és rátette a tollát a tippelős kérdéseknél a helyes kérdésekre,mit kellett volna tennem?megfordítanom a lapomat és kirohanni az előadóból?Mindig nemet mondtam a meghívásokra..Határozottan,de udvariasan.

2011. okt. 2. 00:31
 5/188 A kérdező kommentje:

sajnos tudja,hogy nincs pasim:S

egy bicikli lánc karkötőm van.

erre kérdezett rá még az elején,hogy "érdekes az eljegyzési gyűrűd"-de csak viccesen.Mondtam igen a biciklim a férjem és örök hűséget fogadtunk egymásnak és akkor kérdezett rá,hogy ehhez mit szól a normális pasim...és valahogy mondtam hogy nem pasizok mert nem érek rájuk.

2011. okt. 2. 00:34
 6/188 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy pont ez a vonzó benned, amiket leírtál.

Gondolom, hogy elege lehet már a naponta felajánlkozó kis ribikből!

Végre talált egye lányt, amelyik visszautasította.

2011. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/188 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát a láncos kérdésénél kellett volna mondani, "mit szól ehhez a pasid" "semmit" "Tőle kaptam".


Nehéz szituáció.

2011. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/188 A kérdező kommentje:

Jóóó fiatal voltam és meggondolatlan.Eszembe se jutott ő,mint férfi.

Engem ismernek a tanszéknél,mert a szakosodás után az ő tanszékük lesz az én leggyakrabban látogatottam.Így már igyekeztem eddig ott minél több tárgyat teljesíteni,sok tanár ismer-elég sok.Rendes férfi egy felesége volt,aki meghalt autóbalesetben kb 15 éve.

Csak tökéletesen tudom,ha nagyon berágna rám,akkor mennyi befolyása van ott,mint tanszékvezetőnek:'(.

2011. okt. 2. 00:40
 9/188 A kérdező kommentje:
Ami a legköcsögebb lépés tőle,hogy felvettem egy tárgyat a tanszéktől egy másik tanárhoz,erre kb 2 nappal a félév kezdete előtt,CSERÉLT A TANÁROMMAL ->ÍGY MÁR MEGINT TANÍT ÉS MEGINT VAN KÖTELEZŐ KONZULTÁCIÓ.:S
2011. okt. 2. 00:42
 10/188 bánomisén ***** válasza:
100%
Legalább, ha folytatja ezt a hülyeséget, akkor van lehetőséged elmagyarázni neki, hogy több okból is reménytelen a helyzete. A konzultációkra meg, ha lehet, ne egyedül menj.
2011. okt. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!