Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/188 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2011. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/188 anonim ***** válasza:
Adom én is, mi volt?
2011. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/188 A kérdező kommentje:

mobilrol irok ezert nincss ekezet.

eleg hosszura sikeredett az "egy mondatos" mondani valom sztorija.potyogjem le a hosszu napot?

2011. okt. 3. 16:04
 44/188 anonim ***** válasza:
67%
házasodj össze vele
2011. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/188 anonim ***** válasza:
100%

Nemzeti: kibicnek semmi sem drága

potyogd le,igen

2011. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/188 anonim ***** válasza:
Itt követem már napok óta az eseményeid, ne kelljen lemaradnom a végkifejletről!
2011. okt. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/188 anonim ***** válasza:
Itt IZGULUNK!!!! Mi van már???
2011. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/188 A kérdező kommentje:

Telefonrol,ezert ilyen.Utalok ezen potyogni:S


Hat bementem alairatni a hazim,elfogadta.aztan elkezdett nekem vicceket meselni,meg csag ugy dumalgatni mi jot csinaltam hetvegen.

Erre mondtam,hogy szeretnek valamit mondani.erre o elkerekedett szemekkel azt mondta maradjak csendben es legalabb most az egyszer halgassam Meg es fogadjam el a meghivasat egy ebedre- ha ott vegighalgatom.akkor "maximalisan eltunik az eletembol" ha ugy akarom majd.nem tudtam megszolalni,azt mondta meg h egyetemtol messzebbi helyre megyunk draga etterembe es akkor tuti nem lat Meg senki,tovabba nem er hozzam es barmikor elmehetek.

Bolintottam.szoval elmentunk,Jo helyre nagyon a kocsiban en halgattam o Meg meselt nekem a szakma erdekessegeirol.

Szal leultunk,rendelrunk es osszefoglalva ezeket mondta:

"latom most merult ki a turelmed es allando elkerulesi kepesseged"

O nem akart zavarba hozni,probalt mindenfele programmal csabitani viccekkel konyvekkel kozos karates esldzessel is megprobalt kozelebb kerulni.csak azert hogy eszre vegyem es. Megismerjem.De latta rajtam hogy egy eves kuzdes utan Meg mindig tavolsagtarto vagyok.Elmondta hogy mar a legelso Oran belemszeretett,akkor amikor kesve jottem be vegigmertem elmosolyodtam,aztan beultem az elso padba(csak ott volt hely)es egesz Oran koteledtem Meg kontraztam a poenjait.

Azt mondta annyira pofatlan voltam de kozben annyira igazam volt es a humorerzekem is a helyen volt,hogy elcsabitottam.Soha nem tetszettek neki a kulonc lanyok,de en annyira meglepo voltam h allandoan ram gondolt...es varta abkozos orakat konzultaciokat.

Tudja h 30 evvel idosebb es ezt sehogy nem tudja lekuzdeni,fiatalabb nem lesz,de mindent Meg tud nekem adni amit csak elkepzelni tudok,itt nem csak az anyagiakra ertette hanem mondta hogy erzelem kapcsolat tanulas minden.

Mivel tudja hogy nekem,kinek kockas hasa van es szakad farmerja egy izmos fiatal legeny kell,o nem tud megfelelni csak izommal:)1 ev alatt fogyott 9kilot(ezt eszrevettem)es egy csomot gyurt h jobban nezzen ki..mert gondolta legalabb igy majd jobban bejon.

Huh nem Tom mit mondott meg=\...

szal elmondta milyen gyonyoru vagyok okos humoros Meg minden es megerti h nem akarok venfaszal jarni,aki plane a tanarom.Ha szeretnem beken hagy maximalisan,de hagy idot h csak gondoljam at hogy: ha a szexualis vonzalom iranta nincs is Meg,gondoljam at hogy az osszes tobbi Teren "ki tud elegiteni" es lehet idovel Meg tetszik is.nem akar sietettni men akar molesztalni semmi.O maximalisan alkalmazkodik hozzam,ha szeretnem az egyetemen senki nem tudna semmit,ha akarom evekig var ram.de ha nem is akarok tole semmit legalabb legyek a baratja mert Meg ilyen Eros jellemel nem talalkozott es nem akar elvesziteni.


Na szappanopera vege.

Kozben en megittam 6uditot megttem mindent Amit kihoztak vegighallgattam neha mosolyogtam.es borzasztoan kellemetlenul erintett a beszede,o nagyon szepen mondta ezeket kerek teljes mondatokkal,most csak osszefoglaltam.


A vegen mondta hogy most tuti meglepett es ha nem szeretnek mondani semmit ne mondjak semmit,haza vagy barhova Elvisz es majd akkor mondok barmit is amikor akarok.O orokke varni fog ram.


Momdtam neki,hogy haza szeretnek menni.a kocsiban zenet hallgattunk essss itt jot egy izgis resz hogy az "eye of the tigert"szamnal elkezdett o is enekelni ess gyonyoru hangja van,olyan wooah.meglepodtem es itt jott meg a kedvem dumalni kikerdeztem eloszor az eneklesrol aztan valahogy kb mimdenerol.Vegul o tett fel egy kerdest mondtam hogy en nem mondok el most magamrol semmit.Mosolygott es ennyit mondott:"3 oras vallatason meg sose vettem reszt-sajnos mar minden indiszkret kerdest feltettel,de hidd eleg Meg tudlak lepni" megkoszontema az ebedet es ennyi.


A kerdesem hozzatok: Komolyan gondoljatta ezt a legalabb a baratom legy dolgot?vagy ez csak kinzas lenne szamara es mondjam meg hogy "tunes"?

2011. okt. 4. 00:57
 49/188 anonim ***** válasza:
100%

Huuuuuuuuuu............

Hát, azt hiszem, ez nagyon sokrétű, pl. az énképeden nagyot dob, hogy ő ilyennek lát...

Nekem máris tetszik ez az ember. Meg Te is :) (Nyugi)

Biztos, hogy nem érdekel?


"Csak barát" -- nem tudom... Emészd meg egy kicsit, ami történt.... Aztán meglátod, akarsz-e a közelében lenni, jó-e neked is.


Várom a folytatást, tényleg szappanopera, de SOKKAL minőségibb!!! Inkább francia film, sok érzelem, nagy intellektus...


:) Minden jót Neked!

2011. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/188 A kérdező kommentje:

Véééégre a testvérem átadta az én gépemet:)!

Hát igen,nagyon meg voltam lepve.Nem erre számítottam,falfehéren jöttem be hozzá,annyira kellemetlenül éreztem magam és ridegnek,hogy a képébe nyomom hogy hess madár hess:D

Erre meg ő,őszintén azért ittam ennyit,mert szörnyen kiszáradtam mindegy egyes bók után,annyi szépet mondott rólam,hogy teljesen elérzékenyültem,hogy valaki ennyire meglátja bennem a jót és az érdekest. kb 2-3 órát ültünk az étterembe és csak mondta,hogy mennyire tökéletes vagyok és hogy mennyit tudna nyújtani.

Soha nem sírtam még.Kiskoromban sírtam,amikor fájt valami aztán 12 éves korom óta,egyetlen egyszer a nagypapám temetésén,mert ő volt a legjobb ember számomra a világon.Azóta egyszer sem sírtam soha semmin,pedig volt minden veszekedés,sértegetés,bántalom,bánalom,verekedés,sport sérülés,baleset de eszembe se jutott sírni...csak ma:S

Először mert olyan jól esett a sok szép magamról,aztán azért mert annyira sajnáltam őt,hogy ennyire őszinte és kedves,hogy nem találtam szavakat végig gondoltam pár mondatot amit akkor szívesen mondtam volna,de az összesbe bele is kötöttem(a saját fejemben) így nem mertem semmit mondani,hogy ne értse félre.Ezért nagy levegőt vettem,mikor mondta,hogy nyugodtan hallgassak.

Legszívesebben megöleltem volna és telesírtam volna pulcsiját,de az tuti nem azt az üzenetet adná át neki,amit érzek:D


most csak rajta jár a fejem,most már azon hogy mit csináljak.


Nekem nincs apa komplexusom,nem tetszenek az idősebb férfiak.De nem mondom,az én "vad és irányíthatatlan" természetemet,anynira meg tudta szelídíteni,hogy ezzel keltette fel az érdeklődésemet,nem azzal hogy kitúrt a karate edzésről.Soha semmi nem keltett bennem ennyi érzelmet,mint ő pár óra alatt.

Vallottak már sokan szerelmet,bókoltak,mondtak szépeket,sok figyelmet kapok a barátaimtól és az edzőtársaktól is,de ez más volt.Ő volt a tapasztalt idős bácsi,aki már mindent tud az életről és tudja hogy vadásszon le egy számára 30 évvel fiatalabb pisist..

De engem zavar a kora.Nem tudom kezelni,nekem még nem volt párkapcsolatom(pirulós fej),azért mert soha nem találtam hasonszőrű férfit,aki értékelné az én világomat és aki tolerálná,hogy számomra nem fontos a smink és a bulik.Én máshogy szórakozom,más vonz.nem vagyok otthon ülős.

Na most kiírtam magam.

Köszönöm,hogy elolvastad!És a biztatást is.Majd lehűlők gondolkodom és írom mi van.

2011. okt. 4. 01:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!