Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/188 A kérdező kommentje:
Hát kb 8an vagyunk a csoportban,ahonnan senkit nem ismerek.Igyekszem nem egyedül menni,sokszor viszek csak úgy magammal barátokat,de akkor is írogat meg minden és ahogy nézzz...wááh feláll a szőr a hátamon.
2011. okt. 2. 01:01
 12/188 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben diktafonnal felvenném, amiket mond, a közeledését, meghívásait. Ha megvan, kerek perec elutasítanám, és ha szórakozik, akkor megmutatnám a felvételeket, hogy most lehet szórakozni, megnézzük ki jár rosszabbul. Te tanulni jársz oda, ő pedig visszaél azzal, hogy kb a felettesed. Ez szabályellenes.
2011. okt. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/188 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező: azonnal és határozottan küldd el, mondj nemet.

Az nagy hiba volt, kacéran azt mondani, nem érsz rá pasizni - ez felhívás volt a keringőre..

"De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja"


1.bunkó ne legyél, az olyan bunkó dolog

2.nem fogja. Megmondani sem fogja senkinek. Nem fogja kockáztatni az állását, szakmai karrierjét egy olyan dologért, aminek csak vesztese lehet..

2011. okt. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/188 A kérdező kommentje:

Jó de,ha elkezdek fenyegetni vagy bármi,nem nyílt háború lesz részéről.Az állandó alulértékelt dolgozatokkal nem sokat tudok majd tenni,nagyon nehéz karon vagyok sokat nem tudok kötekedni szakmailag.Az meg hogy majd vizsgán ott fognak szopatni ahol nem bűn az biztos.

De kedvem sincs annyira bántani,tényleg nagyon kedves.Nem csak velem a diákok többsége nagyon szereti.Én annyira nem vagyok olyan..:S de mostmár több mint egy éve kerülgetem és ő meg több mint egy éve közeledik.

Már meghívott: étterem,söröző,vidámpark,cirkusz,bringás versenyre,karatés bemutatóra kiállítások többségére és még nagyon sok helyre.

Egyszer ezt mondta (idén) "egyszer találok olyan programot,amire nem mondasz nemet".

2011. okt. 2. 01:07
 15/188 A kérdező kommentje:

Nem volt kacér.Általánosan megmondtam nem érek rájuk.Nem is mosolyogtam meg semmi.A hangszínem is általános volt.

Annyira szép lányok vannak az egyetemen,de nem neki én kellek a szakadt farmeros állandóan egyedül járkáló mindenki által "furának" titulált gyerek.

2011. okt. 2. 01:10
 16/188 anonim ***** válasza:
73%
...és ez így is lesz!!
2011. okt. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/188 A kérdező kommentje:
mi lesz hogy?
2011. okt. 2. 01:15
 18/188 A kérdező kommentje:
Nyers a beszéd stílusom,ezért félek hogy bunkón jönne ki még egy ártalmatlan mondat is.Sokszor volt ebből már gondom,hogy nem akartam valamit bunkón közölni és mégis annak fogták fel.Nem a kifinomultságomért szeretnek általában.
2011. okt. 2. 01:24
 19/188 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de már jó ideje nem veszi a lapot az ipse, ideje felvilágosítani. Mondd azt,hogy a barátod féltékeny típus, nem venné jó néven, ezért kevesebbért is vert már össze más fickót.
2011. okt. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/188 anonim ***** válasza:
90%

de nem neki én kellek a szakadt farmeros állandóan egyedül járkáló mindenki által "furának" titulált gyerek



Hát, tényleg aranyos lehetsz!!! :D Meg az a biciklilánc...


Figyelj:

- miért tudja az e-mailcímed?

- miért tegeződtök? (vagy mindenkivel tegeződik?)


Egy ötlet: pasizni nem érsz rá... de mi lenne, ha finoman arra utalnál, hogy a lányok érdekelnek...? Talán lekopna csendesen...

2011. okt. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!