Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/188 A kérdező kommentje:

Tessék itt egy jó éjt rajz kettőnkről!:)


[link]

2011. okt. 4. 23:25
 62/188 anonim ***** válasza:

Betojok ezektől a rajzoktól! :D:D


Szerintem nagyon megérintett téged ez az úriember. Ahogy valaki írta, van valami megindító ebben a sztoriban, olyan, mintha egy film lenne.

Gőzöm sincs mit csinálnék a helyedben, szóval okosat nem tudok mondani. De így látatlanban úgy gondolom, hogy ez egy rendes ember, és ha kapcsolatot nem is akarsz vele, de barátilag mindenképp tartsd vele a kapcsolatot. Azért mondom ezt, mert láthatóan te is kedveled őt.

Jófej csajszi vagy, nekem úgy tűnik hogy van stílusod, és nem is akármilyen. Nem tudom megmagyarázni, de valahogy süt rólad a gyermeki őszinteség. Lehet kissé hülyén fogalmaztam, de én valami ilyesmit érzek. :D

Minden bizonnyal neki is pont az tetszik benned, hogy nem egy hülye p.icsa vagy, aki jártatja a száját feleslegesen.


22/L

2011. okt. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/188 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves mondatot!

most rohanok el,de nem bírom ki hogy itt ne mondjam el a mai napom eddigi részét:


MA VAN A SZÜLINAPOOOOM!Szóval már 21 vagyok:D

Ésésésés egész órán nem bírt magával,láttam rajta hogy feszült és nagyon boldog túl sokat nevet(néztek is a diákok)és kb a felénél elengedett mindenkit,megkért hogy csak 2 percre maradjak aztán mehetek én is,csak segítsek visszavinni a sok térképet amit behozott. Gyilkos szemekkel néztem rá és mondtam,hogy miért nem fiúk viszik-erre nevetve: mert ők már elhúztak és csak én maradtam.-.-

Mondom jó..Elvittük letettem,mondja mehetek is DE egyetlen egy kérdése van és hogy ez most nagyon fontos.

"Vannak szokásaid?" Gondolkodom...mondom nem,nem igazán pláne amiket naponta vagy hetente ismételgetnék..hacsak nem olyanra gondolt,hogy edzésre járok vagy ilyesmi.Mondja nem nem ilyenre gondolt,hanem napi teendőre.

Mondom mindennap fürdök és fogat mosok:D

Mondja jó érti,akkor ő most a nyakamba var egy több éves szokást és szórakozást! O.o-valahogy így néztem rá.

Mondta pill,bement a másik szobába és kijött egy NAGY DOBOZZAL dísz csomagolttal.HOgy ez az enyém,nincs olyan hogy nem fogadom el,mert csak nekem lett kitalálva nem vagyok lekötelezve és ígéri,hogy ha továbbra is azt mondom,hogy kopjon le akkor sem bánja,de ezt tartsam meg.

Tudjátok KI volt benne?

EGGGGGYYY HUUUUSSSKKKKYYYYYYY kööllyök!!!!!!:D

Kicsike,iratokkal,útlevéllel,oltásokkal,törzskönyvvel mindennel kaptam hozzá 5 kiló bébi tápot,porászt,nyakörvet-ami villog!:D

jajj még tálat is:D

meg egy virág csokrot és egy nagy doboz csokíííítttt!!!!!

Szóval a vége az lett,hogy nem mentem következő órára mert már egy kölyköm is lett,meg szép virág csokrom is.

Mondta,hogy fogadjam el ez csak baráti ajándék.De ő szeret ajándékozni meg miindenn.

Szal fölajánlotta,hogy hazavisz.Megköszöntem és mondtam,hogy most jól jönne.Feljött,még jó hogy én nagyon szeretem a rendet..:D

És persze anyumék otthon voltak.WÁÁÁ

Nagyot néztek,bemutattam mindenkit mindenkinek.Ő mint intelligens ember egy egész mesét talált ki,miért kaptam kutyát,a szüleim bevették.

Az enyhén szólva feszült hangulatot a kis pufi cukimuki édibédi MISKA törte meg,így neveztem el.

Anyum meghívta egy kávéra,addig én berendeztem kutyust.

Beszélgettek a konyhában és a végén ő is meg lett hívva az esti közös éttermes ünneplésre-amit elfogadott...

Úgy szokott lenni,hogy közös étterem:Család+jó barátaim.

Aztán Jó barátaim+Én megyünk bulizni tovább.Szal wáhhh most van kutyám,NEKEM!!!!Majd lefotózom és megmutatom itt is.Rosszabb esetben lerajzolom paintban!:)

Most megyek,öltözködni mosakodni és megyek étterembe!

Sziasztok

2011. okt. 5. 16:45
 64/188 anonim ***** válasza:
Hát nagyon boldog szülinapot!:D Az a vicces hogy nekem is ma van a szülinapom, és pont 21 lettem én is:D Mikbe nem botlok:D
2011. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/188 anonim ***** válasza:

Na, ezt nem magyarázod ki:D Már szerintem nem is nagyon kérdés a folytatás... Vagymég az?


Ja, a másik ma lett 21 éves voltam:D


Akkora döbbenet hogy te is ma születtél hogy még nem dolgoztam fel:D

2011. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/188 A kérdező kommentje:

mobil:


nem kerdeses;)

BOLDOG SZULINAPOT!!!!!!

azt mondta,o is jon bulizni,kb egy ora mulva indulunk az etterembol.Woh,kellett nekem kiirnom a kerdest es felgyorsitani az esemenyeket..:D:D:D:D

2011. okt. 5. 20:58
 67/188 anonim ***** válasza:

Isten éltessen!!!

:)


Jaj, már annyira bevonódtunk életed filmjébe, ugye nem tagadod meg tőlünk a folytatást? Mondom, magával ragadó mozifilm... Nagyon szép.


Várjuk a Miska-rajzot is :)


Minden jót!

2011. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/188 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot kívánok kedves kérdező, és a szintén zenész válaszolónak is! :D

A sztori nem semmi. Remélem, hogy továbbra is megosztod majd velünk mi történik, nagyon érdekes ez az egész.

2011. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/188 anonim ***** válasza:
Na de a kutyról normális képet am. :D Engem is érdekel a történet folytatása:P Még ha privátba is:D:P
2011. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/188 A kérdező kommentje:

Huuuh,most keltem fel..

Az étterem nagyon jó volt,olasz étteremben voltunk 24-en.

Rokonok+barátok.Kaptam egy tucat nagyon jó ajándékokat,de mivel titeket csak a prof érdekel,kiemelem hát őt:

Ő is ajándékkal,jött(újra) szóval kaptam 2 pár farmert,az egyik agyonszaggatott a másik normális sötétkék,mindkettő viszonylag feszülős(répa).-még jó hogy egyenes hosszú lábam van:D.-meg kaptam még egy töltőtollat is,mivel látta,hogy csak azzal írok,vett még egyet hogy ne csak kékem legyen:)Szóval már csak tőle is el lettem halmozva ajándékkal.

Aztán kb 3-4 óra evés után,a társaság fiatal része+ő+akik csak a bulira jöttek leléptünk egy szórakozóhelyre,ahol VIP helyünk volt.Ott volt nagy asztal puha kanapék,svéd asztal.

Jó volt nagyon a buli,rengeteget táncikáltunk szórakoztunk,játszottunk,dumáltunk,fotóztunk.

Kb hajnali 6kor indultunk el onnan,és olyan 30an voltunk.Szóval kisebb-nagyobb csoportokba rendeződve hívtak taxit szálltak fel éjszakaira meg hajnalikra:)

Én mondtam,hogy sétálok haza,mondta egy csaj hogy ő is,meg persze a prof is.Szóval hárman mentünk,nagyon nem józan állapotban sokat nevettünk elkísértük a csajt,mert ő lakott legközelebb.Aztán a Lánhídnál voltunk és a Petőfiig kellett eljutnunk,úgy mentünk hogy egyik hídon át aztán a másikon vissza,aztán újra át..:D

A Szabadság előtt,megálltunk üdítőt venni,mert addigra már szétvetett a szomjúság,de nem mentünk el a sör mellett sem.Szóval 2 liter üdítővel és 2 sörrel távoztunk.

Leültünk a rak partra ott hallgattunk és ittunk,aztán elkezdtem vicceket mesélni meg ő is,így kb 1 órát elvoltunk aztán feladtuk a versenyt ki tud többet,mert mindketten rengeteget tudunk:D

szóval +1 sörrel a szervezetünkben mentünk már lent a köveknél hazafele,kézen fogva mert nekem mindenáron a köveken kellett mennem ő meg adta az egyensúlyt.

Jött egy nagy hajó azt megálltunk nézni,na és itt jön egy romantikus rész:átölelt,visszaöleltem így néztük a nagy pirosra festett hajót aztán mondta nekem,hogy ő szívesen megcsókolna,de mivel nem mondtam semmi választ így nem fogja,meg tudja hogyha kijózanodom és eszembe jut én ki fogom verni az összes fogát,ezen elnevettem magam meg ő is és mentünk tovább:)

Szóval kellemesen dumáltunk,kagylót szedtünk,aztán mondta,hogy mielőtt hazamegyek menjünk el valahova egy finom citromos teára,mondtam hogy olyat csinálok neki,amilyet még nem ivott,szal feljött hozzánk,csináltam teát ettünk hozzá szülinapi tortát,egy csomót dumáltunk,bár inkább suttogtunk,a nappaliban.Aztán elkezdtük átnézni az ajándékaimat,rohadt hosszú lista lenne leírni,de a sakk-táblánál leragadtunk elkezdtünk játszani és sz-a-r-r-á vertem!!!!!MUHAHAHA!!!!!:D

Utána,mondtam,hogy én elviszem Miskát sétálni és főzők neki majd valami finom reggelit.Mondta jó,ő már holtfáradt megy haza,mondtam maradhat a nappaliban,ha akar.Ott maradt,azóta sem kelt fel=/

Benéztem párszor,de nulla,néha megfordul és kész.Szóval én azt hiszem őt kinyírta a 10 tequila 5 koktél 5 sör + 1 és 3 fény.Én jól vagyok,még másnapos sem vagyok.Miska is jól van,nappaliban a gépem is,majd lefotózom este.De nagyon cukkkkkiii mukkiiiii!!!

2011. okt. 6. 15:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!