Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/188 A kérdező kommentje:

Igen fura vagyok.Én nem beszélgetek senkivel általában nem szoktam ismerkedni és nem érdekelnek a csajos dolgok sem.Nem pisilek öt percig,így már megkaptam hogy tuti fütykösöm van,ha ilyen gyors vagyok.:)

Az email címemet bármelyik tanár megnézheti a NEPTUNBAN-ott küldik az egész csoportra,évfolyamra a leveleket.Mindenkivel tegeződik.

A másik meg,hogy sokat olvasok,rengeteget-tudom nem látszik az írásomon-de eszméletlenül sok könyvet olvastam már el,imádok olvasni.És akárhányszor látott nálam egy könyvet,amikor legközelebb jöttem konzultálni vagy csak véletlen összefutott velem,mindig mondja:"És hogy tetszett a könyv,mert én is olvastam már és érdekel te mit gondolsz róla." Direkt vettem egy teljesen semmilyen nevű könyvet,amit tuti alig olvasott valaki,direkt asztalomon hagytam és persze ezt is olvasta.Aztán legközelebb,hoztam egy ismertebbet és még mielőtt legközelebb találkoztunk volna megkérdeztem "És mi a véleményed erről a könyvről"-na mondanom nem kell,mennyire égett =]]]] Végül azzal rendezte le,hogy elismerte,hogy csak a közös téma kedvéért olvassa el ugyanazokat,amikről tudja,hogy én is. :=( .Azóta könyvvel sem járkálok.

2011. okt. 2. 01:39
 22/188 A kérdező kommentje:
Most állítsak be egy csajjal?vagy erre,hogy lehet FINOMAN célozni?És,ha a továbbiakban lesz pasim,akivel ne adj isten egyetemen meglát?És akkor haragszik meg?
2011. okt. 2. 01:41
 23/188 A kérdező kommentje:

1:52 van én most elmegyek aludni,de holnap mindenre reagálok.

itt egy kis paintos rajz,hogy hogy nézek ki.2 megjegyzés hozzá:a fekete farmeron a foltok a lyukakat szemléltetik és a rajznál kicsit arányosabb vagyok.Jóéjt

2011. okt. 2. 01:54
 24/188 A kérdező kommentje:
2011. okt. 2. 01:54
 25/188 anonim ***** válasza:
90%

A rajzon behaltam.

Mellesleg én fiú vagyok, tök cserélnék veled, nekem is nehéz az egyetem :DDD

2011. okt. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/188 anonim ***** válasza:
100%

Még lerajzolta magát paintben, de aranyos. :D


Szerintem engedd el a füled mellett a tanárod megjegyzéseit. Ha levelet kapsz tőle, ne válaszolj rá. Ha kérdez valamit, akkor válaszolj neki normálisan, de próbálj távolságtartó lenni. Ne mosolyogj, ne körmondatokban beszélj, egyszerűen csak válaszolj 1-2 szóban.

A konzultációkra ne egyedül menj. Ha látod hogy közelít, akkor csinálj úgy, mint aki épp a pasijával telefonál. Pl: "Jól van drágám, akkor este találkozunk, már alig várom. Puszi."

Ha ezek nem jönnek be, akkor talán itt lenne az ideje annak, hogy közöld vele, neked ez mennyire kellemetlen szituáció. Ha olyan kedves ember, és te sem bunkó módon adod elő magad, akkor nem hiszem, hogy baj lenne ebből.


22/L

2011. okt. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/188 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj a HÖK-höz.

Így csökkenthető az esélye annak, hogy ez kihatással legyen a diplomádra.

2011. okt. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/188 anonim ***** válasza:
100%

",CSERÉLT A TANÁROMMAL ->ÍGY MÁR MEGINT TANÍT ÉS MEGINT VAN KÖTELEZŐ KONZULTÁCIÓ.:S"


Azonnal HÖK-höz fordulni!


nem lesz jó vége, lehet, hogy perverz.

2011. okt. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/188 anonim ***** válasza:
100%

Ez a rajz nagyon komoly :)


Küld el neki, hátha így kiábrándul :)

2011. okt. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/188 A kérdező kommentje:

Nem szoktam válaszolni az emailjéire,ha valami meghívásról szól vagy felköszöntésről,akkor írok egy "köszönöm nem" vagy "köszönöm szépent".

Lehet elküldöm neki is a rajzom.

De ha a HÖK-höz fordulok,akkor az végképp "k ö cs ö g" lépés tőlem,nem?És pontosan mit mondanék?Hogy meghívogat helyekre?Hogy túl kedves velem?Hogy bámul?Hogy sokat beszélgetne velem?Vagy esetleg az,hogy segített zhban..és akkor érvénytelenítik nekem az enyémet...?

2011. okt. 2. 10:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!