Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/188 A kérdező kommentje:

Azon kívül,hogy most van köztünk 30 év.Ami mondjuk még tűrhető 20-50..de mi lesz amikor én csak 40leszek ő már 70..

aztán 50-80?:O

Nem akarom bántani.Nem akarok fájdalmat okozni neki.De ez szerintem nem normális dolog.Egyedül vagyok ezzel a gondolattal?Bocs,hogy ide írkálok,de nem merem senkinek elmesélni.

2011. okt. 4. 01:48
 52/188 bánomisén ***** válasza:

Na, várjál, várjál, várjál... :-D Mégiscsak sikerült elcsavarnia a fejed egy kicsit? Mert úgy látom, már bőszen matekozod a korkülönbséget, nem érzed magad olyan kellemetlen helyzetben, mint az elején.

Most akkor mi van? :-D


Félre ne érts, semmi bajom a korkülönbségekkel, de most, a nagy beszélgetésetek után mintha a te határozott elutasításod egy kicsit határozatlanná vált volna... Vagy rosszul látom?

2011. okt. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/188 anonim ***** válasza:

Emlékszel párnapja írtam és nem értetted, mert közben még egy írásod bekerült a válaszom elé:


Egyszer ezt mondta (idén) "egyszer találok olyan programot,amire nem mondasz nemet".


A komment megírásának időpontja: 01:07


Erre íram én:

A komment megírásának időpontja: 01:10

...és ez így is lesz!!


...és így is lett!!!!!


Amúgy pontosan megtalálta a rutinjával, hogy mit is akarsz hallani.

...és be is jött!!


Szerintem fogadd el a közeledését, mert ilyen kondíciókat, nem tud felkínálni neked, egyetlen kockahasú sem!!


Nézzed meg a különbséget!

A korodbeliek, csak megdu*gni akarnak!

Ő viszont, a tenyerén hordozna !!!

2011. okt. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/188 A kérdező kommentje:

Jáájj,azt hittem eddig kergetett az őrület felé,de tévedtem a legrosszabb csak most jött!

Mindig is számoltam a +30at,nem csak most.

Utolsónak igaza van,de csak részben,mert ez nem szimpla belemenés volt,hanem alku!

Ha most összejönnénk,az csak egy jól átgondolt számítás lenne az én oldalamról és ez nem fer és nem is szép.Nemde? És akkor pont olyan lennék,mint a sok szőke p*i*c*s*a,aki öreggel jár!:D

2011. okt. 4. 10:40
 55/188 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetek róla, de valahogy van valami megható ebben a történetben. Akkor is, ha ennyi volt, és sosem lesz kapcsolat. Hogy egy meglett férfi ember, túl elég sok fájdalmon és megpróbáltatáson, így megérintődik egy pimasz és nagyon eredeti vadóctól. És már egy éve őrzi ezt az érintettséget. Hogy esélytelen, de mégis reménykedik. Hogy talán mégsem esélytelen. És hogy a vadóc ellenáll, ellenáll, de mégis valahogy ő is megérintődik....


Tényleg szép... Egy fájdalmasan, szomorúan szép őszi mozifilm, amit a korán sötétedő októberi kora estén nézel meg, aztán hazasétálsz a zörgő levelek között a hűvösben... Egy film, ami magával ragad és sokáig a bűvkörében tart...

2011. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/188 bánomisén ***** válasza:
A visszautasítással mindenképpen fájdalmat okozol, de szerintem ezt ő is beleszámítja a lehetőségekbe. Van, hogy néha fájdalmat okozunk másoknak, üdv a felnőttek világában! :-)
2011. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/188 A kérdező kommentje:
Holnap lesz óránk.Más gondolatom most nincs.
2011. okt. 4. 19:10
 58/188 A kérdező kommentje:

HÁHÁHÁÁÁÁ!!!!!


[link]

2011. okt. 4. 19:21
 59/188 anonim ***** válasza:
Huh:D Na, sok sikert:D Ez nem gyenge am. :D Lesz min gondolkodnod pár napig gondolom. Sok sikert!:)
2011. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/188 bánomisén ***** válasza:

Hehe, ez nagyon jó! :-D

Bátorság, nagy levegő, tedd meg, amit meg kell tenned és sok sikert! :-)

2011. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!