Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/188 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok bosszúálló,az biztos.
2011. okt. 12. 23:47
 102/188 anonim ***** válasza:

10-07 10:31

vagyok.


Mint írtam, a barátnőm és köztem, két évtized van.

Nagyon sok a párhuzam a ti sztoritok és a mienk között.

Nálunk is rengeteg ellendrukker volt és mindent megtettek azért -pusztán "jó szándékból"- , hogy szétválasszanak egymástól.

Az idő viszont minket igazolt.

(Azóta a fél világot bejártuk...és hamarosan ismét elutazunk egy kicsit valamelyik tengerpartra.)


Úgy látom, hogy okos lány vagy és ösztönösen tudod, hogy CSAK előnyöd származik ebből a kapcsolatból.

Természetesen kölcsönösen a "pároddal".

Mások még ott tartanak, hogy "jaj behálóz"?!

...és akkor mi van??

(...és mi van, ha te hálózod be??)

Sok ember, csak a szexre tud koncentrálni, meg, hogy le ne maradjon, a Barátokköztről.

(Szex előbb-utóbb lesz majd úgy is, csak az nem mindegy, hogy hogyan jut el odáig az ember.)

Ne törődj az írigyekkel!

A szemük előtt játszódott le, hogy néhány napja, még egy ócska farmerod volt, most viszont rengeteg ruhád van, és benne vagy egy BIZTOS EGZISZTENCIÁBAN, komoly szellemi értékek között.

A filléres napi gondok eltűntek, van egy biztos támaszod, és az az "összes problémád", hogy utazzál-e Japánba, vagy se...


Remélem, hogy sinen van az életed.

Eddig ösztönösen is jó döntéseket hoztál, a továbbiak is csak rajtad múlnak.

-y-

2011. okt. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/188 bánomisén ***** válasza:

Jaj, elolvastam az előző kommentet... nem kellett volna :-D Ugye, kedves kérdező, nem gondolod, hogy irigy vagyok? A kutyuson kívül semmi mást nem irigylek tőled (a kutyit viszont nagyon!!!! :-D), csak van egy olyan rossz szokásom, hogy gondolkodom és utána kimondom.


Milyen volt a film?

2011. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/188 A kérdező kommentje:

21:45 kor lesz a film.

Nem,nem feltételeztem,hogy irigy vagy.Csak "aggódsz" vagy nem is tudom:)Mondod a véleményed és én csak reagálok rá.

Hát kérlek az ellendrukkerek már meg is érkeztek...

Itt van a baráti társaságom fele aki csak a negatívumokat látja,hiába mondom a szép részét a dolognak szerintük csak vak vagyok.Látom én is a kellemetlen részeket,de közben látom a jót is.És bárhogy is nézem az egyetlen rossz a korkülönbség.Ezt nem tudjuk áthidalni,én egyik napról a másikra nem lehetek felnőttesen érett,cserébe igyekezhetek racionálisan gondolkodni,odafigyelni mit mond és szépen tanulni tőle.Én nem lehetek ugyanannyira okos,mint ő,de beérhetem vagy legalábbis lehetek olyan szinten,hogy szívesen mutasson be az ő ismerőseinek és ne égjen miattam.Ő sem lehet annyira fitt és ambíciózus,mint én most vagyok,viszont igyekezhet társaságot csinálni nekem személyében az én sporttevékenységeimben és támogatni céljaimat vagy legalább érett véleményt mondani rájuk.:)

Szerintem is a szexhez vezető út sem mindegy.Bár most nincs pont ezzel tele az agyam.Minden nap beszélgetünk és látom mennyire türelmes és kedves.Szemmel láthatóan kedvel.

Tény,hogy eltűntek a filléres gondok.Ő látta hogy nagyon kedves családom van,mindenünk van csak ép extrák nincsenek.Pl nincs tévénk...nem is hiányoljuk.Testvéremmel egy gépem van,az viszont nagyon überkirály.Jóban vagyunk,ezért simán meg tudjuk osztani,ha nagyon kell mindkettőnknek,akkor elkérjük apáét.

Ő látva ezt,hogy nem éppen gazdag a család,megmondta hogy az egyetemi tanulmányaimat,mint pl pausz,könyvtár,mm papír tekercsek,rajzlapok,lapok szívesen támogatja.(ezek számomra drága dolgok,mivel állandóan kellenek és gyorsan fogynak) nem fogadtam el,mivel pont ezeket kifizetem magamnak a tanulmányi ösztöndíjamból.De mégis tett a kártyámra pénz,Miska számára-ha beteg lenne meg tápra vitaminra,mert tudja,hogy a kutya sok pénzt fog még elvinni.És mivel nem kérdezett ki erről,mielőtt megvette volna így támogatja az ajándékát:)

De az tény,hogy most mindennap másik farmerben megyek van rám jó télikabátom és bakancsom is.

Vicces mert tavaly télen nőttem ki mindent.165 cm voltam 18-19 évesen és egy év alatt lettem 173 körül.

38ról 40es lábam lett:D

Nem kértem semmit,mert úgyis jött a ballagás meg keringő meg minden...és most öcsémnek így nem szóltam otthon.

Mióta "együtt vagyunk" jobbak a jegyeim,mert olyan mintha mindent kétszer hallgatnék,csak másodszorra még személyre is szabva.Eddig csak matekból írtam 90-100%-os ZH-t most minden másból is majdnem:)

Nekem heti kb 3-4 zhm van,ez nem lesz másképp a Jappános héten sem,ezért nem is tudnék menni,mert van köztük olyan,amit nem lehet pótolni:(

Majd írom milyen volt a filmezés.

2011. okt. 13. 16:31
 105/188 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ne akarjál megváltozni!

Ő pont ilyennek szeret, amilyen most vagy.

Te ne akarjál "hozzá öregedni" és őtőle pedig ne várd el, hogy "pl. 8 mp. alatt fussa a százat"...


Ő ilyen és kész! Ezek tények!


Azt gondolom, hogy ne a "barátaid" véleményével foglalkozzál,

hanem arra gondoljál, hogy milyen hihetetlenül szerencsés lány vagy!!

Arra gondoljál, hogy hányan, de hányan cserélnének most veled.

(Akár már az évfolyamodról is.)


Az meg a legprimitívebb dolog, hogy ha valakit az életkorával próbálnak meg revolverezni.

Az életkoráról senki nem tehet!


Ti egymáshoz valóak vagytok és ezt a vak is látja,

csak neki egy kicsit várnia kellett rád ezen a föld nevű bolygón,

mert picivel előbb érkezett ide mint te...

Az idők végtelenségében, pedig nevetséges ez a néhány évnyi különbség!!

Igaz?


-y-

2011. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/188 A kérdező kommentje:

A film: gagyi volt,de robotos.Én őrülők a robotokért...:D


Persze,nem akarok változni,csak arra mondtam,hogy azért ki lehet egyenlíteni a kort is.

Azért én igyekszem okosabb és műveltebb lenni,ha akarná ha nem.:) Akarva,akaratlanul tanulok tőle.

Amúgy tényleg zavaró az a tény,hogy mindenhol megbámulnak.Már megszoktam,hogy engem.De ezeket a lenéző, rá-rám-rá-rám elkerekedett szemű tekinteteket..meg néhai összesúgásokat.Wááá.Meg a "barátaim" már nem mondok semmit az otthoni terrorra.

Persze az tetszik nekik,hogy állandóan küldözget az otthoniaknak valami különleges ételfélét.Meg pl öcsémnek,adott egy csomó mindent.

De ettől függetlenül jönnek az otthoni heccelések,cseszegetések.Hogy jajj mindig csak végletekkel barátkozom,vagy kockákat hozok haza,vagy szakadt sziklamászókat,vagy csőnacis bringásokat,erre most meg az öregeket hódítóm... -.-

Meg,hogy idősebb náluk és ez így nem járja.Ne kurvuljak már.Találhatnék magamnak normális fiatal udvarlót is.Na persze a kutyát köszönik szépen!:D


Most erre mit mondjak?Fölényeskedően hangzik,de egyrészt leszarom,másrészt röhögve nézek rájuk,erre nem lehet mit mondani,soha nem gondoltam volna,hogy amúgy menza tagos szüleim ,akik jó emberismerők,tiszteségesek,diplomások,okosak,műveltek süllyednek le erre a színvonalra.

De érdekes volt hallani,ahogy jellemezték a barátaimat..

Kocka : egy nagyon jó arc srác,tény hogy nagyon csúnya,de iszonyat okos,jó véleménye van,kedves,sokat olvas-ez köt össze minket.

Szakadt : szakadt farmeros gyerek,aki pár évvel ezelőtt sziklamászós világbajnok volt, ő szokott segíteni mászásnál,az ő társaságában vagyok.Velük tanultam mindent.Egyébként BME-s villamosmérnöki diplomája van.

Csőnacis baráti kör: DH és Dirtezünk,így indokolt a csőnaci,igen röhejes fiúkon,de legalább nem baleset veszélyes..mindegy,ők is jó arcokkal vannak tele.


Bár nem mondták ki,de az zavarja őket,hogy egy vén f a s z etyepetyélget engem.Ez szokott lenni a kifejezésük.


Hiába említettem meg,hogy barátok vagyunk vagy bármi.De felesleges.Terrorizálnak már a szimpla nézésükkel is.

2011. okt. 14. 23:13
 107/188 bánomisén ***** válasza:

Pedig ezzel csak azt érik el, hogy elmarnak maguk mellől. Besokallsz és már nem mész hozzájuk olyan gyakran. Bár az ő részükről meg azt lehet megérteni, hogy féltenek - bár azért ebben a nagy féltésben nem kellene mindenféle jelzőkkel illetniük téged, mert ez nem szép.


Á, majd ez is fog alakulni, változni idővel, még nekik is új ez az egész szitu. Látod, én csak úgy idecsöppentem, azt sem tudjuk egymásról, hogy kik vagyunk, mégis elkezdtem mérlegelni, gondolkodni. Akkor az is érthető, hogy a szüleid is kombinálnak, még ha túl is lőnek időnként a célon. Majd megszokják ezt az új helyzetet.

2011. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/188 anonim ***** válasza:

Gondod végig, hogy mi minden negatívumot lehetne mondani valakire, akit el szeretnének marni mellőled?!

...és itt jön az ő nagy problémájuk, mert az életkorán kívül,

semmit, de semmit nem tudnak a "párod" ellen felhozni !!

Hiszen: okos, művelt, jól néz ki, és komoly egzisztenciája van.

Vagyis ők is tudják, hogy megtaláltad az igazit, a tökéletest, csak nem veszi be a gyomruk, hogy ilyen könnyen ment.


Persze még a művelt emberek is tudnak primitívek lenni.

Hiszen van egy másik alternatíva is...

Az jobban tetszene nekik, ha egy korod béli "nincstelennel" kötnéd össze az életedet, akivel nyomorogsz egy albérletben és aki életkoránál fogva, eközben hajtja a csajokat.

Max elváltok és egy(két) gyerekkel (és esetleg néhány tízmilliós hitellel) a nyakadban, már nem leszel olyan kapós.

Ekkor lehet, hogy odasúgná jóanyád, hogy mégis csak a proft. kellett volna választanod...


Azzal foglalkozzál, hogy ebből a kapcsolatból mindketten csak profitálhattok.

Szerény véleményem szerint, "megfogtad az isten lábát".

Csak el ne eresszed!!

2011. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/188 anonim ***** válasza:

folyt.:


Arra vigyázz, hogy ápoljad ezt a varázst, ami köztetek van.

Tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy nehogy elmúljon.


-y-

2011. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/188 A kérdező kommentje:

Én igen is bevetem magam,csak nem sietek sehova.

Odaforrasztottam magam a lábához;)

Holnap leutazunk Balatonra,elvileg ott van nyaralója is meg kis vitorlása is:)Majd írom milyen volt.Jön még rajtunk kivűl 2 barátja...remélem jó lesz.

2011. okt. 15. 14:37
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!