Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
 151/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"


Óóó jajj,válaszoltam már,de ezek szerint nem küldte el:(

Most még számolok ezerrel házit,de később(még ma) írok választ mindenkinek:).

2011. dec. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/188 bánomisén ***** válasza:

Rendben, várjuk! :-)


A választ elküldés előtt tedd vágólapra, akkor nem kell kétszer (vagy többször) bepötyögnöd, ha nem érkezik meg az oldalra.

2011. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/188 anonim ***** válasza:

Igen, várjuk.


Még egy tipp: WORD-ben írj, ments időnként, és abból kopizd ide. Akkor nem veszhet el, akkor sem, ha lefagy stb. közben a gép, mert el van mentve.

2011. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/188 bánomisén ***** válasza:

Feliza, úgy látom, el vagyunk hanyagolva... :-( :-D


Kérdező, mizu veled? Tanulsz? :-)

2011. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/188 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, tényleg magunkra maradtunk...
2011. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"


Sziaaasztok!!:D


El vagyok havazva házikkal,most éjjel fejeztem be az utolsót,DE még maradt a nyomtatás és egy műszaki leírás :(

Az a vicc,hogy beszállt,hogy ő is írja velem,de elismerte,hogy gyökér háziink vannak és csak szívatásra mennek rá:)

Mindjárt újra megnézek a kérdéseket és válaszolok rájuk.

Azért dobtak ki az oldalról,mert összevesztem egy ko"cso"ggel... az úgy volt,hogy írt egy kérdést,arról hogy ő örökbe akar fogadni,aztán én elleneztem a meleg pár örökbe fogadási szándékát és nem mondom,eldurvult.:D

A kérdést is törölték engem is,nem tudom őt is vagy nem,de szerintem igen.

2011. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"

Nagyon keveset aludtam az utóbbi időben sajnos.



Hogy érzed magad mellette?

-> Remekül!Felszabadultan,nyugodtan,biztonságban.Nagyon megtalálta hozzám a "kulcsot".Én egy igazi "Troll" voltam-gondolom ismeritek a kifejezést különböző blogokról- én voltam a társaságom kiskirálya,aki minden hülyeségre rávettem őket.Nem ismertem senkit az évfolyamból(pedig mi több 100-an vagyunk).Akik ismertek,azok sem kedveltek egyetemről,mert általában az abban nyilvánult meg,hogy sikerült,mások számára nagyon viccesen de az egyének sértően beszólnom. Ő teljesen átkapcsolt,vett nekem kutyát,akiért vérem áldoznám,és teljesen más értékeket tárt fel előttem.


Mit szeretsz benne?

->Mindent.Tényleg.A kisebb-nagyobb "hiányosságai" nem zavarnak,bármit meg lehet vele beszélni.Szívesen alkalmazkodom hozzá,ez még nem fordult elő.Megad lelkileg mindent,amit eltudtam és amit nem tudtam elképzelni,hogy van ilyen:)


A vele való kapcsolat mit ad hozzá az eddigi lényedhez?

Mit hoz ki belőled?

->Ezt inkább egybe veszem.

Kedvességet,több megértést,szeretet,lojalitást,igényességet,törődést.Csupa-csupa jó dolgot.


Mennyire tudsz önmagad lenni mellette?

->Teljesen.Nem próbáltam sosem kedvesebbnek sem aranyosabbnak lenni előtte.A vele való kapcsolatom az első mptől pont ugyanolyan.Hiszem én mindig értettem a vicceit,szerettem neki házit vinni és szerettem,amikor csak úgy 1-2 mondatot váltottunk a folyosón.Ott is voltak gonosz megjegyzéseim és bunkó vicceim..Csak aztán beparáztam,mert elkezdett teperni.Aztán jöttetek TI,a tanácsotokkal,hogy küldjem el a francba és minden megváltozott :D

Szóval mellette azt csinálok,mondok,gondolok,alkotok amit csak akarok.Mindent tolerál,de látva az ő viszonyát az élethez,emberekhez,dolgokhoz elkezdett vonzani a szemlélete,hiszen az eddigi barátaimnál jellemileg sokkal erősebb voltam és mindenki "behódolt" és úgy lett minden hogy én akartam :)..De ő nem,ő kiforrott jellem,ami tetszik is:) huhh írok még,de most elmegyek ebédelni.

2011. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/188 anonim ***** válasza:

szorgosan tanulj! rajzolni is kell?

minden oskolában tudnak sok fölösleges feladatot adni, ráérnek kitalálni őket:)

A véleményed, amiért kivágtak nagyon fontos, és jogos. Ezen már én is vitatkoztam sokat máshol, máshelyen.

A természet a természetellenesre határozott választ ad: NEM lehet utóduk. Ezt tudomásul kell venniük.

Nem kell bántani őket, maguk közt csináljanak, amit akarnak.

De egy ártatlan gyereket nem ehetnek tönkre a konfortérzetük miatt. És nagyon fontos, hogy a kiskorúakat egészséges és erős védelem érje a betegestől. Ahogy nem adnák nevelésre egy fertőző betegnek sem, fizikai testének védelme miatt, úgy a bontakozó lelkét is védeni kell. De ez, a liberális elv az ő jogaikra hivatkozik, az egész a világon mételyként terjedő családellenes, emberellenes elv része. De gyerek jogait, érdekét kell nézni! Azért mi vagyunk a felelősek. A család: mint a társadalom sejtje. Ha ezt, szerves egységén belülről kezdik rontani - az a társadalomra nézve olyan, mint, amikor egy sejt elveszti egészséges mivoltát, rákos lesz - és kúszik tovább, a testben egész addig, míg mindent elpusztít, vele együtt magát is - ez egy pusztító romboló erő, ami ellen fel kell lépni.

2011. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"


most nem tudom,mennyire lett zavaros az írásom,de remélem a lényeg leszűrhető.


Fejleménybe:


Megvolt az első csók,de csak csók =]-Iszonyat jó volt.

Eljárunk önkénteskedni egy kutyatelepre.

Miska szépen fejlődik,okos és szép kutya:)

Anyumék feladták a harcot,karácsonyra átjönnek.

Én már átcuccoltam kb,úgyis többet vagyok itt,mint bárhol máshol.Kaptam egy egész nagy szobát,ahol tanulhatok aludhatok meg ilyenek,ez kicsit fura,de jó is végül.

Egyetemmel jól haladok:)

2011. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/188 anonim ***** válasza:

Szorgosan tanulok.Nincs semmim a pótlási hétre,csak a nyomtatások és egy műszaki leírás.

Rengeteget kell rajzolnom =((

Hát én kicsit sem vagyok kibékülve a mássággal,ezért próbálom elkerülni még a kérdéseket is,mert általában fel felhergelem a társaságot aztán törlik a kérdést...

Kifejezetten zavar ha egy férfi nőiesen öltözködik,sminkel,szűk farmerben jár,affektál és egy másik "srác" kezét fogja az utcán.

2011. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!