Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/188 anonim ***** válasza:

Mi az a paplansárkány??? Paplanernyő (siklóernyő), amivel repülni lehet?


Erről jut eszembe, ha ő PAPLANSÁRKÁNYOZNI szeret, adhatsz neki egy SÁRKÁNYOS PAPLANT ajándékba... Ha magad csinálod, az az igazi. Patchwork-ös kis takaró nem is alvásra, hanem pihenéshez a pamlagra.

Mit szólsz?

2011. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/188 A kérdező kommentje:

Nem repüléshez gondoltam csak eregetésre,nem,ez öcsém álma az ő születésnapjára akartam,ezt találtam ilyesmire gondoltam,de nem tudom mekkorát kell venni és milyen márkájút egy kezdőnek,hogy élvezhető legyen de ne gagyi

[link]


Szüleim nem békültek ki:(

Nem tudom mi bajuk,lehet tényleg az irigység beszél belőlük..pasz. Most ugye van ez a síelés,ahova megyünk mi ketten a vitorlás barátok és felajánlotta,hogy öcsém is jöhetne. Öcsém naná hogy jönne,de itt a szüleim elkezdtek ugrálni,hogy ő nem mehet mert érettségire készül -.-

TAVALY megcsinálta a matek emeltet,11.ben csak tud valamit a srác,egész nap játszik és legózik meg maketteket csinál javít és babrál,nagyon ritkán látom írni,akkor irodalom házi van általában. Nem félti magát, én sem őt!

De most elkezdtek "fenyegetőzni",de hülyeségekkel,pl emberrablás (17éves),megvonják tőle a pénzt,nem járhat tovább rajzsuliba,nem vesznek neki több anyagot a hobbijához.Meg persze engem is zsarolnak.

2011. okt. 23. 13:03
 123/188 anonim ***** válasza:

Megértem a szüleidet, szerintem kínos nekik, hogy jön egy pasas, és így elhalmozza a gyerekeiket olyanokkal, amivel ők nem tudják. Biztos rosszul esik ez nekik. Látják a rengeteg ruhádat, mentek vitorkázni, vinne benneteket síelni (az NAGYON sokba kerül)...


Amúgy te hogy éled ezt meg, hogy ennyi mindent ad / fizet neked? Ez azért teremthet egy hülye helyzetet közöttetek, valami lekötelezettséged... Hogy tartozol neki valamivel, hiszen mennyit kapsz tőle. Én egy kicsit féken tartanám ezt a helyedben szerintem.


Szüleid mit tudnak a prof-ról? Tudják, hogy nőként érdekled? Vagy csak azt gondolják, hogy egy tanárod, aki sok mindent ad...?

2011. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/188 A kérdező kommentje:

Mindent tudnak.Meséltem anyumnak,igazából anyummal nagyon jó kapcsolatom volt,de ez most nagyon betett nekik.

Már a kutya kiverte a biztosítékot.Meg volt,hogy futottam Miskával és szegény belefutott egy üvegdarabba,szüleim autóval értünk jöttek és elvittük őt ügyeletre.Nyilván nem volt ingyenes a varrás,de mondtam,hogy nem gond van egy számlám Miskára,meg fogom adni,csak most adjanak pénzt.

Aztán teljesen kiakadtak,hogy egy külön számlám van a kutyára,egy igazán nagy összeggel.Mondtam hogy ez a kórházra van,vitaminra,oltásra,útlevél hosszításra és etetésre,hisz nem kérek rá pénzt. Nagyon nem jön be nekik az hogy most nem szakadt farmerben járok és iszonyat idegesíti őket,az hogy drága a kabátom van új táskám, az sem tetszik,hogy sokkal jobban tanulok és az sem hogy állandóan megyünk valahova.

De ami az utolsó csepp volt a bizonyos tengerben,az hogy öcsém el van varázsolva.Egyrészt műszaki témán nagyon jól megvannak,párszor áthívta őt is vacsira,egyszer jött velünk mozizni,hoztuk vitorlásozni is,visszük síelni.Én örülök neki,hogy öcsémnek van egy ilyen "barátja",örülök hogy sokszor együtt élvezhetünk programokat és annak is hogy öcsém elfogadja őt és fordítva.Nekem öcsém a mindenem,annyira jól megvagyunk hogy kifejezni nem tudom szavakkal.

De pont tegnap veszekedtünk a szüleimmel,mert jöttem haza-tőle persze.Hoztam nekik általa készített sushit.

Leültünk enni,mondták,hogy ez isteni és hű de jó és hű de különleges halból van és ott lyukadtunk ki persze,hogy ez mennyire drága és hogy milyen már hogy még haza is kb 50 darabot hozok és apám veszekedés hevében végre kimondta :

"Nem kell az a sushi,amiért a lányom véneket ápol". Na képzelhetitek innen mekkora ordítás jött én még soha nem kiabálta,na de tegnap mindenki mindenkivel.

Pár óra csapkodás meg sértegetés után,mindenki lehiggadt én mondtam,hogy elmegyek otthonról,ha akarják most kérdezzék meg vagy maradjon számukra örök kétely és rejtély minden,ha nem képesek vádolás nélkül érdeklődni.

Végül elmondtam a kapcsolatot a "sztorit" így elég részletesen,de mégse hiszik,hogy nem az hogy nem feküdtünk le de még csak nem is csókolóztunk.

Most itt vagyok nála,ma volt az első éjszaka hogy itt aludtam,külön szobában de ágyba reggelit kaptam:D Haza nem akarok menni,nagyon fel van cseszve a fejem. Most még tanulok este megyünk moziba.Miska is itt van.

Na persze prof nagyon boldog itt piszkál egész nap kb ilyesmikkel "Nem is hittem volna,hogy ilyen egyszerű lesz összeköltözni" "Ha már úgyis élettársam vagy,esetleg hozzám is jönnél?" :D

Nem tudom,nagyon bánt hogy pont a szüleim bántanak legtöbbet.Arról már nem mondok semmit,hogy a baráti társaságom úgy szétillant hogy hihetetlen,a srácok besértődtek,hogy nem közülők "választottam" a többiek bas-zogatnak.Na de már csak a szüleim hiányoztak.

Örülök profnak nagyon megnyugtató és kedves.


Anyagiak:

elején teljesen feszült voltam,hogy fizet itt fizet ott vesz ezt,azt,amazt.Minden nap ajándékkal jön bármi legyen az.

Egy aranyos történet: mentünk moziba fizette a jegyeket addig elrohantam hogy vegyek pokornt és kólát.Nagyon besértődött,hogy lenézem meg ilyenek.

Legközelebb mentünk moziba,mozi bejárata előtt felkapott a vállára és így vette meg a jegyeket,hiába vertem ütöttem fejeltem,nem engedett el addig amíg meg nem vette meg a kaját:D :D azóta nincsenek kísérleteim.

Elmondta már párszor,hogy neki sok van,nem kapzsi és nagyon örül,hogy ennyi mindent tud adni.Örül hogy van kiről gondoskodnia,támogatnia örül,hogy nekem tetszenek a programjai,hogy nem is válogatok. És midnig viccelődik azzal,hogy ez az ára annak,hogy fiatal csajokat hajkurászik,én a fiatalságomat ő a pénzét áldozza egy jó programért!:D

2011. okt. 23. 14:22
 125/188 anonim ***** válasza:

Mizu? Már egy hete nincs új rész a folytatásos regényből... Várjuk!



:)

2011. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/188 bánomisén ***** válasza:
Hát ez az! :-D
2011. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/188 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vártok??

Élete végéig írkáljon nektek??


A lényeg, hogy -lehet szépíteni-, de prostituálódott ez a csaj is!!!

2011. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/188 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:D


ENYÉM A KÉRDÉS!-csak törölték a regisztrációmat,egy oltás miatt:(-igaz elég homofobra sikerült..


Nem értem miért lettem hirtelen prostik közé sorolva,hiszen azok szexért kapnak pénzt.Na mindegy.


Közben nem költöztem vissza haza,segített bekerülni szakkoliba,egy doktorandusz csajjal vagyunk egy szobában.Földszinti a szoba,így Miska drága csak ablakon be-ki járkálhat velem,mert itt nem lehet kutyát tartani,de a csajt nem zavarja igazából a szárnyunkon élők közül senkit sem,csak a portást zavarná.Van rajtam kívül valakinek még macskája is.A koli szoba tök jó,modern napos és nagy.

Viszont így minden reggel messze kell mennem teázni!:D

Azután autóval egyetem.Proffal nagyon jól kijövünk rengeteg közös programunk van,közben már úgy ahogy bemutatott a barátainak,na az ő barátai őt szekálják,hogy béna,ha ilyen fiatalt választ,mert nem tud becserkészni egy idősebb nőt.Engem még mindig apakomplexussal vádol mindenki.

Most (tegnap) elutazott Japánba.Ezért mától itt leszek egy egész hétig,egyedül!:D-vagyis az állataival és Miskámmal.

Imádom Miskát,annyira szoros kapcsolatunk van,bár ez hülyén hangzik egy kutyával kapcsolatban.


Professzorral nagyon érdekes érzelmi kapcsolat van köztünk,még nem jutottunk el az első csókig,ami furcsa is számomra másrészt tényleg örülök,hogy nem nyomul annyira.

Viszont a reptéren,amikor elkísértem kaptam egy részletes emlékeztetőt mivel etessem és mikor a halakat,ne feledjem mit kell főznöm a macseknak és ugye a kutyákat rám bízza:D

Aztán szájra puszival köszönt el és elrohant.Szóval ezzel elkerülte minden lehetséges reakciómat.5 perc múlva küldött sms-t hogy meglepi torta a hűtőben és őszintén reméli "várni fogok" rá,mert ő csak értem jön haza.

Szóval most itt ülünk a laptop előtt két ebbel és egy szép puha macskával.

Nagyon felpörögtek az események.Szinte minden nap csinálunk valamit. Blogolni nem szeretnék,ezért nem írok minden nap,meg aztán tiltottak és nem tudok írni a régiről :) :(


De még írok majd,amikor hazaért mi újság(11.11-én).Első csóknál és esküvőre meghívok mindenkit aki szorgosan írogatott és olvasgatott! :D :D :D

2011. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/188 anonim ***** válasza:

OK, ott leszek az esküvőn!


:)

2011. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/188 bánomisén ***** válasza:

Én is kérek meghívót az esküvőre! :-D


Egyébként ez a blogolás-dolog nem is hülyeség. Nem feltétlenül erről, hanem úgy mindenről, érintve a mostani életedet is. Szerintem azért gondold még át, mert mégiscsak kényelmesebb lenne, mint ide írogatni, nem? :-)

2011. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!