Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
 141/188 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Hát most van az év végi hajrá,tanulok ezerrel.Ő meg szívatja a népet ezerrel.=/

Miska drága kamaszodik,olyan kis sértődékeny:)

Proffal olyan összhangban vagyunk,hogy szavakat nem találok rá.Koliban élek hétköznap de péntektől vasárnapig már nála.Ha minden ugyanígy halad,akkor jövő félévtől ideköltözöm.:))

Szomorú vagyok,mert anyumék nem akarnak együtt karácsonyozni =/ Nekem ez annyira fura,mindig együtt ünnepeltünk és mindig nagyon jó volt,idén mondtam anyumnak,hogy ugye nem vita tárgya,hogy ő is átjön.Erre kiakadt,hogy ez csak a család ünnepe,meg blablabla,pedig öcsém barátnője is jön.Ezt nem akartam felhozni,mert a vége az lenne,hogy ő sem jöhetne én meg szeretem az öcsém.


Most ti mit tennétek?Mondtam anyumnak,hogy szívesen látjuk vendégül őket profnál,csak jönniük kell,de ez sem tetszik nekik.

Őszintén nem tartanám fernek,hogy szüleim alaptalan hisztije miatt hagyom egyedül karácsonyozni.

2011. nov. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/188 bánomisén ***** válasza:

És ha összeköltöztök, az nem jelent majd gondot? A tanár-diák kapcsolatot sehol sem szeretik, az együttélés meg eléggé nyilvánvaló kapcsolat, félre sem lehet érteni.


Oszd ketté magad karácsonykor, legyél a profoddal is és a családoddal is. Ha ők nem akarják vele tölteni a karácsonyt, nem kényszerítheted őket. Jobb kétfelé karácsonyozni, mint jól összeveszni mindenkivel.

2011. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/188 anonim ***** válasza:

Nem akarsz nyitni egy blogot vagy egy twittert, FB csoportot?

Sose tudom mikor jön új válasz :D

2011. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/188 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kényszerítenék senkit,arra hogy a karácsonyt vele töltsük ha nem kedvelik.De itt a gond az,hogy simán direkt ellenállnak a kapcsolatnak,mindennek.

Szerették,nagyon kedvelik,de azt nem,hogy én is=(

Ahhoz képest,hogy egyik napról a másikra leléptem otthonról,sosem mondták,hogy jajj gyere vissza vagy bármi.Öcsém az egyetlen,aki nagyon hiányol,pláne hogy egy szobában éltünk:D-mondja nem tud rendesen aludni,sem gépezni sem tanulni,ha nem vagyok ott és nem cseszegetem állandóan :)

hát még 2 év BSC és vége a tanár-diák felállásnak:)

Utána ő már nem fog tanítani.


Két helyre osztódás.Ez lesz,ez jó eszembe se jutott.

Pedig sokszor karácsonyoznak nálunk barátok,akik egyedül vannak vagy szüleim barátai,szóval volt már többször is hoyg nagyon nem családi szűk körben ünnepeltünk.

JAJJ van egy pártolóm a családon belül!!!!!!!

A nagymamám.Ő nagyon szereti profot,mindig hív minket.Mindig mondja,hogy jójó öregecske hozzám,de nagyon jó választás reménykedik a hosszú boldog közös életben.

Vele,bármilyen meglepő is nagyon barátnős viszonyom van. mindig jellemezte a fiatalembereimet,a barátaimat,ő bölcs és kedves:)

2011. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/188 anonim ***** válasza:
Bánodiste! Anyuddal nem volt jó a kapcsolatotok? "most már mindent értek".
2011. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/188 bánomisén ***** válasza:

19:19 Azt hiszem, kicsit eltévedtél XD


Kérdező, megoldjátok ezt a karácsony-dolgot, ebben biztos vagyok. Egyébként egy csomóan "szétosztódnak" karácsonykor, akár azért is, mert a család egyik része az ország egyik végében lakik, a másik meg a másikban, úgyhogy ez nem lesz egyedi jelenség.


Nocsak, van pártfogótok? Legalább a nagyi veled van :-)))

2011. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/188 bánomisén ***** válasza:

Basszus, kérdező nem ugrott be, hogy most már nem vagy kérdező, ne haragudj :-D Megtennéd, hogy amikor ideírsz, akkor azzal kezdenéd a szöveged, hogy a tetejére felírod, hogy "kérdező"? :-DD


Relative jó volt a kapcsolatunk, csak távoli. Nem ő nevelt föl, hanem a nagyszüleim, felnőttként meg inkább én vagyok az ő anyja, mint ő az enyém :-D Sokkal józanabb, határozottabb, talpraesettebb vagyok nála.

2011. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/188 anonim ***** válasza:

Igen, Kérdező, legjobb, ha adsz magadnak egy nevet, mint Bánomisén és jómagam. Különben eltévedünk...


:)


Szóval tényleg másfél hónappal azután, hogy le akartad rázni, félig nála élsz, és még 2 hónap, és egészen együtt éltek... Tényleg félelmetes... :)


Ha van kedved írni róla, engem ez érdekelne:

Hogy érzed magad mellette?

Mit szeretsz benne?

A vele való kapcsolat mit ad hozzá az eddigi lényedhez?

Mit hoz ki belőled?

Mennyire tudsz önmagad lenni mellette?


:)

2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/188 anonim ***** válasza:

engem az érdekelne, hogy egy kis diáklány mi a szöszt tud ide írni, amivel seccperc kivágják!! :))))

virágnyelven, nehogy megint:)

-a-

2011. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/188 anonim ***** válasza:

Na mi történt? Abba maradt a történet?


Am. engem is érdekelne mit írtál, hogy kivágtak :D

2011. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!