Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
 171/188 bánomisén ***** válasza:

XDDD Tényleg zseniális rajzok XDDD

Bocsánat, de én a barna kutyát először valami ragadozómadárnak néztem... :-))))

2011. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/188 anonim ***** válasza:

iszonyat beképzelt macska..semmit nem csinál csak néha eszik,de többnyire csak elnyújtva döglődik valamerre:)

jah néha miskára fúj:D aztán miska csak vakkant egyet és el is tűnik..:D

2011. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"


illusztráltam miska cézár kapcsolatát.

[link]

2011. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/188 bánomisén ***** válasza:
XDDDD Na, ezt az utolsót már tényleg tegyétek föl a falra! XDDD
2011. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/188 anonim ***** válasza:
ragadozómadár:D .. majd ha kivégzem a differenciálegyenleteket,megpróbálom szebben lerajzolni :D
2011. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"



az a baj,hogy a professzorok is ennyire félreértelmezik a rajzaimat:D

sajnos a rajzos féltekém megállt a fejlődésben valahol még a 90-es években :P

2011. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/188 bánomisén ***** válasza:
Miért??? Szerintem ez a kutya-macska viszonyról szóló rajzod fenomenális :-D
2011. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/188 anonim ***** válasza:

megmutattam profnak a rajzokat,az összeset:D

iszonyat tetszik neki,ő is mondta hogy most azonnal nyomtatja és rakjuk fel a szoba falaira.

tetszett neki továbbá az is,hogy még a hajunk változását is lerajzoltam.és ő raptorkutyának nevezte caspert :D

meg szerinte túl dagi vagyok a kép alapján...kb ennyi

2011. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/188 bánomisén ***** válasza:
Rajzolj még pár képet, és nemsokára akár tárlatvezetést is tarthattok a lakásban :-D
2011. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/188 anonim ***** válasza:

Ugye, ugye!? Bánomisén és én pontosan tudjuk, mi a minőségi munka!


:D

2011. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!