Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/188 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt az egészet leírnád és kiadnád,

vevő lennék egy példányra...

2011. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/188 A kérdező kommentje:

Mint láthatod,nem vagyok nagy fogalmazós típus.

Számomra a vessző már halálos írásjel!:D

Olvasni imádok,műszaki oldalról fejlett vagyok,de az írás volt a halálom mindig is.

De,mivel már elkezdtetek emailben "zaklatni" hogy írjak,ezért inkább ide írok,mintsem hogy ott küldözgessek.

Ma volt érdekes eset is.

Felvezetőnek,ugye átjárok hozzá minden nap,tanulni dumálni főzni.Elkezdett velem minden nap zenélni is,hogy javítson a ritmusnemérzésemen.Szóval én a dobot választottam,azon tanít játszani.Teljesen mély baráti kapcsolat,jobb mint egy barátnő.Fekszünk az ágyon nassolunk és pletykálunk,titkokat mesélünk el,cikis sztorikat,mindent.Tényleg ezt élvezem a legjobban,hogy végre egy ember akivel őszintén lehet beszélgetni,nevetni.

Nagyon vicces az is,hogy férfi létére imád pletykálni,mesél a tanszéki dolgozókról a diákokról dolgozatokról,miért ilyen szemetek minden:D:D:D

Hát mondani sem kell,hogy alig alszom,egész éjszaka tracs partyztunk.Ma ott aludtam,bár egész este egy ágyon fekve dumáltunk hajnalig,aludni átmentem a vendégszobába.Felkeltett,elmentem haza átöltöztem elmentünk teázni és reggelizni a megszokott helyre,aztán suli és este pedig azzal várt,hogy beköltözhetnék ide egy hétre két hét múlva,mert ő elutazik Japánba konferenciára,tudja,hogy az órák miatt és a sok zh miatt,nem megyek vele,de legalább gondozhatnám az állatait és a virágokat.Idáig a szomszédja csinálta,de ő nem lakhat a lakásban.Használhatok mindent.Szerintem ez merész tőle.Végül belementem.Szóval már most,megkaptam a lakáskulcsot,hogy várhatom ott suli után és nem kell várnom,hogy jön értem:)Most jöttem át haza,írok nektek.

Furcsa az egész,nem volt csók nem volt semmi,olyan szinten nem nyomul hogy már lassan én fogok.Na jó csak viccelek,de tényleg meglepő,hogy ennyire betartja azt hogy csak barátkozunk,gondolom nem akar elijeszteni...elég jól csinálja,a pletykákért már megérte összejönni vele!:D

2011. okt. 12. 01:23
 93/188 A kérdező kommentje:

A képet nem én készítettem,de prof küldte,neki vannak képei,ő válogatta ezért elmentette:)

pont ugyanilyen most is,talán picit nagyobb már.


[link]

2011. okt. 12. 01:42
 94/188 bánomisén ***** válasza:

Ez a kutyus valami tünemény!!!!! Édes pofa!!!!!! Mi lett a neve? És fiú, vagy lány? :-D


Az jutott eszembe - és légyszi, ne haragudj meg, hogy őszintén leírom a gondolataimat -, hogy ez a pasas szépen lassan behálóz téged, mint egy pók. Te meg, mint a ma született legyecske, boldogan röpülsz a hálójába úgy, hogy észre sem veszed.


Ne haragudj, tényleg, nem az örömödet akarom elrontani, csak én biztosan óvatosabb lennék egy ilyen helyzetben. Persze az is igaz, hogy nem vagyunk egyformák és hogy én nem ismerem személyesen egyikőtöket sem.


Annyira valószerűtlenül tökéletes ez a sztori, hogy a magamfajta sok krimit látott emberi egyed bizony elgondolkodik, hogy vajon hol van itt a csapda?


Még egyszer bocs, de nem tudtam - és nem is akartam - ezt magamban tartani, nem szeretném, ha esetleg csalódnál.

2011. okt. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/188 A kérdező kommentje:

Miska a kutya neve!!!Olyan kis gonosz feje van,de imádom.


Tudom,hogy behálóz,hisz látom.Tudom mi lehet a vége,de tudom mi lehet a másik vége is.

Én azért vagyok "jó" helyzetben,mert jelenleg sokat nem veszthetek.Fel vagyok készülve légi támadásra is,ha netalántán besértődne,most már nem csak ő tud keresztbe tenni...Ilyen szempontból "biztosítva" vagyok.

Érzelmileg nem tud összetörni,mivel nem mondok el semmit amivel vissza tudna élni,másrészt mivel nem vagyok vakon szerelmes az érzelmeimet sem tudja szétcincálni.

Jelenleg,bár csúnyán hangzik én állok jobb pozícióban,nekem jó így.Rengeteg előnyöm származik a kapcsolatból,ha legalább ilyen maradna,mint most nagyon jó lenne. +könyvek,háttérinfó,érdekesség tényleg nagyon sok minden.

Én már gondoltam mindenre,készen állok mindenre,arra nem ha mondjuk darabolós gyilkos:D Tudom milyen hátul ütői lehetnek a dolognak, de ha mégis tévedek és nincs rossz az egészben,akkor nagyon sokat veszítenék személyében.Ezért igyekszem úgy alakítgatni,hogy ha kellemetlen végbe torkollana a sztori,akkor tudjon összetörni.

DE ha mindig a rosszból indulnék ki,elég magányos lennék,de szerintem mások is.

Jobb ez mint a deviza hitel-annak nagyobb a kockázata.


Köszi a véleményed:)

2011. okt. 12. 14:45
 96/188 A kérdező kommentje:
*akkor NE tudjon összetörni.
2011. okt. 12. 14:47
 97/188 bánomisén ***** válasza:
100%

Miska... :-D Szuperaranyos lehet élőben, szívesen megdögönyözném :-D


Köszi szépen a válaszod! Tényleg nem kötözködni akartam, csak számomra még mindig nagy a kontraszt az eredeti kérdésed hangulata és a mostani beszámolóid hangulata között, közben pedig csak néhány nap telt el. Ez késztetett gondolkodásra. És mivel nem tudom soha befogni a számat, ezért le is írtam, amit gondoltam :-)


Bízzunk benne, hogy nem darabolós gyilkos :-D És hogy ez nem csak kezdeti beetetés, ami után isten tudja, mi következik.


Szóval, ha van kedved, akkor oszd meg velünk itt továbbra is a történteket, szerintem sokan kíváncsian várjuk a fejleményeket :-)

2011. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/188 A kérdező kommentje:

Azt hiszem szegényes fantáziám van=/

Kezdeti betetetés: OK.

Utána mi következhet? Nem fog többet főzni,kiderül hogy ötödik felesége leszek, nem lesz megszólalási jogom?Láncon fog tartani?Nem lesz már kedves?

De ez neki hol jó?

Fogom magam ott hagyom és kész.Vagy nem így van?

2011. okt. 12. 20:37
 99/188 bánomisén ***** válasza:
Dehogynem. Csak ne felejtsd el, hogy ő az egyik tanárod az egyetemen. Simán ki tud tolni veled, ha akar, éppen ez volt a kérdésedben is eredetileg. De reméljük, nem akar, meg erre nem is kerül sor :-)
2011. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/188 A kérdező kommentje:

Ja igen értem.Ezt mondtam neki,ezzel nyúztam végig,hogy nem akarom hogy haragjával tönkretegyen.

Hát kitalált egy biztosítékot nekem.Elmondott egy nagy titkot,amit ő "becsalt" és ami miatt nagy nagy problémái lehetnek,ha csak terjeszteni elkezdeném.Direkt utánanéztem nem hazudott -e,de még nekem is sikerült megállapítani,hogy nem.

Nem tudhatom sajnos,csak reménykedem.

Holnap megnézzük a Vasöklöt!:D majd elmondom milyen volt:D

2011. okt. 12. 23:43
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!