Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
 181/188 anonim ***** válasza:
Legyetek TI a professzoraim,akik beveszik és értéklik a munkáimat :)!!!
2011. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/188 anonim ***** válasza:
:D, OK, de én bölcsész vagyok, a mérnöki rajzok nekem kínaiak... Viszont a szabdrajzaidat nagyra értékelem! Attól, hogy számítógépen egérrel csinálod, olyanok lesznek, mint a gyerekrajzok, egyszerűen egy csemege a szemnek!!!! Nagyon élvezem...
2011. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/188 bánomisén ***** válasza:
Dettó :-D
2011. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/188 anonim ***** válasza:
Én egy fél egypetéjű iker vagyok:D 2 petéjűeket akarj és egy fiút és egy lányt:D Így egyben letudod mindkettőt:D Mizujs amúgy? Van valami esemény? Már olyan régen írtál/írtak ide:(
2011. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"


Sziasztoook!



Kellemes volt és jövőbeli ünnepeket a kedves olvasóknak:)

Az Karácsony jól telt nagyon.

A szüleim kibékültek a helyzettel és átjöttek hozzánk.

Időközben ideköltöztem.

Nyaggattam profot,hogy legyünk kedvesek idén és lepjünk meg random szegény családot vagy személyt valami kellemessel.

Mivel ebből ki is alakult az első vita,hogy mégis kinek és mit?!-sok hely lett belőle :D

Vittünk egy állattelepre kutya és macska eledelt.És persze elhoztunk onnan egy kutyát..szóval ő az első akivel bővültünk.

Aztán elmentünk egy másik telepre is 100kg-s táp csomaggal.Ahol mindenféle állatok voltak. És volt ott egy kakadu!!!:D Néztük néztük(törött szárnyú) szegénynek gipszben van.Egymásra néztünk és végül elhoztuk,mert sajnáltuk azt hogy pici ketrecben van.Fiatal kakadu 1.5 éves:) Szóval egy koszos kócos kidobott megvert kutya mellé hazahoztunk egy kakadut is.

A kakadu nagyon-nagyon szép.Inka kakadu.Nem értem miért adhatta le bárki is?:O és hogy törhetett el a szárnya..de elvileg rendbe jön:)Kicsit beszél is,bár most gyógyszerezzük ezért sokat alszik.A kutya meg keverék.Telis tele hegekkel,de nagyon szerethető miska és casper szereti hülye macska rá is fúj .. :D

Na ezek után eldöntöttük,hogy több helyre nem megyünk.

Aztán elmentünk ugye nagy bevásárolni,betértem a játékosztályra,ő is velem elkezdtünk különböző dolgokkal játszani,aztán felmerül,hogy jajj a szegény árvaházi gyerekek..vigyünk oda is valamit :D

Vettünk társasokat,fejlesztő játékokat,rajzeszközöket,sok sok édességet és elmentünk egybe.9kor mentünk(másnap) és este 8kor jöttünk haza :O.

Az összes gyerek produkálta magát,csak vigyük el onnan.Játszottunk velük.Végül egy kislánnyal jöttünk haza,aki orosz :)Itt éltek,nem beszél magyarul 4 éves.Szülei autóbalesetben haltak meg,nincsenek itt rokonai.Nagyszülei január végén jönnek érte.Én is proff is beszélünk oroszul többé-kevésbé .:)Alig bírtuk rávenni,hogy megszólaljon.Nagyon megható lány,szomorú és nagyon szép.Szeret itt lenni,főztünk vele,játszottunk,vettünk neki ajándékot.Nagyon kedves:)Nincs kedvem odaadni bárkinek is...:D

sok sok sztorim van még,csak most megyek el.Este majd rajzolok új paintos rajzot:D

2011. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/188 anonim ***** válasza:
A gyerkőcöt igaz csak karácsonyozni vittétek haza? Mert örökbe így egyik napról a másikra nem adnak gyereket. Kezd olyan érzésem lenni, hogy te nem is a kérdező vagy:/ Vagy a kérdező "mesél" itt már mindent meg ámít:/ (Bocsánat ha nem így van)
2011. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"


Igen,persze csak karácsonyra:)vagyis január 22éig.

Az egyik gondozó apum ismerőse.Nem fogadtuk örökbe:)

Ha jól tudom,de nem vagyok benne biztos,ideiglenes elhelyezési papírokat intézett prof.



Nálatok,hogy telt a karácsony?

2011. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/188 bánomisén ***** válasza:
Csöndesen, szerencsére. Nem fogadtunk örökbe sem madarat, sem négylábút, viszont bejártuk Tolnát-Baranyát és még néhány megyét :-)
2011. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!