Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/188 anonim ***** válasza:

"1. ha egy korod béli "nincstelennel" kötnéd össze az életedet, akivel nyomorogsz egy albérletben és aki életkoránál fogva, eközben hajtja a csajokat.

2.ebből a kapcsolatból mindketten csak profitálhattok. "

szólótt ma 11:56.


Kedves hozzászóló, ez a megkeseredett hozzászólás egy pöttyet izléstelenre sikerült.

Azon egyszerű oknál fogva, hogy kimaradt egy olyan lehetőség:


3. érdekmentes, hűséges, tiszta szerelem

2011. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/188 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ne minősítsed a levelezésemet!!


(Főleg, ha meg sem értetted a lényegét!!)


Szerencsére a kérdező, nem a te szellemi színvonaladon van...

2011. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/188 anonim ***** válasza:

utolsó kedves, nem te mondod meg, mit írjak..

értékeld, hasonlítgasd nyugodtan a színvonalakat, kalkulálj, számítgass- abban menő, profi lehetsz.

akkor újra, hogy megértsd te is, mit írtam:

a két általad felvázolt lehetőség:

1.egy korod béli "nincstelennel"

aki csapodár is ->ez miért biztos??mert a te keserű életedben ez van?

2.a kapcsolatból mindketten csak profitálhattok.


csak bátorkodtam felvetni a két lehetőségen kívül van egy olyan :

ami nem profit, nem érdek, nics hátsó gondolat benne,


hanem


tiszta szerelem

2011. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/188 A kérdező kommentje:

Sziaaasztooookkk!!!:)


Na látom,sikerült összekapnotok.

Ne támadjátok egymást!Én megértem a 'második' felháborodását az 'első' nyers modorán és stílusán,de ettől függetlenül agresszivitás nélkül értem,hogy gondolta és mire mondja.

Én azért szoktam elmondani,hogy ez meg az a + a kapcsoaltban és ezt is ezt nyerhetem,mert ezzel próbáltam az otthoniakat is meggyőzni.Ha csak a tehetsége és a lelke maradna,de nem lenne autója,állása,sok sok pénze,meg ilyenek akkor sem akarnám elveszíteni.Emberileg értékes számomra.Az egyetlen ember eddig,akivel sikerült találkoznom,aki tud kezelni engem megért,nem akar változtatni őszintén érdeklődik mi hogy van.És tényleg érdekel engem ő is.Szóval nem számolgatni szoktam,hanem élvezni.De ettől függetlenül látom az ölembe hullott tucat pluszt is..


Vitorlázás: Isteniii volt,ott voltunk ugye mi ketten,megkérdezte hogy nem szeretném -e hozni az öcsémet,mondtam hogy de szívesen,jött az ő két legközelebbi barátja és egyikük a feleségével érkezett.Így voltunk 6-an.Nagyon jó volt,vicces,sportos,érdekes program.Öcsém a falra mászik a boldogságtól,annyira élvezte!Még most is pörög:D

Szóval ebédeltünk a Balaton közepén,egész nap termoszos teát szürcsölgettünk,beszélgettünk az időjárás csodás volt.Én most fürdök,átöltözöm és megyek vacsira hozzá.Most már csak én.

2011. okt. 16. 19:37
 115/188 anonim ***** válasza:
Védekezzetek ám ;)
2011. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/188 bánomisén ***** válasza:
83%

Hehehe... ahhoz képest, hogy a kérdésed még úgy szólt, hogy "Hogyan ábrándítsam ki?", egész jó tempóban haladtok a "beábrándulás" terén XDDD


Csatlakozom az előzőhöz: ne felejtsetek el védekezni ;-P

2011. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/188 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem vagyok 12 éves,másrészt nagyon nem kellenek nekem kis professzorok!:D

De,azért köszönöm a jó tanácsokat;)

2011. okt. 17. 02:00
 118/188 bánomisén ***** válasza:
Vicc volt! :-D Olyan rohamléptekben és elvarázsoltan haladtok előre, hogy gondoltuk, egy kis józan ésszel besegítünk :-P
2011. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/188 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy vicc volt:D


Nálunk: Miska rohamosan nő,sokat eszik,sokat futkorászik.

Mi proffal idáig tökéletesen megvagyunk.Most szervezünk síelést.Még nem tudjuk hova menjünk pontosan,de a társaságot már kiválogattuk,baromi jó arc,mert azon kívül,hogy az enyémet fizeti az öcsémét is :)

Azt mondta,mi annyira de annyira jól kijövünk,hogy már szinte irigykedik.

Karácsonyi ajándékon gondolkodom,de annyi mindene van,hogy egyszerűen semmivel nem tudnám lenyűgözni.


Mellesleg,esetleg nem ért valamelyikötök a paplan sárkányokhoz?

2011. okt. 22. 17:31
 120/188 bánomisén ***** válasza:

Ha mindene megvan, akkor lepd meg valami olyasmivel, amit nem lehet megvenni. Valami olyan gesztussal, aminek örülne, és amire emlékezni fog, amíg él.


A szüleid is furcsák, morognak a prof. miatt, viszont az teljesen természetes a számukra, hogy nemcsak téged, hanem még az öcsédet is elviszi sielni saját költségén.

Vagy már megbékéltek a helyzettel?

2011. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!