Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/188 A kérdező kommentje:

Közben: felkelt már,ő másnapos.Nem akart se enni,csak vizet ivott és azt mondta megy is szégyenébe haza szenvedni jobban lenni:D

Szóval hazataxizott.


Nincs valakinek véletlen huskyja?Nem tudna valami jó oldalt,ahol utánatudnék olvasni?rengeteg midnent találtam a neten,de néha olyan nagy ellentmondásokat olvasok,hogy inkább kérdeznék valakit,akinek van.Mivel etessem?

2011. okt. 6. 18:09
 72/188 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!!
2011. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/188 anonim ***** válasza:
100%
Bébitáppal:) Amúgy mi konzerves kutyakaját adtunk neki régen, meg főztünk neki rizst és darált húst.Lehet ilyen hulladék darált húst venni az állatkereskedésben. De már annyi féle táp van, hogy az is jó szerintem. Egy állateledelboltban vagy állatkereskedésben biztos tudnak segíteni:)
2011. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/188 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy anyukádéknak hogy magyarázta ez? Már a kutyát se tudtam volna kimagyarázni, hogy miért kapod:P
2011. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/188 A kérdező kommentje:

Anyuméknak ő magyarázta ki,hogy a nyári szakmai gyakorlaton vesztett egy fogadást és ott nyertem a kutyát.Csak gondolta szép időzítés lenne..Apum nagyon gyilkosan néz rá;)


Az este itt alvásra,annyit mondtam,hogy a professzor úr kicsit túlkapott a képességein az alkohollal szemben.Józanító túráztunk,nem segített rajta.Nem akartam,hogy egyedül menjen haza és egyedül legyen otthon,ha rosszul van.Elhitték.Amilyen "zölden" jött ki ma,minden kétség elillant,hogy így volt:D

2011. okt. 6. 23:08
 76/188 anonim ***** válasza:
100%
A Szabadság hídnál voltatok? Én itt lakom mellette, megnéztelek volna magamnak titeket. :D
2011. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/188 A kérdező kommentje:

Látod,kb 7-8 között voltunk ott.

Tuti kitűntünk a bulis ruháknak köszönhetően;)

2011. okt. 7. 00:42
 78/188 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elejétől figyelem a dolgaitok alakulását...


Minden nagy szerelem úgy indul, hogy többnyire valamelyik fél, tiltakozik ellene!

Na de ha a sors másképpen akarja, akkor hiába is kapálózunk...

Amúgy, szépen alakulgat a dolog nálatok is.


(Mi 20 évnyi korkülönbséggel, 21 éve vagyunk együtt, a legnagyobb szerelemben a párommal.)


Ne foglalkozzál azzal, hogy mások mit mondanak,

és azzal se foglalkozzál, hogy ővele mi lesz majd x év múlva, mert (sajnos) veled is bármi megtörténhet, hiszen egyikünk sem hallhatatlan.

Ha egy korodbelivel kezdesz, ott sem biztos a jövő!

Sőt!

Ráadásul egy esetleges ifjú titánt még hajtja a vére is...

(...mások ágya felé is.)


A prof viszont "lenyugodott" és CSAK téged akar!!!

Ráadásul "minőségi életvitelt" is tud biztosítani hozzá.


Azt se felejtsd el, hogy hány "versenyző" közül szúrt ki magának,

és még hozzá milyen kitartóan udvarolt és már mióta!!

Ilyen lovagok a középkorban kihaltak!


Bízd magad a sorsodra és nem hinném, hogy csalódni fogsz.

...és tart, ameddig tart.

Mindenképpen egy szép és meghatározó emléked lesz.

Igazi diákszerelem...

2011. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/188 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szép kívánságokat és biztatást.

Ma beszéltem vele,mondtam neki,hogy nekem fontos a kapcsolat előtti ismerkedés fázisa is,szeretem tudni kik vesznek körül és semmi módon nem szeretném,hogy bárki is tudjon rólunk,még azt se hogy beszélgetni szoktunk.

Nem akarom,hogy mindenki azzal vádoljon,hogy szó szerint is szopok a diplomámért.És az ő barátai se tudjanak róla,ha lehetséges,inkább szívasson továbbra is a tanszéke,csak ne legyek kivételezett.

Nagyon boldog volt,mondta hogy megérti,tudomásul veszi és elfogadja,örül neki,hogy nem akarok visszaélni semmivel:)

De mondta azt is,hogy mától az összes tárgyból ötös leszek,ő tesz érte.Mert látja,hogy én mindent egyedül csinálok és egyedül készülök,nincs semmilyen társaságom akivel összedolgoznék,ezért szívesen lesz a társam és majd segít jól elsajátítani mindent:))

Őm el kell most mennem,majd írok még.

2011. okt. 7. 14:07
 80/188 bánomisén ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, kedves kérdező, irigy sem vagyok, de újra elolvasva a kérdésed és most ezt az utolsó beszámolódat, komoly ellentmondást vélek felfedezni a kettő között :-P


Mi történt? A kiskutya változtatta meg a véleményedet? Ugyanis úgy érzem, változott, nem is kicsit.


Egyébként semmi gond, ha végül úgy alakul, hogy egy pár lesztek, áldásom rátok és legyetek boldogok, csak érdekel... :-)

2011. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!