Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/188 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell HÖK, légy felnőtt, és értesd meg vele, ahogy már írta valaki, hogy ez neked kezd kellemetlen lenni. Hogy jó, hogy kedves ember meg minden, de hogy eljön a karatédra, órát cserél, és mindent elolvas, amit te, ez neked tényleg nagyon kellemetlen. És megkéred, hogy tartsatok egy kis távolságot.


A rajzod CUKI!!! De el ne küldd neki, csak bátorítanád vele...


Nekem volt hasonló, de már vége volt az egyetemnek, véletlenül futottunk össze. Olvadozott, elkérte a számom, én hülye megadtam. (Hirtelen nehéz okosnak lenni). Egy barátnőm azt javasolta, hogy ha fölhív, hogy elhívjon valahova, mondjam azt, hogy a barátom nem örülne, ha másik férfival találkoznék, akármilyen ártalmatlanul is.

Ezt tudomásul vette, többet nem hívott.

(Persze egy nemlétező barátra hivatkoztam).


35/n

2011. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/188 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod neki négyszemközt:


Tanár úr! Nem akarom, hogy udvaroljon nekem! Zavar..


Feljelenteni tapírság, nem határozottan kimondani a véleményed: kegyetlenség.

Nem fog többet udvarolni. Újra mondom: egy meglett ember nem fogja a karrierjét, állását, munkáját kockáztatni érzelmi ügyekért.

Az autóbaleset miatt sokkal tragikusabb-nehezebb helyzeteket is átélt már.

Túl fog lépni és nem fog ártani az egyetemen - mert az csak visszaütne rá. Max nem fog súgni zh közben, de szorgalamasan tanulj, és akkor az sem fog hiányozni.


Ez viszont nem jó, hogy te bizonytalankodsz, FELNŐTT létedre (egy 20 éves nem gyerek, mikorra tervezed ennek észrevételét? hm?)

-és a háta mögött kavargatod itt az érzéseitket.

2011. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/188 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem vagyok gyerek!

Én azért vagyok bizonytalan,mert nem tudom pontosan mit és hogyan mondjam,nem pedig azért mert szeretem is meg nem is:)

Én mindig tanulok,mert attól függetlenül hogy ezzel-azzal besegít,de akkor sem az összes kérdésben közel sem,másik meg ha első padba ülök,akkor se tud nagyon...én én mindig az első padba ülök:D


Most komolyan mondjam így: "Hogy zavar az udvarlásod?"

2011. okt. 2. 14:11
 34/188 A kérdező kommentje:
Vicceltem a rajzzal kapcsolatban,dehogy küldöm én semmi személyeset nem küldök neki:)
2011. okt. 2. 14:13
 35/188 anonim ***** válasza:

Igen, mondd meg, hogy kényelmetlen neked. Vagy ha kényelmetlen neked megmondani, hogy kényelmetlen :), akkor tégy úgy, mintha lenne valakid.

Van más?

Vagy bunkó vagy vele, hogy lekopjon, de az nem te lennél, és ő sem érdemli meg.....

2011. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/188 anonim ***** válasza:

"Most komolyan mondjam így: "Hogy zavar az udvarlásod?" "

-igen, kedves Kérdező, így mondd! Potosabban nem tegezném, ezzel is határozottan eltávolítanám.

(Nem is értem, ezt a tegezést - egyetemen a hallgatókat magázni szokták, még a fiatalabb tanárok is..)


'Zavar az ön udvarlása. Kérem ne tegye!'


Hiszen Te is tudod, ő is pontosan tudja, hogy erről van szó!

Pontosan,határozottan megfogalmava KI KELL MONDANI:

És abba fogja hagyni. Feloldódik az az "elvarázsoltság" amiben van, és amibe bele próbál vonni.

2011. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/188 A kérdező kommentje:
Rendben,de azért csak nem kezdem el magázni?Ha MINDENKI tegezi.Alig van tanár pláne gyakvezető az egyetemen akit magázni kéne,nagyon sokan megengedik a tegeződős viszont.
2011. okt. 2. 16:45
 38/188 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem Te egy nagyon jó egyéniség vagy, nem csoda, hogy bolondul érted:D :(
2011. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/188 A kérdező kommentje:

Hát egyéniséggel nincs gond,de nem gondoltam volna hogy egy 50es pasinak,pont egy ilyen csaj kell =/

Előbb lesz 50 mint én 21!

Szóval 30 év azt bármilyen szempontból is nézem,nagyon sok.

De másfelől meg sok lány van,akinek ő nagyon bejön,mert sportos helyes jól öltözött jó kocsija van karatézik és nagyon vicces órán,még a nyers tárgyat is fel tudja dobni.Nekik még a kora sem lenne gond,de persze ők hiába mosolyognak :(

2011. okt. 2. 21:14
 40/188 A kérdező kommentje:
Szorítsatok!Holnap beszélek vele=(.
2011. okt. 3. 01:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!