Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy professzorom az őrületbe...

Egy professzorom az őrületbe kerget[? ]Hogy ábrándítsam ki úgy, hogy a diplomámra való kilátások se romoljanak?

Figyelt kérdés

Szitu:2.os vagyok mérnöki karon.Első félévben volt ő az egyik gyakvezetőm,házival meg voltak adva adott dátumok mikor kellett konzultálni,így sokszor kellett bemenni hozzá és kontultálgatni.Jó arc,sokszor dumáltunk,segített haladni meg ilyenek,aztán egyszer felajánlotta hogy igyunk meg egy kávét,elutasítottam aztán jött az ebéd meghívás,a doga közbeni segítség,az állandó figyelme,udvarol,íméleket küldözget,de amitől behaltam,hogy én karatézom már 8 éve.Valamikor mondtam is neki,onnan tudom hogy ő is.ÉS ELJÖTT AZ ÉN KLUBBOMBA!!!!!!!-ő már fekete öves:(

Csak be kell írni a nevem a googleba és ott kidobja a klub oldalát,ahol regelve vagyok.


Nah én 20 éves vagyok a pasi 49.Őrületbe kerget,tényleg.Nagyon szépen udvarol,jól néz ki,kedves,intelligens.DE idős és kész apum 44 éves!:D

Nem akarom megbántani,nem tudom hogy kell az ilyet kezelni=/Már nagyon kerülöm már edzeni se járok,pedig nagyon hiányzik..

De félek attól,ha határozottan lekoptatom és bunkó leszek akkor az egész tanszéket ellenem fordíthatja:S

nem akarok ribanc lenni és a diplomámért tűrni még 2 évet a BSC végéig.


2011. okt. 2. 00:20
 161/188 bánomisén ***** válasza:

Szia, kérdező!


A melegkérdést mellőzném, nekem nincsenek előítéleteim, vitatkozni meg semmi kedvem.


Örülök, hogy jól megvagytok, meg hogy anyukádék is megbékéltek az új helyzettel, no meg hogy ezek szerint a vizsgáid is fogynak szépen.


Mekkora már a kutyád? Biztos jó nagyra nőtt, mióta feltetted azt a fotót róla :-)) Veletek lakik, vagy anyukádékkal?


Tényleg, jövőt szoktatok tervezgetni a proffal? Vagy idáig még nem "fajultatok"? :-)

2011. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/188 anonim ***** válasza:

Bánodiste:)


Első vizsgám most szerdán lesz,matekból.


Jajj,de igen sokat terveztünk már.

Közös megegyezés alapján ikreket fogok szülni:)jövő télen Februárban.:D


Ezen kívül most tervezgetjük,hova megyünk nyaralni.És januárban,ünnepek után kifestjük a konyhát,mert sötét bordó színű és már meggyőztem a világos színről.:)

2011. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/188 bánomisén ***** válasza:

Egypetéjű ikreket javasolok, tökegyforma lányokat :-))

És sárga konyhát, vannak eszméletlen jó sárga árnyalatok és az olyan jó meleg szín... :-)

2011. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/188 anonim ***** válasza:
Sárga lesz;) és az én rajzaimat keretezte már be,hogy majd kirakja :D
2011. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/188 anonim ***** válasza:

Azt a paintes rajzot is OKVETLENÜL tegyétek ki, amit nekünk küldtél magatokról!


:)


Az ikrekre pedig nem sok időt hagytál... hamarosan neki kell látni.... :S

2011. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/188 anonim ***** válasza:

Kérdést sem merem megmutatni:D

Lehet,majd ha egyszer már a felesége leszek,születésnapjára kinyomtatom;)

Rajz..hát nem tudom.Azon látszik,hogy régi én vagyok:D Sejteni fogja,hogy valakinek mutogattam :D

2011. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/188 bánomisén ***** válasza:
Tényleg a paint-es rajzok!!! Azokat feltétlenül rakjátok ki! Ilyen műremekek valók a vadonatúj konyhafalra! De most komolyan... ;-))
2011. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/188 anonim ***** válasza:
Az ikrekkel viccelődni szoktunk:)Durva is lenne,ilyen gyorsan összehozni.Azért nekem még 2 évem van BSC végéig..vagyis 2.5 mert 8 féléves és most vagyok a 3. félévemen.Bár ki tudja,nekem tetszik az ötlet,hogy minél korábban.De nem szeretnék diploma nélkül maradni.Aztán gyerekkel/kekkel elég nehéz lesz visszamenni tanulni.
2011. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/188 anonim ***** válasza:

"KÉRDEZŐ"


itt egy mai kép:

[link]


A rajz nem méretarányos,zokni van rajtunk,az állatok balról jobbra: kutya-kutya-macska :D Így nézünk ki perpill

A kutya mindig velem van,akár koliban vagyok,akár itt akár otthon:)Nem hagyom seho.

2011. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/188 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zseniálisak ezek a rajzok, minden alak tökéletes, de legjobb a macska... :D Ahogy vetődik, az kész... :D
2011. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!