Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza viszitek az 50ft-os...

Vissza viszitek az 50ft-os pet palackokat? Szerintetek ez által kevesebben veszik a kólákat? Egyszer vissza akartam vinni,de nem volt jó az automata Azon gondolkodom,hogy inkább veszek szörpöt vagy készítek teát és akkor nem kell visszavinni:D

Figyelt kérdés

tegnap 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a kólát lehet vissza váltani. Amúgy ha nem jó a gép, akkor lehet találni egy másikat , mivel már konkrétan minden utcasarkon rábukkanok egyre.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A gyerek viszi vissza ez a zsebpénze. Havi 10-15ezer összejön belőle neki.
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elromolni nem láttam, megtelni igen. Olyankor várhatsz vagy kereshetsz másikat. Eddig se vettem sokat, meg tudjuk oldani a visszahordását településen belül, annyira nem nagy gond, kicsit takarékbélyegként kezeljük. De tényleg csak kicsit, mert marha nagy zsák levegő az úgy.
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!