Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az automata bevonta a...

Ha az automata bevonta a pénzem mert hamis gyanús pénzt írt ki, lehet bajom belőle ?

Figyelt kérdés
szept. 15. 12:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem kellene trükközgetni és nincs probléma.
szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Legfeljebb tanúként hallgatnának ki, de nem valószínű hogy egyből ott terem egy rendőr az automata mellett, és jegyzőkönyvet vesz fel.
szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

A pénzt megvizsgálják, a személyazonosságod ismert.

Ha hamis a bankjegy, akkor automatikusan rendőrség, tanúként meghallgatás. Abból pedig pillanatok alatt kiderül, te trükköztél-e. És ha igen, akkor készülj a legrosszabbra.

szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kb.egy kétezrest vont be. OTP automata. Az automata azt írta ki,hogy a pénzt nem térítik vissza. De mást nem írt ki.
szept. 15. 12:42
 5/30 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kb?

1980-as volt? Vagy 2002-es?

Vagy nem vagy biztos benne, hogy hány darab volt?

És mégis mit kellett volna kiírnia az automatának?

Egy Radnóti verset?

Vagy hogy fuss amíg nem késő?

szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam. Most tényleg baj lesz ? Azt írta ki, hogy a magyar Nemzeti banknak továbbítják.
szept. 15. 12:47
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan biztos az, hogy a kihallgatás számodra pozitív módon ér véget. Pont nemrég olvastam, íme:


[link]

szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát ilyet 13 ezret fizettem be abból 11 írt jóvá . Tehát egy kétezrest nem fogadott el. Én ezt nem értem.
szept. 15. 13:09
 9/30 anonim ***** válasza:
Be kéne menni a bankba reklamálni. Ha nem volt semmi tudomásod a dologról akkor nem lehet bajod.
szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
És ha semmit sem teszek ? Mert Interneten olvasgattam és nem találtam, hogy ATM automata befizetésnél vennének fel jegyzőkönyvet vagy bármit. Semmilyen rendőrségi ügyet nem olvastam. Csak ,hogy a nemzeti bank megtartja a pénzt és ennyi ha valóban hamis.
szept. 15. 14:41
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!