Hogy dolgozzam ezt föl?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,34 hetes terhes.Későn derült ki hogy terhes vagyok ezért elvetetni már nem tudtuk.Igazából én nem is szerettem volna akkor se elvetetni ha tudtam volna róla.De erről nem én döntök hiszen még nem vagyok nagykorú.Viszont a szüleim szeretnék örökbe adni a babát.Úgy hogy utánna már nem látogathatnám stb.Én úgy érzem hogy ebbe én fele fogok őrülni,már most minden nap sírok,és máson nem jár az eszem csak ezen,éjszakánként gyakran felébredek és akkor is csak sírok.Hogyan tudnám ezt feldolgozni?Hiszen én hordom ki,én érzem hogy rugdos minden nap,én fogom hallani ahogy legelőször felsír,ébn fogom először látni,az enyém,belőlem van.:'( Már most nagyon szeretem pedig még nem is láttam.Úgy érzem képtelen leszek rá hogy ezt feldolgozzam.Nem tudnám elfelejteni mindig eszembe jutna pl.anák napján hogy igen én is anya vagyok.Tudom hogy fiatal vagyok hozzá de nem bírom.:'( Annyira rossz anyagi helyzetbe nem élünk.Apa olyanokat mondogat hogy ha megtartjuk akkor elköltözik.És hasonlók.Nekik fontosabb a büszkeségük,hogy más meg ne tudja hogy terhes vagok.(mert nem járhatok sehova nehogy metudják.Nem állnak mellettem.Tudom hogy megtudnám csinálni,hogy mellette tanulok.Nem én vagyok az első szerintem aki ezt megtette.Ront a helyzeten az is hogy a baba apukája félig roma származású de nem olyan körülmények között élnek,és nem is hülye.Védekeztünk,a gumi kiszakadhatott amit nem vettünk észre,ezért is nem vettem észre hogy terhes vagyok.Azóta már régen szét mentünk de én még mindig szeretem és naygon nehéz őt elfelejtenem.Tudja hogy terhes vagyok de mikor elmondtam neki akkor annyit mondott rá hogy nem tőle van.:'( Úgy érzem én ebbe bele fogok betegedni ha elveszítem még a babámat is.Terhesség elött se voltam jó lelki állapotban a szakítás miatt.Sokáig együtt voltunk.Hosszú lett,de remélem érthetően írtam le,A válaszokat köszönöm.:'(
2014. okt. 5. 15:40
 131/152 anonim ***** válasza:
68%

Ma 90%-ban olyan családokban születik gyerek ahol csak nehezen jönnek ki, a legtöbb itt válaszolónál is, mégha azt mondják, h nem is...aki ilyen könnyen eldobná a gyerekét, vagy ennyire nem tud empatikus lenni az ne legyen büszke magára , mert csak egy újabb adófizető robot lett nevelve ,érzéketlen szülők által, rosszindulattal megtöltve, a világhoz nem fog hozzátenni az ilyen soha.

Engem is 16 évesen szült anyum, az élete rendben van ,tanult, biztos jövedelemmel, legjobb barátnők vagyunk, ha eldobott volna biztos ,hogy arra tettem volna fel az életem hogy az ilyen szívtelen embereket eltávolítsam a világról.

Az ilyen fekete lelkű 30 évesen síró " jaj még nem jegyeztek el" lények meg megérdemlik a sorsuk. De legalább a háziállatuk elviselik őket.

2014. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/152 anonim ***** válasza:
14%

Most sokkot fogsz kapni, van vőlegényem. :D


Amúgy örülj, hogy léteznek ilyen adófizető robotok, ugynais a segílykét (gyes), mind mi termeljük ki. :) Szívesen! :)

2014. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/152 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez már szégyen,hogy így egymás torkának estek!
2014. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/152 anonim ***** válasza:
75%

Miért is lett törölve a kommentem...?

Akkor még egyszer leírom, hogy nem volt felelőtlen a lány, mert védekezett. 100%-os biztonság pedig nincs, ha Ti is kaptatok szexuális felhomályosítást, tudjátok.

A kérdező oltogatását be lehet fejezni. Olyan okosak vagytok itt néhányan, hogy az agyam eldobom, miért nem vagytok professzorok az ELTÉ-n vagy a Corvinuson?


Kérdező: családsegítő első körben!! Kívánom, hogy mindenki számára megfelelő döntés szülessen! Drukkolok!

2014. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/152 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen egyetértek a 135-el!

Ez a szegény lány,ha már az idióta szüleihez( már bocs hogy ezt írom),nem tud fordulni tanácsért,hát itt kérdezett!

Ezek lehetnek pozitív illetve negatív válaszok is,mert nem vagyunk egyformák!

De ne menjünk már át a a szídós,pocskondiázós üzemmódba!


Olyan megkesedett embek írnak negatív tanácsokat itt,hogy az agyam eldobom!Sajna ezért tart itt a világ!


Nekem két lányom vam.Igaz kicsik még.De ha valamelyik így járna,arra törekednék,hogy meg tudjam oldani a dolgot nem pedig a kisbabát lepasszolni!

Na ez a felelőtlenség..lepasszolni!Végül is amit nem tudunk megoldani azt hajintsuk el,nem?Ez a legkönnyebb megoldás!

Pfff szánalmas egy gondolkozás!


Neked kérdező azt kívánom,hogy minden jól sikerüljön!!

2014. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/152 anonim ***** válasza:
75%
Látod,60-as,egyedül te hajtod itt az ostobaságot,mindenki màs megértette rajtad kívül,hogy miröl van szó.az meg,hogy védekezel,nagyon helyes,az ilyenek ne is szaporodjanak.az iq-témának meg nézz utána,mert elárulom,hiányosak az ismereteid.
2014. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/152 anonim ***** válasza:
2%

Igen, én egyedül meg a lány szülei :D


Az ismereteimmel semmi gond nincs, kedves. :) Bízz bennem :)

2014. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/152 anonim ***** válasza:
2%
erről a védekzésről meg annyit, hogy itt gyakorin mindenki védekezés mellett esik teherbe. Ez a való életben azért nyilván nem így van...
2014. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/152 anonim ***** válasza:
96%

132! Ha pedig te leszel terhes akkor pedig majd mi "robotoljuk "ki a "segélykét"..... ha ilyen hülyén gondolkozna mindenki mint ahogy te, kihalt volna az emberiség.

Hogy lehet anyákat így lenézni? Mintha mi valami rettenetes dolgot műveltünk volna... Amikor ilyen megnyilvánulásokat hallok nőktől, az jut eszembe hogy titeket tán' nem is anya szült.

Az hogy most ő 16 évesen anya lett, nem újdonság. Mással is előfordult már, attól nem kell így lekezelni. Nem embert ölt.!! Így alakult, nem ez a normális, és remélem össze szedi majd magát, és normálisan fel tudja nevelni a gyerekét.

2014. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/152 anonim ***** válasza:
93%
*szóval ha te leszel otthon gyerekkel.
2014. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!