Hogy dolgozzam ezt föl?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,34 hetes terhes.Későn derült ki hogy terhes vagyok ezért elvetetni már nem tudtuk.Igazából én nem is szerettem volna akkor se elvetetni ha tudtam volna róla.De erről nem én döntök hiszen még nem vagyok nagykorú.Viszont a szüleim szeretnék örökbe adni a babát.Úgy hogy utánna már nem látogathatnám stb.Én úgy érzem hogy ebbe én fele fogok őrülni,már most minden nap sírok,és máson nem jár az eszem csak ezen,éjszakánként gyakran felébredek és akkor is csak sírok.Hogyan tudnám ezt feldolgozni?Hiszen én hordom ki,én érzem hogy rugdos minden nap,én fogom hallani ahogy legelőször felsír,ébn fogom először látni,az enyém,belőlem van.:'( Már most nagyon szeretem pedig még nem is láttam.Úgy érzem képtelen leszek rá hogy ezt feldolgozzam.Nem tudnám elfelejteni mindig eszembe jutna pl.anák napján hogy igen én is anya vagyok.Tudom hogy fiatal vagyok hozzá de nem bírom.:'( Annyira rossz anyagi helyzetbe nem élünk.Apa olyanokat mondogat hogy ha megtartjuk akkor elköltözik.És hasonlók.Nekik fontosabb a büszkeségük,hogy más meg ne tudja hogy terhes vagok.(mert nem járhatok sehova nehogy metudják.Nem állnak mellettem.Tudom hogy megtudnám csinálni,hogy mellette tanulok.Nem én vagyok az első szerintem aki ezt megtette.Ront a helyzeten az is hogy a baba apukája félig roma származású de nem olyan körülmények között élnek,és nem is hülye.Védekeztünk,a gumi kiszakadhatott amit nem vettünk észre,ezért is nem vettem észre hogy terhes vagyok.Azóta már régen szét mentünk de én még mindig szeretem és naygon nehéz őt elfelejtenem.Tudja hogy terhes vagyok de mikor elmondtam neki akkor annyit mondott rá hogy nem tőle van.:'( Úgy érzem én ebbe bele fogok betegedni ha elveszítem még a babámat is.Terhesség elött se voltam jó lelki állapotban a szakítás miatt.Sokáig együtt voltunk.Hosszú lett,de remélem érthetően írtam le,A válaszokat köszönöm.:'(
2014. okt. 5. 15:40
 101/152 anonim ***** válasza:
2%

Hát az organikus szervezetek időről-időre megéheznek és tápanyag kell nekik.


Pusztán ezt a logikai bakit, miszerint a szeretet mindenre jó, próbáltam megmagyarázni. Mert nem jó mindenre. A szeretethiány pótlására pl jó, másra meg nagyon nem...


(btw: a gyereked lesz éhes, ha 16 évesen anyádék nyakára megszülöd, kötelességből 18 éves korodig eltartanak, aztén mehetsz isten hírévél, max érettségivel a sorra. Te dolgod, de anyádékat egy pillanatig nem hibáztatom, hogy nem akarják a eltartani a ygerekedet pluszban).

2014. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/152 anonim ***** válasza:
2%
a viszakozik egyébként is egy sz. Tudod, mikor nem lehet majd már viszakozni? Mikor már megvan a gyerek és teljesen magára lesz utalva. Akkor...akkor már nem lehet viszakozni a kisasszonynak.
2014. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/152 anonim ***** válasza:
69%

61-es nem szégyellsz egy 16 éves kislánynak ilyen tanácsot adni?

Olvasd el mit írtál!

Ha nincsen benned megbánás vagy szánalom, hát Isten bocsásson meg neked!

2014. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/152 anonim ***** válasza:
27%
Bocsánat 61-es, 101-nek szólt!!!!!
2014. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/152 anonim ***** válasza:
0%

Az a szerencsétlen, védtelen, ártatlan kislány éppen készül egy másik gyerek, a saját gyereke és a szülei életét tönkretenni. A sajátjáról nem is beszélve. Bocs hogy nem tudjuk sajnálni...

Amit még neked akarok írni kérdező, az hogy hormonális betegséged van, nem ment fel a felelősség alól. Sőt! Tudtad, hogy van, azt is tudtad, hogy emiatt nincs menzeszed, emellett gondolom azt is tudtad, hogy van szexuális életed, és hogy annak az esetleges végterméke a gyerek. Kéthavonta egy teszt, igazán nem vágott volna földhöz, amíg helyre nem áll a szervezeted...

Ha valóban felelősségteljes lett volna ezt megteszi, de hát már késő bánat.

2014. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/152 anonim ***** válasza:
20%
Ateista vagyok, nem oszt nem szoroz, ha az Istened megbocsát, ha nem. :)
2014. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/152 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó,ezzel nem kell dicsekedned,mert látszik a megnyilvánulásaidból. Na és a lány anyja nem arra készül,hogy tönkretegye a saját lánya életét??a saját önzősége miatt??mert neki ehhez úgymond nincs kedve??mondom,nem értem,az ilyen minek szül gyereket??az ilyen fogadjon örökbe egy zsiráfot az állatkertben,azt csak hetente kell látogatni,nincs vele gond.
2014. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/152 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy ez a tipikus abortusz duma,hogy így menti meg úgymond a gyereket egy rossz élettől.NEM!!!ez a saját önzőség szép köpenybe öltöztetése.a saját érdekeit nézi, neki nem alkalmas/nincs kedve hozzá,nem a gyereket menti meg,mert annak s kisgyereknek az anyja mellett nagyon boldog élete lehetne!!mondom ezt úgy,h nekem is volt egy abortuszom,de soha többet!!!nem tennék ilyet.úgyhogy fejezzétek be ezeket a hülye dumákat és ne akarjátok szentnek beállítani a szülőket!
2014. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/152 anonim ***** válasza:
20%

Hát az ember már csak ilyen önző fajta, ez van.

Akinek nem tetszik költözzön másik bolygóra...

2014. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/152 anonim ***** válasza:
3%

Azt azért szögezzük le kedves 63%-os, hogy az nem normális dolog, hogy valaki 16 évesen szül. Nem látom át a logikát, hogy miért is kötelező a kisasszony szüleinek szívni azért, mert a kedves lányuk nem tudott a bugyijában maradni.


Ha akarja a gyereket, fogja magát, menjen be anyaotthonba, aztán uccu neki dolgozni. Jaaaaaa, hogy ez így nem olyan kényelmes,hogy nem anyuék tartanak el gyerekestől???


Hát más fszával a csalánt könnyű ám verni...

2014. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!