Hogy dolgozzam ezt föl?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,34 hetes terhes.Későn derült ki hogy terhes vagyok ezért elvetetni már nem tudtuk.Igazából én nem is szerettem volna akkor se elvetetni ha tudtam volna róla.De erről nem én döntök hiszen még nem vagyok nagykorú.Viszont a szüleim szeretnék örökbe adni a babát.Úgy hogy utánna már nem látogathatnám stb.Én úgy érzem hogy ebbe én fele fogok őrülni,már most minden nap sírok,és máson nem jár az eszem csak ezen,éjszakánként gyakran felébredek és akkor is csak sírok.Hogyan tudnám ezt feldolgozni?Hiszen én hordom ki,én érzem hogy rugdos minden nap,én fogom hallani ahogy legelőször felsír,ébn fogom először látni,az enyém,belőlem van.:'( Már most nagyon szeretem pedig még nem is láttam.Úgy érzem képtelen leszek rá hogy ezt feldolgozzam.Nem tudnám elfelejteni mindig eszembe jutna pl.anák napján hogy igen én is anya vagyok.Tudom hogy fiatal vagyok hozzá de nem bírom.:'( Annyira rossz anyagi helyzetbe nem élünk.Apa olyanokat mondogat hogy ha megtartjuk akkor elköltözik.És hasonlók.Nekik fontosabb a büszkeségük,hogy más meg ne tudja hogy terhes vagok.(mert nem járhatok sehova nehogy metudják.Nem állnak mellettem.Tudom hogy megtudnám csinálni,hogy mellette tanulok.Nem én vagyok az első szerintem aki ezt megtette.Ront a helyzeten az is hogy a baba apukája félig roma származású de nem olyan körülmények között élnek,és nem is hülye.Védekeztünk,a gumi kiszakadhatott amit nem vettünk észre,ezért is nem vettem észre hogy terhes vagyok.Azóta már régen szét mentünk de én még mindig szeretem és naygon nehéz őt elfelejtenem.Tudja hogy terhes vagyok de mikor elmondtam neki akkor annyit mondott rá hogy nem tőle van.:'( Úgy érzem én ebbe bele fogok betegedni ha elveszítem még a babámat is.Terhesség elött se voltam jó lelki állapotban a szakítás miatt.Sokáig együtt voltunk.Hosszú lett,de remélem érthetően írtam le,A válaszokat köszönöm.:'(
2014. okt. 5. 15:40
 121/152 anonim ***** válasza:
2%
De legalább az iq-m több láthatólag, mint neked :P
2014. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/152 anonim ***** válasza:
73%
Az iq-szinthez az érzelmi intelligencia is hozzátartozik,ha nem tudnád.egyébként még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre,hogy NEKEDvan-e gyereked.
2014. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/152 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként ha ilyen okos vagy,msgyarázd már el légyszives érhetőbben hogy mit akarsz a kövér nőkkel,meg láncdohányosokkal,mert amit leírtál,annak se eleje,se vége, a témához sincs túl sok köze meglátásom szerint.
2014. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/152 anonim ***** válasza:
80%

Ilyet csak egy beteg ember ír egy 16 éves kislánynak, hogy tartsa el magát, vagy adja örökbe a csecsemőjét.

Én egy 50.000-es városban élek és soha senkitől hallomásból sem tudok olyan nőről aki örökbe adott volna gyereket.

Ennek a kislánynak nem éhezik a családja, csak lelki terrorban tartják. A szülőknek NEM SIKERÜLT KELLŐKÉPPEN ODAFIGYELNIÜK RÁ, NEM BESZÉLGETETT VELE AZ ANYUKÁJA, NEM KÉRTÉK SZÁMON ARRÓL MIKÉPPEN FIÚZIK ÉS KIVEL. Akár a húgaként is nevelhetnék a kicsit, ha akarnák. De nem szeretnék, mert a gyereküket sem szeretik.

Arra kellene inkább biztatnotok ezt a kislányt, hogy próbáljon beszélni a szüleivel arról, hogy milyen volt amikor ő megszületett. Ne adja fel, vegyen erőt magán, mert ezt a kisbaba és megérzi. A kisbaba lelkiállapotáról már ne is beszéljünk.

Aki érdektelen nem érintett a témában mert nem nő, és anya, vagy ilyen irányú érzései soha nem voltak az húzzon a büdös francba nézze a celeb vagyokat.


nem lesz az soha azt takarodjon le erről az oldalról!

2014. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/152 anonim ***** válasza:
65%
Húzz vissza a pszichiátriára.
2014. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/152 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, 60-as, az a szerencse, hogy az emberek nagy része nem ilyen, mint te.csak hadoválsz itt összevissza,meg játszod a nagy mindentudót, közben meg még a kérdéseimre se tudtál válaszolni.Gondolom vagy kb 18 Éves, de nm is baj, mert legalább így van még rá remény, hogy valaha normális útra tér a gondolkodásod.
2014. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/152 anonim ***** válasza:
79%
A 60 százalékosnak nincs gyereke, nem is tudja átérezni. Ezzel nem mentik meg a szülők, meglehet nézni azokat, akik örökbe adták a gyereküket és erre még rátesz, hogy a lány nem is akarja.Nem vagyok agyhalott, de milyen ezután normális gyerekkora így se úgy se lesz a kérdezőnek. Amúgy pedig megszüli, 3 évig kap a babára támogatást, ami fedezi a gyerek szükségleteit, mellette magántanuló lehet. Aztán, ha a gyerek ovis, elmegy dolgozni és még mindig tanulhat mellette. Nem egyszerű, de sokan megcsinálták már.
2014. okt. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/152 anonim ***** válasza:
75%
Az már egyébként sem gyerekkor,hanem kamaszkor.és lehet,h a kérdező nem vágyik arra,amit a többi tini csinál,a csavargásra,ivásra,szexre mindenkivel.tanulni meg a baba mellett is lehet.
2014. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/152 anonim ***** válasza:
4%

Hát gyerekek, most nehogy azt higgyétek, hogy nekem emiatt a gyereklány miatt vannak álmatlan éjszakáim. Mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Ez már az ő baja, csupán a véleményemet írtam le.


Egyábkétn nem gondolom, hogy bármilyne kérdésre nem tudnék választ adni, úgyhogy várom, kérdezzetek bátran. :)


Éngem nem érdekel, sőt őszintén jót fogok szórakozni rajta, amikor majd egy-két év múlva jön ide sírni, hogy jaj de elcseszte az életét. Mert a szüleit tönkretette, elvégyik a szarospelusk mellől, nem veszik fel sehova dolgozni kisgyerekkel, nem kell senkinek (férfiakra gondolok, melyik tinédzser akar egy kisgyerkees tinimamit... segítek: egyik sem) stb. Szóval én nagyon röhögni fogok, de ti azért gondoljatok bele néha, hogy a szavaknak súlya van. Átgondoltátok ti egyáltalán, hogy miket tanácsoltok? Hogy tartsa meg a nagy semmire?


Mikor számtalan jól szituált, gyereknevelő korban lévő házaspár (tehát két egzisztenciával rendelkező, jól szituált ember, nem egy tinédzser meztelen valaggal) vár csecsemőre, hogy mindent megadhassanak neki és szeretetben neveljék. Hát nem tudom, hogy ti milyen gondolkodásmóddal redelkeztek, de én szeretek hosszútávon is belenézni a dolgokba, így egyértelmű, hogy az örökbeadás a megoldás. Még ha rövidtávon esetéeg nehéz is lesz megválni a gyereketől, hosszútávon mindenkinek ez szolgálja az érdekét.


És valóban mincs gyerekem, 25 éves vagyok egyébként. Meg is mondm, miért nincs. Mert én történetesen képes vagyok védekezni. Így nem kell ilyesmit törnöm a fejem. Mert amíg nem akarok gyereket, addig teszek ellene. És bizony adig nem is lesz, amíg nincs biztos hátterünk hozzá, ugyanis én nem szülök senki nyakára. :) Na nyugodtan ehet megint szitkozüdni, úgy látom, mást úgyse nagyon tudtok kicsiholni magatokból észérvek híján. :)


(UI.: ha gyerek mellett lehet tanulni, akkor kéretik befejezni itt a sírást, hogy jaaaaj a babucikával otthon az nehezebb munka, mint a rendes 8 orós munka, mert 24 órában kell topon lenni. Szóval lgyzsi döntsetek, hogy akkor babucikázni nehéz vagy pedig könnyű, és akkor a kiválaszott verzióhoz tartsátok magatokat. Mert egyelőre úgy néz ki, hogy a magyar anyáknak attól függően 24 órás szolgálat vagy pedig hawaii nyaralás a gyereknevelés, ahogy éppen az adott szituáció, amit foggal-körömmel védenek megkívánja. Szóval kéretik egységes álláspontra jutni! Köszönöm. :) )

2014. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/152 anonim ***** válasza:
20%

"Az iq-szinthez az érzelmi intelligencia is hozzátartozik,ha nem tudnád.egyébként még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre,hogy NEKEDvan-e gyereked."


ŐŐőőőőő nem tartozik hozzá, bocs. Van az iq és az eq. Nézz utána. :)


Nincs gyerekem, nézd meg az előző kommentem, azt is megtudod, miért nincs. :)

2014. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!