Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozzájáruljak, hogy a volt...

Hozzájáruljak, hogy a volt feleségem kiköltözhessen Spanyolországba a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

15 és 17 évesek. (+ kutya)

Ők simán mennének ami külön bánt, mert hetente találkozunk hétvégén és rengeteg élménnyel gazdagítottam az életüket. A stabilitást és megfelelő gondviselést én adtam az életükben.

Az anya "életművész", sokszor mások kihasználásával tud talpra állni, előrébb jutni, vagy talál valakit aki megsajnálja. Az orra hegyéig se lát, pénzügyileg rendkívül fegyelmezetlen. Röviden a jellemzése.



júl. 8. 07:16
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/123 anonim ***** válasza:
26%
110, mondom hogy vannak ilyenek a környezetemben. Gyerektartás, kölcsönkunyera. Ebből élnek. A bíróság meg igen kis eséllyel adja az apának a gyereket. Most is van egy rokon, aki az istennek se tudja megszerezni a gyerek felügyeleti jogát, pedig az az anya még iszik is..
aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/123 anonim ***** válasza:
0%

111


Hja, mert az átlag 50/gyerek tartasdijbol meg lehet élni és a kölcsönt se kérik vissza soha. A történetben szereplő gyerekek 15 és 17 évesek. Ha nem akarnának az anyával élni, nem élnének vele. 14 évesen már meghallgatja őket a bíróság. A tény az, hogy apunak könnyebb távolról anyut hibáztatni, mint magara venni a gyerekéveles valódi terheit.

aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/123 A kérdező kommentje:

110!

Több millió ft tartozása, kölcsöne van, és ebből már van ami végrehajtás alatt van.

Így oké? :)

Hidd el, ha mindent tudnál róla, 1 hétig xanaxon élnél, hogy túltedd magad rajta.

aug. 6. 17:17
 114/123 anonim ***** válasza:

Kérdező


Ha ilyen xar anya, ilyen xar ember, hogy lehet, hogy mégis vele élnek a gyerekek?

aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/123 anonim ***** válasza:
114: az már engem is érdekelne
aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/123 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó, meglepődnétek, meddig kell elmenni, hogy az apuka kapja meg a felügyelet jogát… Sokszor az is kevée, hogy anyuka szerfüggő vagy alkoholista, nem dolgozik, stb.
aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/123 anonim ***** válasza:

116


Itt egy 15 és egy 17 éves gyerekről van szó, akiknek már van beleszolasi és döntési joguk is 14 éves koruk óta.

aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/123 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván az előtte időszakra gondoltam. Egyébként a megszokás a válasz. Nekik menő, amit anyuka csinál. Szintén tapasztalat..
aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/123 anonim ***** válasza:

118


Mi a meno? Apu szerint sosincs pénze. Azon mi a menő egy kamasznak?

aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/123 anonim ***** válasza:
Én a kutyát nem engedném…
aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!