Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül vagyok. Még akkor is, ha éppen átölel anyukám. Nincsenek barátaim, nincs munkám, nem járok iskolába. Pánikbeteg vagyok, szociofób és szorongok. Soha nem csörög a telefonom, mert senkit nem érdeklek. A suliból kirúgtak és most még az iskolázatási támogatást is megvonják tőlem. Szerintem a következő szilvesztert már nem bírom ki egyedül. Kilátástalan minden. Úgy érzem nem csak az én életemnek, de úgy igazán az egész életnek nincs semmi értelme. Anyu öngyilkos akart lenni és kórházba került és azóta folyton nyomaszt, hogy mikor fogja valóban megölni magát. El kell altatni a kutyámat és ez az én hibám és mostmár ezt a terhet is cipelhetem magamon egy életen át.
2010. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/133 anonim ***** válasza:
7%
A sok lúzer picsogását kell olvasnom.
2010. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondta,h KELL olvasnod?!!!
2010. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/133 anonim ***** válasza:
76%
Szia Kérdező! Szerintem,kicsit túldramatizálod,helyzeted!!Fel a fejjel,hiszen,még fiatal vagy,és az ellőtted álló élet,még ezer jót fog hozni!! Én mondom bízz ebben!! Isten áldjon, jó éjt!
2010. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 anonim ***** válasza:
78%

Akkor miért kattintottál ide? Hogy leugathass valakit? Mondjuk, azért az ilyen nyomorult mint te, máshol úgyse ugathat le senkit. Otthon kuss a neved stb....


:D:D:D

2010. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/133 anonim ***** válasza:
78%

Az én anyukám is öngyilkos akart lenni másfél éve. Nem sikerült neki.

A férfi, akit szeretek, a nevemet se tudja. Valamelyik nap Kittinek hívott. Betti a nevem...

A "barátnőim" összefogtak ellenem, és ki akarnak rúgatni a munkahelyünkről.

2010. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 anonim ***** válasza:
73%

Az első 21:09es vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy a párom külföldön dolgozik, tőlem 1000 km-re, így nem túl nagy lelki támasz, msn-en keresztül. Havonta max 4-5 nap van itthon, akkor sem vagyunk mindig együtt, mert nekem még most tanulnom kell, most jön a millió vizsga.

Tényleg nagyon sajnálok mindenkit, tudom ez nem segít, de nagyon remélem, hogy rendbejön mindenki helyzete!:)

2010. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/133 A kérdező kommentje:

22.56 köszönöm remélem Tégd is jóéjt!


senki nem kért arra hogy olvasd el

2010. máj. 29. 23:02
 69/133 anonim ***** válasza:
80%
egyedül vagyok, se pasim, se barátaim, anyagilag is a béka feneke alatt vagyunk, és évvégére romlik le minden jegyem :( remélem nemsokára javul a helyzet! :)
2010. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/133 anonim ***** válasza:
22%
Én kívántam jó éjt. Nem értem mi a gond a válaszommal?? Nyálas ömlengést,és mézes-mázos nyafi-nyafit szeretsz olvasni?
2010. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!