Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
 101/133 anonim ***** válasza:
92%

- 3tantárgyból bukásra állok, ebből a matek a vészes, de KIJAVÍTOM

- nincs pénzünk, majd csak szerdán lesz, az is 12000ft, aminek 10-ig elégnek kell lenni úgy, hogy a netet ne kapcsolják ki (2000ft), és egy vizsgámat is le tudjam rakni (1500ft), tehát 7napra marad 8500ft-unk, amit még nagy nehezen be is lehetne osztani, de mivel enyám kezeli, 5-re már egy fillér nem lesz belőle.

hát ennyi :(

2010. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/133 anonim ***** válasza:
94%
1 éve görcsölünk, akkor a párom veszítette el a munkáját, nemrég én. Kezdek kiborulni, nem bírom már ezt a pénztelenséget. Lakáshitel, autóhitel van, rezsi és enni is kéne. Állandóan mehetnékem van, mert engem az éltet, ha utazhatok. Most nem tehetem meg és ez nyomaszt. Nincs állásom és kilátásban sincs semmi. Mindezek ellenére pozitív elvárással nézek a jövő felé, mert ha sajnálkozok magamon, soha semmi nem fog javulni. Csak belecsúszik az ember a legmélyére és képtelen lesz bevonzani az életébe a szebb jövőt. Mindenkinek azt javaslom, hogy arra gondoljon amit szeretne, töretlenül, iszonyú nehéz. De így el fog jönni.
2010. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/133 anonim ***** válasza:
83%
Én is válaszoltam még a kérdés kiírásának napján és csak azt szeretném tudni, hogy miért van minden válasz lehúzva??? Tudom, nem a témához tartozik, de érdekelne...
2010. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/133 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nem vagyok egyedül... Sok mindenkinek vannak gondjai... nekem halmozódnak, egyik nehézség jön a másik után.

Februárba elvesztettük a házat, bár míg szüleim élnek, addig még a miénk. 12 hetes terhes vagyok, de az apuka nem vállalja, el fog hagyni. Sok adósságom van az egyetem miatt, mivel albérletben élek távol otthontól. Ami mindezt tetőzi, anyukám rákos... Nem tudom hogyan tovább... Le vagyok törve... :(

2010. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/133 anonim ***** válasza:
4%
Emberek NE nyavalyogjatok mááááááááááááááááár! unalmas, senkit sem érdekel, szóval inkább oldd meg a problémádat mint hogy itt nyöszörögsz .....
2010. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/133 anonim ***** válasza:
90%

16:12

ostoba paraszt ki kérte hogy olvasd a többiek bajait? ki kérte hogy írj ide? ha nem tudsz válaszolni a kérdésre akkor ugord át

2010. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/133 anonim ***** válasza:
90%

16:12

elolvastad, hogy mi a kérdés címe?

2010. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/133 anonim ***** válasza:
5%

jahhhhj boccs hogy megzavartalak titeket abban hogy sajnáljátok magatokat. igen, elolvastam és elég nevetséges. amúgy meg oda írok ahova akarok

ostoba paraszt, mi? inkább hagyjuk.

2010. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/133 anonim ***** válasza:
89%
nem sajnáltatjuk magunkat. csak válaszoltunk egy kérdésre, ahogyan az ezen az oldalon szokás. te meg csak feleslegesen kötöszködsz. ennyi.
2010. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/133 anonim ***** válasza:
6%

16:12

sztem is tökre hülyét csintok magatokból xD

már komolyan mondom szégyenlem hogy magyar vagyok mivel köztudott hogy csak magukat siratják állandóan.......................................

és nem kell g*cizni :P

2010. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!