Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/133 anonim ***** válasza:
79%
Emberek! Ismeritek a szivesség.net oldalt? Van egy csomó felajánlás! Nézzetek be, hátha segít! vannak kezdő pszichológusok is! Hátha valaki hasznát veszi!
2010. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/133 anonim ***** válasza:
74%
na én most jöttem rá hogy az én problémáim semmik ezekhez képest:( én is segítenék mindenkin ha lehetne:'(
2010. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/133 anonim válasza:
78%

Fél évig volt egy barátom. Szakítottunk mert 100kmre lakik és már alig tudtunk találkozni az utóbbi időkben. Az a baj hogy nagyon szeretem de ő már nem. Mindent csináltam hogy elfelejtsem, de nem tudom. Amikor megmondtam neki hogy szeretem teljes szívemből , megalázott.



_________________________________________________________


suliban igazgatóit kapok mert rámfogtak egy balhét. Jövőre másikba kell mennem mert nem fogom kibírni hogy nem hagynak ezzel. Imádom az osztálytársaimat, náluk jobbat nem találnék! Segítenek nekem mindig... de szörnyen nagyot csalódtam amikor ők fogták rem egy elég nagy ügyet...


_________________________________________________


Éjszakánként felkelek és szó szerint takaró alá bújok a félelemtől. Érzem hogy valaki figyel. Nem tudok mit csinálni. :S Félek..

2010. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/133 anonim ***** válasza:
79%
Sok a fizetni való,ezért a Párom szinte éjjel-nappal dolgozik és emiatt soha nem látom! És sajnos nem túlzom el! Inkább élnénk kevesebből,csak lenne itthon néha a Babával és velem. Köszi a kérdést!
2010. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/133 anonim ***** válasza:
66%

a vizsgaidőszak...de ha belegondolok úgy igazán akkor kihívásnak tekintem és nem gondnak...igyekszik az ember.

Remélem akinek most gondja van hamarosan megoldódik...:)

2010. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/133 anonim ***** válasza:
71%
szerintem mindenkinek van valami baja mindig. majdnem hogy sosincs olyan hogy teljesen jó minden :(
2010. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/133 anonim ***** válasza:
74%
max akkor jó minden,ha van sok sok pénze az embernek, persze azzal se lehet mindent megvenni,de nagyon sokban segít majd,hogy nem mindenben....kivéve szeretetet,barátokat.Akár még egészséget is meg lehet venni...
2010. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/133 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy ilyen sokan válaszoltatok!:)

most leirom az én gondjaim:messze van tölem Anyukám külföldön dolgozik de a pénz miatt muszály de sajnos eddig még nem tudtunk venni egy saját házat (de nem sokára végre láthatom:),a papám betegeskedik jövö héten tz amin nagyon sok függ mert a jegyeimmel örömet szertnék szerezni Anyumnak,közben depresszió felé közeledek a legjobb barátnőm 8 év után otthagyott akivel megoszthattam mindent nincsen olyan barátom akire számithatnék sajionos a gimi miatt egyre romlik az életem a társaság belehuz a rosszba és megyek is mert erre még rátesz a mindennapi rosszulét stressz a suli miatt /egy csomo pia cigi/...és mindig szomoru vagyok ezért menekülnek tölem az emberek! De a ti problémáitokat olvasva megköszönöm a jó Istennek hogy nekem csak ennyi van , és kérem őt segítsen rajtatok imádkozom és bizzatok Istenben mert ha kopogtattotk ajotót nyitnak...:)és mégegyszer köszön a válaszokat irhattok még

2010. máj. 29. 22:46
 59/133 anonim ***** válasza:
68%
Megszűnt a munkahelyemen az állandó reggeles és a baba mellöl nem tudok vissza menni 3 szakba dolgozni mert a párom hajnaltól estig dolgozik semmi pénzért.Teli vagyok adóssággal már a végrehajtók fenyegetnek(azért mert a párom télen nem tudott dolgozni járni)totál elúsztunk.Nincs pénzem már 4 napja csak krumplit eszünk mert csak az van itthon.Anyám megfenyegetett h rám küldi a gyámügyet csak azért mert összevesztünk(a kicsinek mindene meg van kaja ruha játék stb..)Újra rám törtek a szorongásos tünetek.A párom nem ért meg engem nem lehet vele leülni beszélgetni sem.És még sorolhatnám de felesleges mert vannak nagyobb problémával küzködő emberek.
2010. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/133 anonim ***** válasza:
33%
Kiesett a fűszegély vágóból a damiladagoló rugó. Sötét van és nem találom.
2010. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!