Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
84%
Külön költözött a férjem tőlem és a gyerekektől néhány hónapja. Egy pár hete úgy érzem, hogy jönne vissza. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert szeretem, érzelmileg erősen kötődök hozzá, de nem tudom, hogy azért viszakozna-e mert ő is szeret, vagy csak azért, mert nem úgy alakult az élete, ahogyan tervezte...ez a legnagyobb problémám mostanában.
2010. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
89%
kedden felmondtak, megszűnik a munkahelyem. 2 gyerekkel vagyok egyedül, hitelekkel. minimálbért tudom találok, de nekem annál sokkal több kell, hogy éhenhaljak. félek nagyon.
2010. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 anonim ***** válasza:
80%
Nem találkozhatok azzal akivel szeretnék.
2010. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/133 anonim ***** válasza:
71%

Összekaptunk a párommal, remélem holnap minden jó lesz.

ÉS neked van valami gondod Kedves kérdező?Szivesen olvason :)

18/L

2010. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 anonim ***** válasza:
87%
Nyugtalanit ez a nagy esőzés, hisz amit eddig dolgoztunk minden tönkremegy, kárbavész. Ugyanez vonatkozik nagyon sok megye lakóira is,egész életük munkája ment tönkre.
2010. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/133 anonim válasza:
81%

Nem tudom mit gondol rólam a lány.. ma randiztunk, szerintem jól sikerült..


14/F, hú de kicsi gondjaim vannak a tieitekhez képest..

2010. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 anonim ***** válasza:
75%
Csináltam 2 tehességi tesztet. Mindkettő pozitív lett. Tegnap voltam dokinál is, de még semmi az ultrahangon. Jövő héten vissza kell mennem. A barátom egy értetlen, mert nem fogja fel hogy jövő hétre van időpontom, péntekre, vergődik hogy menjek hamarabb, mert a doki csak leakar rázni, meg kicsúszok az időből. Mivel sajnos nem tarthatom meg. Azt hiszi szerintem hogy nem tőle van a baba, ha van egyáltalán és nem rákos vagyok(szerinte-.-") vayis úgy tűnik, mert azt mondta, hogy ő akkor nem volt itthon, hiába mayaráztam neki. Minden hülyesége kitalál, csakhogy neki legyen igaza. Én szerintem nagyobb szarban vagyok, mint ő mivel nekem kell elvetetnem, meg bármi is van, az az én gondom, erre még ő sajnálja magát, hogy nem tud rendesen aludni, meg tiszta ideg. Én kedd óta nem alszom napi 2-3 óránál többet...az ideg meg minden miatt. Tudom hogy ngyon szeret, és én is őt, de akkora idióta és értetlen tud lenni néha, hogy az valami borzalom! Hát lehet hülye vagyok, meg fárasztó, de nekem ez a gondom.
2010. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon tetszik a kérdés.Gratula!!!!
2010. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/133 anonim ***** válasza:
89%

Nincs pénzem kajára,eladósodtam más miatt,veszélyben a jövőm,nincs gyermekem,nincs pénzem a gyógyszereimre.

És akkor csodálkoznak hogy a magyar ember nem mosolyog.Szenvedő szemekkel elég nehéz is lenne...32f

2010. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 anonim ***** válasza:
85%

-Sajnos együtt élek az anyósommal, akit utálok. De muszááááááj!

-18 éves korom óta dolgozom, mindig jó fizetésért, most meg itthon vagyok a gyerekkel 50000.- Ft-tal.

-Volt spórolt pénzünk, de az egyes pontban említett fúria miatt ki kellett fizetnünk (ezért utálom).

-Eléggé örökmozgó vagyok, most meg be vagyok lassulva a gyerekkel itthon, kicsit úgy érzem mintha nem volnának céljaim.


Nekem ezek a problémáim. Másnak biztosan súlyosabbak vannak, de a hétköznapjaim így telnek, ezért nehéz.

2010. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!