Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 anonim ***** válasza:
87%
Férjem belevágna egy kis üzletbe,én félek,hogy mindenünk rámegy!Mindent egy lapra tenne fel!Nem tudom mit tegyek!Lépni kell valamerre az tuti mert így csak egy helyben toporgunk csak nem tudom mi lesz ha nem jön be!!!!Közben 3 gyermekünkre mindig van kiadás...Már úgy gyűlölöm a pénzt!!!!!!!
2010. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/133 anonim ***** válasza:
88%
Nincs munkám, a szüleim tartanak el, és kezdem egyre jobban úgy érezni, hogy semmire nem vagyok jó
2010. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/133 anonim ***** válasza:
83%
ja meg hülyén is nézne ki így mosolyogni...
2010. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/133 anonim ***** válasza:
87%
Méhen kívüli terhesség után májusban próbálkozhattunk először, de a doki talált a petefészkemben valamit, amiről nem derült ki, hogy mi az. A jövő héten kell hívnom az eredményért, addig bizonytalanság, hogy kell-e műtét és mi lesz ha közben megfogant a gyermekünk....
2010. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy depressziós vagyok,vagy igazából nem tudom..Nem igazán találom a helyem a nagyvilágban,nem érzem azt hogy lenne egy biztos hely vagy pont az életemben,"sajnáltatom magam" a gyerekkorom miatt (veszekedések,erőszak,édesanyám halála,folyamatos bizonytalanság,nincs meg az otthon melege érzés),most így 19 évesen már egyetemistaként(lány vagyok egyébként) talán van célom,de sohasem tudok felhőtlenül örülni,nem érzem magam boldognak,és bár vannak barátaim akiket imádok,mégsem érzem azt hogy megérthetnének,mert ők talán nem élték át ezeket,én meg most jöttem rá,hogy nem biztos hogy túl tudok lépni a gyerekkoromon,az "otthagyott időn",mert rengeteg problémám abban gyökerezik,valamilyen szinten kisért a múlt,lelkiismeret furdalásom van azért mert egy más városban tanulok,és én szemét módon otthagytam apámat,aki valamilyen szinten "elrontotta" a gyerekkoromat,de igazából kötődöm valamiért hozzá és sokszor nem érzem magam elég erősnek a folytatáshoz,bennem van a "nincs miért élnem" érzés,nem tudom tudnék-e bárkitől is segítséget kérni(ha tudtok segítsetek kérlek) és így egyre nehezebb már élni..
2010. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 anonim ***** válasza:
87%
Áll itthon a bál... apám folyton balhézik velem a semmiért, jól tanulok, mégsem találkozhatunk hetente annyiszor a barátommal ahányszor akarunk. Már elegem van apám viselkedéséből.
2010. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/133 anonim ***** válasza:
88%

-megbukok sok tantárgyból, év ismétlés.

-anyunak kajára sincs pénze, csekkek elmaradva, net is még kb 2 hétig lesz...

-a barátommal ráadásul összevesztünk nagyon csúnyány, holnap áll vagy bukik minden

-éhes vagyok.

17/L

2010. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/133 anonim ***** válasza:
64%

8-án megyek érettségizni emelt szinten magyarból. Még el kell olvasnom a Száz év magányt, amit már évek óta olvasok, és az első 14 oldalon sose sikerült átrágnom magam. A 40 tételből kb. ötöt tudok, és akkor jóindulatú voltam magammal.


Jövő héten végig suli, egy napot sem tudok ellógni, mert minden nap be kell menni valamiért, van egy csomó leadandóm, aminek jóformán még neki sem álltam. Az egyik ráadásul olyan, amit nem tudok egyedül megoldani, segítségem pedig nincs.


Összevesztem a legjobb barátommal (azért, mert nem mondott el valamit). Azóta igaz "békülgetünk", de nagyon félek.


Félek, hogy nem fognak felvenni az egyetemre, és tovább kell rohadnom ezen az OKJ-n, amit nagyon de nagyon utálok.

2010. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 anonim ***** válasza:
88%
Megbukok matekból. Sulit kell váltanom. Hétfőn vizsgázom angolból. Egyedül vagyok.
2010. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/133 anonim ***** válasza:
87%

Amivel 2008-ban műtöttek, úgy néz ki hogy újra "megtalált" (endometriózis). Már elmúltam 30, jó lenne egy baba, de csak egy újabb műtét vár rám. Emiatt nagyon ki vagyok!

+ a vizsgaidőszak...

Köszönjük a kérdést! :)

2010. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!