Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen családi gondod van most?

Milyen családi gondod van most?

Figyelt kérdés

Nekem a szüleim válnak és mindig veszekednek.


Neked?


2010. okt. 6. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Anya elutazott, nem hagyott pénzt. Apa felénk se jön, úgy hogy most jóformán minden sz*rt megeszünk bátyámmal, amit csak találunk.
2010. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
a szüleim nekem is marják egymást.:(
2010. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Anya és Apa vernek minket. De én is őket :D
2010. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen az én apám is vert minket, kivülről normál családnak látszottunk, de amúgy meg folyton ment a lelki és a fizikai terror.
2010. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

a lányom nem kapott semmilyen támogatást az egyetemen, pedig 78 ezer forint a fizetésem. Ez olyan sok???

A bátyja a barátnőnél lakik, de annak most rájöttek a szülei, h ki kéne adni a lakást. Hova fog költözni?

nekem meg új fogsor kéne, ami 200. 000 ft.csakj nincs meg. A szüleim idén 50 éves házasok, megünnepelnénk, d e még arra is gyűjtenünk kell. Szóval anyagi gondjaim vannak, de családi kihatással.

2010. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
anyago gondok :S 2 hónap mulva kitesznek a laksából :S
2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
félek hogy terhes vagyok és nem tudom hogy mit mondjak anyámnak ha rákérdez hogy megjött e ......
2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
ha az vagyok és megtudja agyonver...
2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
78%
a muter külföldön, a fater nincs, én meg itthon be vagyok szivva...
2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

A húgom nagyon befolyásolja a szüleimet, mindent megkap ,amit akar és meg le vagyok zarva.Mindent fizetnek neki és minden hülyeségébe beleegyeznek, így nem szívesen megyek haza 7végére.Többre becsülik a hugi érettségiéig való küszködését mint az én már megszerzett természettudományi diplomám. Hugi közben magántanuló is lett,de jogsit szerezni van ereje (jah már oktatót is váltott,mert megunta az előzőt) a sulihoz nincs, meg új szobát kap,holott be kellene vezetni a vezetékes vizet meg apu fogsorát megcsináltatni.Úgy érzem a saját életemet kellene élnem, de még tanulok és rászorulok a szüleimre, de várom, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége, kíváncsi vagyok.

22l

2010. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!